DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #14389  autor: rocker
 28 sie 2005, 23:23
Witam

Mam nastepujacy problem:

Konczy mi się umowa z Idea (okolo 20 wrzesnia) i nie wiem co mam zrobic czy przedluzyc czy ja zerwac ?
Obecnie kozystam z oferty Jedna Idea 50 z wykupionym jednym numerem darnowym, laczny miesieczny koszt mojego abonamentu nieprzekracza 65 zloty.
Jak przedluze umowe to dostane pakiet 25 zloty do wykozystania lecz niedostane telefonu i na odwrut.
Najbardziej zalezy mi na nowym telefonie za rozsadne pieniadze (max 300pln) i na darmowym numerze do obojetne jakiej sieci i dobrym zasiegu.

Prosze o fachowa pomoc.

 #14390  autor: Wojt2004
 28 sie 2005, 23:29
Radze Ci poczekac az wejdzie Orange, moze oferta bedzie atrakcyjna.Jezeli nie bedzie rezygnujesz i wybierasz dogodniejsza oferte.W tej chwili patrzac na operatorow nie dzieje sie zbyt wiele, wszyscy jak by oczekiwali na jesien.Cierpliwosci ja tak wlasnie robie z jednym z mojch abonamentow

 #14391  autor: rocker
 28 sie 2005, 23:36
Czyli poczekac, ale jak teraz sie niezdecyduje zmienic to (chyba) automatycznie przedluza mi umowe na 2 lata na takich samych warunkach czyli nic niezyskam ani darmowych minut ani telefonu.
Zgadza sie czy moze sie myle ?

 #14393  autor: pantera
 28 sie 2005, 23:40
rocker pisze:Czyli poczekac, ale jak teraz sie niezdecyduje zmienic to (chyba) automatycznie przedluza mi umowe na 2 lata na takich samych warunkach czyli nic niezyskam ani darmowych minut ani telefonu.
Zgadza sie czy moze sie myle ?
umowa wejdzie w 'stan' nieokreslony ,,, nikt nie przedluzy Ci umowy na 2 lata, do czasu az nie podpiszesz aneksu :)

 #14394  autor: Wojt2004
 28 sie 2005, 23:41
NIKT nie przedluzy Ci umowy bez Twojej zgody, po ustalonym terminie umowa przechodzi na czas nieokreslony, czyli w kazdej chwili mozesz ja wypowiedziec lub przedluzyc

 #14404  autor: Bartosz
 29 sie 2005, 06:02
tylko ,ze trzeba pamiętać o miesięcznym okresie wypowiedzenia - ja bym na Twoim miejscu z abonamentu przeszedł na POPa i masz problem rozwiązany :-D jakby co to możesz potem wrócić na abonament lub bez kłopotu zakończyć użytkowanie i to chyba najlepsze rozwiązanie :-D

 #14409  autor: D@rio
 29 sie 2005, 08:52
Radze zaczekac na orange, zwlaszcza ze moze byc ciekawie :) Do 20 Wrzesnia gdzies tak. Wtedy juz wszystko bedzie jasne ;)

 #14691  autor: rocker
 29 sie 2005, 22:16
Dobrze wiec poczekam na orange moze cos zaoferuja "normalnego" a ta natretna pania co wydzwania splawie szybko i bezbolesnie =]