DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 58 z 58
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
 #1162662  autor: KC-KARLOS
 04 sty 2024, 12:47
tomasz23: w pierwszej kolejności operator może Tobie zostawić 150 zł brutto kwoty zobowiązania za 4 numery z przejściem do taryfy Nielimitowana M (internet nielimitowany w smartfonie do 30 mbps) + pół roku "Rozrywki bez ograniczeń" gratis.
W niższej opcji możesz liczyć może na tą dyszkę czy 2 rabatu, ale o tym dowiesz się u doradcy SUK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1162696  autor: KC-KARLOS
 04 sty 2024, 19:15
tomasz23: sprytnie posunięcie, abyś nie uciekł do Heyah01, gdzie za 4 numery byś płacił 119,96 zł/mc, gdzie tam jest wszystko bez limitu i 40 GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1162979  autor: gobee
 10 sty 2024, 08:34
Siema. Wczoraj aneksowalem trzy simy i jeden światłowód.
Światłowód prędkość 300 - 40zł miesięcznie.
Abonamenty telefoniczne,, no limit "
3x40zł pierwszy rok. 3x30zł drugi rok. Do każdego abo słuchawki redmi buds 4pro (są jeszcze jakieś watche i telefony redmi) i stąd te 40 zł w pierwszym roku bo 10 zł to rata sprzętowa.
P
Średnio abo wychodzi po 35zł/miesiąc, ale po sprzedaży gadżetów spada do około 26zł/miesiąc. Taniej za no limit chyba się nie da.
Oczywiście załatwiane przez SUK, ale bez problemów w miłej atmosferze. Pzdr.
 #1163201  autor: Gucio79
 14 sty 2024, 08:38
Hej. Mieliście taką sytuację że ustaliliście z SUK przedłużenie umowy i gość nie przesłał na maila aneksu i dokumentów do zatwierdzenia? Dostałem ofertę 35 zł za no limit prędkość 30 Mbit. Myślicie ze to przypadek czy coś kombinują?
 #1163346  autor: tarinQ
 17 sty 2024, 09:13
Cześć,

Przerabiał ktoś ostatnio temat przedłużenia starej umowy w SUK?

Mam umowę na czas nieokreślony za 29,99 z 15GB internetu bez 5G
Myślałem przedłużyć umowy, aby zyskać dostęp do 5G, bo w mojej okolicy LTE żyje własnym życiem i ciężko o zasięg. Myślicie, że 5G będzie lepiej odbierać neta?
Dostanę coś w granicach 30 zł? Nie chciałbym płacić więcej :D
Do tego potrzebuje też telefon z dostępem 5G, bo Samsung obsługuje niestety tylko 4G, a czy opłaca się jeszcze brać telefony u operatorów? Czy lepiej szukać na wolnym rynku?
 #1163523  autor: phonemaniac
 18 sty 2024, 20:30
Hejka,

Rozmiawiałem dzisiaj z Konsultantką nt. przedłużenia umowy na Magenta Biznes dodatkowy. Obecnie płacę 30 netto na wszystko No Limit (net 20Mbit), proponowany Aneks to 35 zł netto za wszystko No Limit (net 30 Mbit) plus do tego S24 Ultra (12GB RAM / 512 GB pamięci + Buds 2 + 400 Zł cashback od Samsunga) za 0 na start i rata miesięczna 270 zł miesięcznie na 24 raty. Można coś jeszcze ugrać ?
 #1163642  autor: Zafiel
 19 sty 2024, 18:05
gobee pisze:
10 sty 2024, 08:34
Siema. Wczoraj aneksowalem trzy simy i jeden światłowód.
Światłowód prędkość 300 - 40zł miesięcznie.
Abonamenty telefoniczne,, no limit "
Jaki "no limit" ? Masz na myśli taryfę M w której jest internet bez limitu danych z prędkością 30 mbit ? Czy piszesz o "no limit" na rozmowy i smsy ?
Gucio79 pisze:
14 sty 2024, 08:38
Hej. Mieliście taką sytuację że ustaliliście z SUK przedłużenie umowy i gość nie przesłał na maila aneksu i dokumentów do zatwierdzenia? Dostałem ofertę 35 zł za no limit prędkość 30 Mbit. Myślicie ze to przypadek czy coś kombinują?
Dostałeś ostatecznie tę ofertę ?? Bo jeżeli masz tylko jeden numer, to w tej kwocie jest moim zdaniem mało realna (bazowy abonament M to 70 zł)?
tarinQ pisze:
17 sty 2024, 09:13
Cześć,

