DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1096187  autor: Barnaba7
 28 maja 2020, 19:14
Mam doskonałą taryfę o jednego operatora, który niestety nie ma w ofercie telefonów. Tego operatora nie chcę zmieniać. Ponieważ telefon jednak muszę wymienić - planuję następujące rozwiązanie: u drugiego operatora (nazwijmy go X) zawieram umowę zakupu ratalnego telefonu, z abonamentem "Zero" (nie korzystam, nie płacę). Do jakiegoś starego telefonu wkładam kartę SIM operatora X aby usługę aktywować i go na trwałe wyłączam, nie wykonuje połączeń więc nie płacę abonamentu, reguluję jedynie raty za sprzęt. Do nowego telefonu wkładam kartę SIM z dotychczas używanego i mam nowy telefon z dotychczasowym numerem i operatorem. Czy to da się tak zrobić?
 #1096189  autor: Kryniczanin
 28 maja 2020, 19:27
Da, ale najczęściej znacznie korzystniejszy jest zakup na raty tela. Domyślam się, że chcesz kupić w Plusie. tam delikatnie mówiąc ceny sprzętu są zbyt duże.

Musisz mieć czysty PESEL bez zadłużenia.
 #1096190  autor: Barnaba7
 28 maja 2020, 19:45
Dzieki za informację. Na raty kupić nie mogę, ale już od "X" dostalem umowę, która tylko wymaga zatwierdzenia przeze mnie.