DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1168707  autor: PiotrG-dz
 25 mar 2024, 21:53
A przypomniało mi się jeszcze jedno zdanie.Mianowicie gdy ''zaśpiewała" ABO w PLUSHu za 30 zł ja jej powiedziałem ,że te ABO jest po 25zł a ona na to ,że to tylko jak się ma 2 abonament w PLUSHU.
 #1168709  autor: KC-KARLOS
 25 mar 2024, 22:50
PiotrG-dz: tu akurat jest bzdura, bo za 25 zł/mc masz abonament bez umowy terminowej, info na stronie Plusha.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1168732  autor: PiotrG-dz
 26 mar 2024, 14:15
A jak wygląda przedłużenie przez kuriera?Czy jak on przyjedzie to trzeba zaraz podpisać nową umowę i on to zabiera? Czy może pózniej np. na drugi dzień i on wtedy zabiera?
Pytam dlatego ,że nie zawsze w umowie do podpisu jest to co wynegocjuje się na infolinii.
 #1168743  autor: KC-KARLOS
 26 mar 2024, 18:07
PiotrG-dz: przedłużenie umowy wykonujesz na infolinii. Kurier może jedynie przywieść zamówiony produkt w ofercie ratalnej. Dokumenty z nową umową możesz otrzymać mailem. Masz 14 dni na ewentualne wycofanie się z aneksu - szczegóły u doradcy na infolinii.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1168785  autor: pingpong123a
 27 mar 2024, 17:21
@PiotrG-dz
Jak chcesz mieć tani abonament w Plusie to robisz tak:
1. Piszesz i wysyłasz wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec okresu promocji.
Albo opcja najłatwiejsza.
Składasz wniosek o przeniesienie numeru np. do Orange na kartę z opcją na koniec okresu promocji.
2. Czekasz na potwierdzenie ze strony Plusa otrzymania wypowiedzenia umowy.
3. Dzwonisz pod darmowy numer DUK 2699 lub z innej sieci 601102699. Bez wypowiedzenia automat nie połączy.
4. Na 99% zaproponują Plusha ABO (z wypowiedzeniem powinien być dodatkowy rabat).
5. Jak się zgodzisz to otrzymujesz emaila z aneksem, który możesz na spokojnie przeczytać.
6. Aneks wchodzi w życie, po akceptacji linku z emaila.

Jest też druga opcja przejście z Abonamentu na kartę.
1. Piszesz i wysyłasz wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec okresu promocji.
2. Czekasz na potwierdzenie ze strony Plusa otrzymania wypowiedzenia umowy.
3. Wysyłasz SMS-a o treści PRZENIES na numer 80107 aby numer po zakończeniu ABO był zarejestrowany na dane z abonamentu w karcie. W przypadku niewysłania SMS-a numer będzie niezarejestrowany po przejściu do oferty na kartę.
4. W dniu zakończeniu abonamentu numer przechodzi do taryfy Elastyczna na kartę.
 #1168786  autor: PiotrG-dz
 27 mar 2024, 18:15
Zrobiłem to drugie czyli wniosek o przeniesienie NRu do oferty na kartę listem poleconym za poświadczeniem odbioru na Konstruktorską w Wawie.
"2. Czekasz na potwierdzenie ze strony Plusa otrzymania wypowiedzenia umowy." a te potwierdzenie przyjdzie SMSem ?Czy w inny sposób?
A o wyrejestrowaniu abonenta i ponownej rejestracji nie wiedziałem.Za to ci dziękuję :D
 #1168795  autor: pingpong123a
 27 mar 2024, 22:15
W Plusie nie ma takiego czegoś jak wniosek o przeniesienie numeru z ABO na kartę :wink: . Każdy numer u nich (z wyjątkiem numerów od ofert internetowych), jest automatycznie przenoszony do oferty na kartę po wypowiedzeniu umowy.
Jak nie wyślesz sms-a PRZENIEŚ, to do rejestracji numeru potrzebujesz takie same dane jak w przypadku zwykłego startera. Czyli numer karty SIM, numer telefonu, PESEL lub numer i rodzaj dokumentu. Rejestracja nie musi być w salonie.
:arrow: https://bok.plus.pl/article/448
PiotrG-dz pisze:
27 mar 2024, 18:15
a te potwierdzenie przyjdzie SMSem ?Czy w inny sposób?
Listem/E-mailem przychodzi. W twoim przypadku to pierwsze pewnie.
 #1168814  autor: PiotrG-dz
 28 mar 2024, 11:35
@ pingpong123a A jak to wygląda w przypadku przejścia z MIX PLUS do oferty na kartę?Czy też trzeba wysłać SMS o treści PRZENIES ?
Pytam bo siostrze w kwietniu minie ostatnie doładowanie.
 #1168838  autor: KC-KARLOS
 28 mar 2024, 17:19
PiotrG-dz: po wykonaniu ostatniego doładowania wysyłasz PNK na 2699 i po 7 dniach od wysłania smsa numer trafia na kartę. Zachowywana jest ważność konta i jego stan, reszta pakietów przepadnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169113  autor: KC-KARLOS
 03 kwie 2024, 18:36
Jergen: co to propozycja zawiera? Ile GB (wraz z lejkiem po wyczerpaniu, itp.) - konkrety.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169117  autor: KC-KARLOS
 03 kwie 2024, 18:44
Jergen: kiepska opcja. Na tym samym zasięgu tyle dostaniesz za mniejszą kasę i bez umowy terminowej (również zaliczając abonamenty bezterminowe). U konkurencji np. w nju (Orange) za 29 zł masz na dzień dobry 60 GB na start (potem GB rosną za staż).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169453  autor: PiotrG-dz
 10 kwie 2024, 11:15
3 kwietnia przyszło info ,że pismo o przeniesienie na kartę wpłynęło.Dzisiaj kuzyn dostał SMS z NR 2699 z prośbą o pilny kontakt.
Co tu robić? Co można max ugrać zostając w ABO w Plusie?
 #1169656  autor: pillsxp
 14 kwie 2024, 23:40
Nie wiem jak u innych, ale mi Plus propinuje gorsze warunki niż konkurencja na kartę.
Puki co mam umowe na czas nieokreślony i raczej sam z siebie nie zmienie, a jak podniosą cene to będę musiał podziękować im za usługi.

http://www.speedtest.net/result/5506414441.png
Plus LTE na 1800, nadajnik ok 10 KM ode mnie na Huawei B593s-22.
 #1170353  autor: PiotrG-dz
 27 kwie 2024, 14:40
Oto pismo ,które dostał kuzyn na pismo z treścią o przeniesienie NR z ABO do ofert na kartę po okresie zastrzeżonym.Na NR jego telefonu ani w tym pismie nie ma nic o wysyłaniu SMS PRZENIES pod NR 80107.
Obrazek