Przerabiał ktoś ostatnio temat przedłużenia starej umowy w SUK?

Mam umowę na czas nieokreślony za 29,99 z 15GB internetu bez 5G
Myślałem przedłużyć umowy, aby zyskać dostęp do 5G, bo w mojej okolicy LTE żyje własnym życiem i ciężko o zasięg. Myślicie, że 5G będzie lepiej odbierać neta?
Dostanę coś w granicach 30 zł? Nie chciałbym płacić więcej :D
Do tego potrzebuje też telefon z dostępem 5G, bo Samsung obsługuje niestety tylko 4G, a czy opłaca się jeszcze brać telefony u operatorów? Czy lepiej szukać na wolnym rynku?
Przez ostatnie lata dało się dostać przez SUK ofertę "spod lady". 20-30 GB za 25-30 zł. Cały czas powinna być do ugrania przy odpowiedniej argumentacji.
Co do 5G to w teorii poprawia nie tylko prędkość ale i parametry samego połączenia. Więc warto. Z tym, że zanim to wszystko zacznie po Polsce śmigać, minie jeszcze z pół roku znając życie. Operatorzy dopiero zaczeli wdrażać "prawdziwe" 5G. A i tak jesteśmy już grubo zapóźnieni względem cywilizowanej Europy.
Telefony u operatorów są generalnie nieopłacalne. Z małymi wyjątkami, gdy dany model jest w dużej "promocji". Ale są to przypadki rzadkie i sporadyczne. Celował bym w wolny rynek a najlepiej to jakiś amazon - niemcy/włochy/hiszpania. Nas producenci urządzeń cały czas traktują jako bananową republikę, gdzie ceny można windować a ciemny lud i tak to kupi. Przykre ale prawdziwe. Jak ktoś nie wierzy to proszę sprawdzić upusty i promocje jakie dostali Niemcy czy Włosi przy okazji premiery s24.
 #1163671  autor: Gucio79
 20 sty 2024, 07:10
Gucio79 pisze:
14 sty 2024, 08:38
Hej. Mieliście taką sytuację że ustaliliście z SUK przedłużenie umowy i gość nie przesłał na maila aneksu i dokumentów do zatwierdzenia? Dostałem ofertę 35 zł za no limit prędkość 30 Mbit. Myślicie ze to przypadek czy coś kombinują?
Dostałeś ostatecznie tę ofertę ?? Bo jeżeli masz tylko jeden numer, to w tej kwocie jest moim zdaniem mało realna (bazowy abonament M to 70 zł)?


