DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
 #1137552  autor: KC-KARLOS
 27 paź 2022, 13:17
U konsultanta telefonicznego lub u przedstawiciela / opiekuna budynku można dostać np. drugi abonament komórkowy w Vectrze od 9,99 /mc, a niekiedy jeszcze taniej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137554  autor: muchakk
 27 paź 2022, 13:35
Nigdy nie byłem ich klientem. Ostatnio z tej promki 14,99 złożyłem wniosek o przeniesienie 2 numerów. W umowie mam zapis, że przy posiadaniu więcej niz 1 numeru tel dostaje się 5zł rabatu. Żeby rabat otrzymać nie robiłem nic - sami dali :). Aczkolwiek czekam jeszcze na przeniesienie numerów. Na infolinii jednak poinformowali mnie, że ten rabat mi się należy i gdyby się nie naliczył to zrobią korektę.

Tak więc wychodzi na to, że pierwszy numer mam za 14,99, drugi 9,99. Oba numery przez 3 miechy za 1zl, aktywacja za free.
 #1137558  autor: sql
 27 paź 2022, 15:37
Czy w Vectrze po skończonej umowie (po przejściu na czas nieokreślony) warunki promocyjne są zachowane czy się zmieniają na "niepromocyjne" ?
 #1137559  autor: KC-KARLOS
 27 paź 2022, 16:16
sql: to zależy od umowy.
Ja mam 14,99/mies. na cały okres umowy, również po okresie 24-miesięcznym.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2022, 16:17 przez KC-KARLOS, łącznie zmieniany 3 razy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137560  autor: muchakk
 27 paź 2022, 16:17
Pozostają bez zmian, ale sama umowa ma klauzurę inflacyjną.
 #1137561  autor: KC-KARLOS
 27 paź 2022, 16:19
muchakk: od kiedy Vectra ma już możliwość podniesienia cen z powodu inflacji?
To też kolejna kablówka, która potrafiła podnosić ceny w trakcie umowy terminowej, z opcją jej zerwania bez kosztów, tym bardziej, że też mieli aferki z UOKiK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137562  autor: muchakk
 27 paź 2022, 16:49
Nie mam pojęcia od kiedy. Nigdy nie byłem ich klientem. 2 tygodnie temu skorzystałem z tej oferty i jest zapis w umowie dot inflacji. Co ciekawe według tej umowy nie ma możliwości zerwania umowy przy zmianie ceny wynikającej z inflacji.
 #1137563  autor: KC-KARLOS
 27 paź 2022, 17:48
muchakk:
10.8. O zmianie w Cenniku Dostawca Usług powiadomi Abonenta w formie odpowiadającej formie zawarcia Umowy z wyprzedzeniem co najmniej jednego miesiąca przed jej wprowadzeniem. W przypadkach określonych w art. 61 ust. 5a i 5b Prawa telekomunikacyjnego Abonent może być poinformowany o zmianie Cennika drogą elektroniczną na wskazany przez Abonenta w tym celu adres poczty elektronicznej lub za pomocą podobnego środka porozumiewania się na odległość albo na piśmie na wskazany adres korespondencyjny.
10.9. W przypadku zmiany Cennika, Abonentowi przysługuje prawo do rozwiązania Umowy za wypowiedzeniem, skutecznym na dzień wejścia w życie zmian. W razie skorzystania przez Abonenta z tego prawa w przypadku braku akceptacji podwyższenia cen, Dostawcy Usług nie przysługuje zwrot ulgi przyznanej Abonentowi za wyjątkiem przypadku, gdy konieczność wprowadzenia zmian
Opłat określonych w Cenniku wynika bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa obniżenia ceny, dodania nowej Usługi i zmiany wynikającej z decyzji Prezesa UKE. Oświadczenie Abonenta o wypowiedzeniu Umowy może być złożone do dnia wejścia tej zmiany w życie.
To nie są zapisy inflacyjne.