Hej. Mam 2 numery stąd cena 35zl. Sprawa się rozwiązała, konsultant coś sobie nie kliknął. Skontaktowałem się jeszcze raz z Suk i przedłużyłem umowę.
 #1163677  autor: defilx
 20 sty 2024, 11:17
Mam numer chyba już 14lat - zawsze dzwonię na infolinię, proszę o połączenie z SUK (wiadomo, że na "pierwszej linii" nic sensownego nie zaproponują) i od razu strzelam do gościa, żeby wyrzucał się z wszystkich zniżek, bo znam już ich sztuczki od kilkunastu lat i nie mam zamiaru dłużej negocjować :D Zazwyczaj dostaje max na "dzień dobry" - w tym roku zaproponowali -20zł na abonament (w moim przypadku z 90zł na 70zł, oferta L - wszystko "no limit") i 600zł zniżki na pierwszą ratę od ceny podstawowej. Nie wygląda to źle. Zwłaszcza w kontekście nowego S24, gdzie w przedsprzedaży dostaje się 2x więcej pamięci, słuchawki Buds2 (oficjalna cena 499zł) i 400zł na kartę VISA. W sumie wychodzi mniej więcej w cenie S23FE jeśli by odliczyć te gratisy ;-)
Zatem jeśli ktoś wie o jakiejś lepszej ofercie - z chęcią się dowiem :-)
 #1163701  autor: zerorq
 20 sty 2024, 16:28
Przedłużona umowa: karta dodatkowa magenta biznes
było: 35zł netto
jest: 30zł netto + 10zł netto rata za telefon x24 miesiące
Samsung S24 ultra 512GB, 5499zł za pobraniem

Samsung S24 ultra 512GB za łącznie 5794zł Brutto + promocje samsung 400zł karta + słuchawki

Im większa dopłata za telefon na start tym taniej wyszło.
 #1163729  autor: Zafiel
 20 sty 2024, 21:19
Gucio79 pisze:
20 sty 2024, 07:10
Hej. Mam 2 numery stąd cena 35zl. Sprawa się rozwiązała, konsultant coś sobie nie kliknął. Skontaktowałem się jeszcze raz z Suk i przedłużyłem umowę.
Dzięki za info. W takim razie wygląda na to, że dla przedłużających w taryfie M można dostać -15 zł upustu od ceny bazowej (70 zł). Plus oczywiście w Twoim wypadku -20zł z "korzyści dla domu" za każdy kolejny numer w pakiecie.
defilx pisze:
20 sty 2024, 11:17
(...) w tym roku zaproponowali -20zł na abonament (w moim przypadku z 90zł na 70zł, oferta L - wszystko "no limit") i 600zł zniżki na pierwszą ratę od ceny podstawowej. (...) Nie wygląda to źle. Zwłaszcza w kontekście nowego S24 (...)
Również dzięki za info. Czyli w abo L można urwać -20 zł.
Jak rozumiem brałeś Samsunga s24 ?? Na "Pepperze" wyliczyli, że po kombinacjach i użyciu kuponów zniżkowych cenę w oficjalnym sklepie Samsunga można obecnie za ten model zbić do 2867,13. Zdaje się, że po odliczeniu wartości słuchawek w gratisie. Nie próbowałem i nie sprawdzałem. Wiec czysto informacyjnie :-) Nie wiem też czy to obecnie najlepsza oferta.

Reasumując:
abo S -10zł (tak zakładam bez weryfikacji. Jak ktoś przedłużał w tej taryfie proszę o info)
abo M -15zł
abo L -20 zł

Na urządzenia mają prawdopodobnie jakieś widełki. I im droższa słuchawka, tym większy rabat. Jak widać powyżej na te topowe modele(4 tyś+) jest 600-700 zł. Niżej ( w granicach 3 tyś) prawdopodobnie coś około 400-450 ?
 #1164013  autor: defilx
 23 sty 2024, 15:53
Gucio79 pisze:
20 sty 2024, 07:10
Również dzięki za info. Czyli w abo L można urwać -20 zł.
Jak rozumiem brałeś Samsunga s24 ?? Na "Pepperze" wyliczyli, że po kombinacjach i użyciu kuponów zniżkowych cenę w oficjalnym sklepie Samsunga można obecnie za ten model zbić do 2867,13. Zdaje się, że po odliczeniu wartości słuchawek w gratisie. Nie próbowałem i nie sprawdzałem. Wiec czysto informacyjnie :-) Nie wiem też czy to obecnie najlepsza oferta.

Reasumując:
abo S -10zł (tak zakładam bez weryfikacji. Jak ktoś przedłużał w tej taryfie proszę o info)
abo M -15zł
abo L -20 zł

Na urządzenia mają prawdopodobnie jakieś widełki. I im droższa słuchawka, tym większy rabat. Jak widać powyżej na te topowe modele(4 tyś+) jest 600-700 zł. Niżej ( w granicach 3 tyś) prawdopodobnie coś około 400-450 ?
Nie interesują mnie żadne sklepy "zewnętrzne". Wolę płacić jedną stałą opłatę w jednym miejscu za całość usługi.
Jednak ktoś się walnął i stanęło na 500zł zniżki na pierwszą ratę (początkowo gość twierdził, że 600, ale po weryfikacji okazało się, że nawet w systemie nie widniała moja rozmowa z nim...) oraz 20zł zniżki na abonament L. Po odliczeniu słuchawek (sklepowo 499zł), cashbacku (400zł), zniżki 500zł od SUK uważam, że zwraca się prawie cały abonament "no limit" - jak dla mnie to oferta satysfakcjonująca i zdecydowałem się na aneks. Plusem jest też dodatkowa karta do netu 50GB za 30zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym się skorzysta...
 #1164672  autor: pawo24
 29 sty 2024, 18:37
Witam Jak to jest z tym rabatem na -20 zł na druga usługę. Mam już w t-mobile Internet domowy(mobilny) nielimitowany za 70 zł i zaproponowali mi dziś pakiet M za średnio 32 zł(13 miesięcy za 0 zł+ 11 miesięcy za 70 zł).Czy w tym przypadku zrabatuje mi też ten internet? Czy to ma znaczenie która usługa jest pierwsza, a która druga. Pytam, bo za Pakiet M nic bym nie płacił przez 13 miesięcy, więc nie miałoby się nawet co rabatować
 #1166196  autor: radoskur
 14 lut 2024, 21:40
Posiadam abonament na firmę od ponad 10 lat. Obecnie od dłuższego czasu taryfa Magenta Biznes na co się składa:

- karta SIM internetowa Magenta Biznes Internet L (no limit z prędkością do 90mbps) 40zł netto
- karta SIM telefoniczna główna Magenta biznes K. podstawowy (wszystko no limit, prędkość 70mbps + jakieś dodatkowe rzeczy w roamingu, bo często wyjeżdżam) 35 netto
- 2 karty SIM Magenta Biznes K.Dodatkowy (wszystko no limit, prędkość do 70mbps) po 30 netto za sztukę.

Daje to w sumie abo na poziomie 135 netto miesięcznie. Na przedłużenie nic taniej. Jedynie drożej albo zostawiam tak jak jest.

Moje oczekiwania – to zdjęcie kagańca prędkości na internet albo chociaż jego podwyższenie prędkości na wszystkich kartach? Gdzieś mi kiedyś śmignęła informacja, że do Magenta Internet L dawali 200mbps?
 #1169119  autor: phonemaniac
 03 kwie 2024, 19:54
Dostałem dzisiaj z "zaskoczenia propozycje przedłużenia umowy Magenta Biznes M kontrakt dodatkowy:
- S24 - 24 raty po 120 netto
- S23FE - 24 raty po 100 netto
abonament głosowy:
- minuty, sms, mms, internet - no limit, 100 min na rozmowy międzynarodowe w UE, 6,5 GB internetu w roamingu w UE, z ograniczeniem prędkości Internetu do 20 Mbit w cenie 30 zł netto/mies.
- minuty, sms, mms, internet - no limit, 100 min na rozmowy międzynarodowe w UE, 6,5 GB internetu w roamingu w UE, z ograniczeniem prędkości Internetu do 30 Mbit w cenie 35 zł netto/mies.

Jest możliwość ugrania jeszcze jakiś profitów?? (na marginesie, do końca umowy zostało ok 1,5 mies.)
  • Strona 58 z 58
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58