Takie brzmienie regulaminu świadczenia usług dostałem w połowie sierpnia 2022 r.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137564  autor: muchakk
 27 paź 2022, 18:07
No widzisz, ale to już są:
Obrazek
 #1137626  autor: muszyna2
 30 paź 2022, 09:03
Kurcze tak się zastanawiam czy przenieść do nich numer. Ze względu na cenę usługi. Bo na razie to kombinuje. Mam mój stały numer w Play a druga karta z netem aktualnie z Orange w tej promocji wakacyjnej 300 giga na rok. Czyli płacę 5 zł za net a play doładowuje raz na kilka miesięcy. Tu za te 14 zł mam spokój a te 10 giga spokojnie mi wystarczy. W sumie dzwonie do numerów w sieci więc i tak mam darmo. Zależy mi jedynie na necie ale za jakiś czas ta oferta w orange się skończy i znowu zacznę kombinować. Już kiedyś próbowałem przenieś do nich numer ale skończyło się na wypełnieniu wniosku i olali mnie nic nie przysłali. Z drugiej strony mam dwie osoby z rodziny gdzie udało się przenieś numer bez problemu. I do jakości rozmów nie mam uwag wifi-calling działa ok ale net porównując prędkość chodzi w tym samym miejscu dużo wolniej niż numer w Play. Co w sumie w codziennym użytkowaniu nie ma znaczenia. Za granicą też z netem nie było problemu jedynie dzwonienie jest upierdliwe bo nie dzwoni się bezpośrednio tylko wybiera się numer po chwili tel oddzwania i dopiero łączy z wybieranym numerem. Ale to też nie jakiś wielki problem. Obawiam się tylko żeby za jakiś czas nie podnieśli cen. Ale cenka kusi a przy dzisiejszych cenach to prawie okazja 😃
 #1137632  autor: Someone23
 30 paź 2022, 10:12
muszyna2 pisze:
30 paź 2022, 09:03
W sumie dzwonie do numerów w sieci więc i tak mam darmo.
WYMODEROWANO
muszyna2 pisze:
30 paź 2022, 09:03
Już kiedyś próbowałem przenieś do nich numer ale skończyło się na wypełnieniu wniosku i olali mnie nic nie przysłali.
Bez kontaktu z nimi nie dowiesz sie co bylo problemem. Mozna podejsc do salonu i tam zlozyc wniosek i wszystko bedzie szybciej. Przez infolinie trzeba do bota mowic prosze o polaczenie z konsultantem i za 3cim razem polaczy, niestety z dzialem sprzedazy i dopiero oni dobrze przekieruja :/
muszyna2 pisze:
30 paź 2022, 09:03
Za granicą też z netem nie było problemu jedynie dzwonienie jest upierdliwe bo nie dzwoni się bezpośrednio tylko wybiera się numer po chwili tel oddzwania i dopiero łączy z wybieranym numerem.
Gdzie tak to dziala ?
muszyna2 pisze:
30 paź 2022, 09:03
Obawiam się tylko żeby za jakiś czas nie podnieśli cen. Ale cenka kusi a przy dzisiejszych cenach to prawie okazja 😃
Tu nikt nie wie jak bedzie ale ta klauzula o ktorej mowa wczesniej daje im taka mozliwosc. BTW pierwszy raz o niej czytalem w komentarzach na pepperze a tam nazwa oferty to jz22. Moze od tej promki wprowadzili taki zapis ? Bede musial zerknac jak bede odwiedzal znajomych czy tez to maja.

Jesli zalatwiales ta oferte znajomym to moze ktorys jest na tyle bliski zeby zrobic na niego cesje twojego numeru i podpiac jako drugi za 10zl ?? Taki ekstremalny pomysl ale pewnie zadziala ;)
Ostatnio zmieniony 30 paź 2022, 10:33 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Usunięty off-topic
 #1137640  autor: KC-KARLOS
 30 paź 2022, 11:07
Someone23: tak, od tej promki wprowadzili zapisy inflacyjne, więc ta cena może wzrosnąć w każdej chwili, a najwcześniej od 4go lub 5go miesiąca umowy. Nie po to zbijają cenę do 1 zł na 3 pierwsze okresy rozliczeniowe, żeby z tego się wycofać, to by nie złapali nowych klientów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137654  autor: muszyna2
 30 paź 2022, 17:23
Teraz kwestia ile może wzrosnąć. Bo jeżeli podpisuje umowę inflacja ma 18% a wzrośnie np do 20 to może wzrosnąć o 2 czy 20 procent? 14 zł jest ok ale już 20 zł to żadna okazja.
 #1137655  autor: KC-KARLOS
 30 paź 2022, 17:28
Patrząc na ofertę a2mobile (19,90 co miesiąc, bez ofert promocyjnych), to nawet po podwyżce do 20 zł (nominalna cena oferty od promocyjnej) to i tak będzie lepsza od konkurencji (a2mobile ma płatny roaming i wolniejszy lejek: 0,5 mbps po 15GB vs 1 mbps po 10GB i może się on włączyć później).
Nie mówiąc o pseudo promocji abonamentu w lajt mobile - gdzie pierwsze 3m są za 9,99 a od 4go 19,99 - z limitem 10GB (potem lejek 32 kbps) + 20 zł dopłaty za roaming UE w formie rabatu, gdy z niego nie skorzystamy.
Więc nadal mobilna Vectra daje radę :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137657  autor: TomLee
 30 paź 2022, 18:00
Ja nie mam w umowie takich zapisów jak kolega muchakk. Nie dostałem tych 3 miesięcy za 1 zł, płacę od początku 14,99 i może dlatego. Kartę do vectry przenosiłem z taryfy Fakt mobile i początkowo wyświetlała mi się Vectra jako operator a od kilku dni mam z powrotem Fakt mobile. Taka ciekawostka. Oferta fajna, jakby co to jest 6.19 GB w roamingu UE.
 #1137665  autor: muszyna2
 31 paź 2022, 07:37
W Grecji połączenia do Polski były oddzwaniane. Z Playa dzwoniłem normalnie.

A Heyah za 20 zł nie jest już lepszą ofertą przy vectrze za 20zl?
 #1137667  autor: KC-KARLOS
 31 paź 2022, 09:29
H01 ma tylko suche 20 GB. Po ich wykorzystaniu net jest blokowany.
Punkt dla Vectry, gdyż nie blokuje neta po wyczerpaniu GB z abonamentu, jest po prostu wolniejszy (1 Mbps bez limitu danych, gwarantowane w umowie i cenniku).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137672  autor: TomLee
 31 paź 2022, 10:49
Dla wielu osób wykorzystać te 20 GB w telefonie to abstrakcja bo zużywają poniżej 10 GB. Wszystko zależy od faktycznego zużycia i potrzeb i to należy brać pod uwagę wybierając ofertę.
 #1137673  autor: KC-KARLOS
 31 paź 2022, 10:53
TomLee - dlatego ta oferta jest idealnie skrojona dla mało i średnio zaawansowanych userów. Reszcie będzie męczył lejek 1 Mbps (pozwalają dokupić dodatkowe transfery, aby go zawiesić - ważne do końca miesiąca kalendarzowego: 0,5 GB za 2 zł / 1 GB za 3 zł / 2 GB za 5 zł / 10 GB za 15 zł).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137677  autor: muszyna2
 31 paź 2022, 11:59
Muszę to poważnie przemyśleć bo mi 10 giga zupełnie wystarcza(WiFi w domu i w pracy) a płacić więcej niż to 14 zł nie za bardzo mi się kalkuluje. Jeszcze w umowie na 24 miesiące. A inflacja raczej jeszcze nam poszybuje.
  • Strona 4 z 25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25