DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 35 z 37
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

 #751946  autor: delKichote
 27 wrz 2014, 00:21
andi4444 pisze:Jeszcze zatęsknisz za T-mobile i to prędzej niż Ci się wydaje
Aha, "a świstak siedzi i zawija w sreberka"... :P
Za czym ma zatęsknić - za "daj kolejnego piątaka więcej!" czy za "atrakcyjną" "tanią" ofertą jump :?: A może za pobieraniem opłaty za sprawdzenie wykorzystanego limitu minut/stanu konta :?: :smt011 Albo za fakturą tak nieczytelną, jak to jest tylko możliwe :?:

Z zasięgiem dojcze-mobila też "lipa". W miasteczku to tak naprawdę jest bez różnicy, w jakiej jest się sieci. Różnice zaczyna być widać jadąc np. pociągiem z miasteczka do dużego miasta. Jest wówczas taki punkt, gdzie "skończyły się" nadajniki miasteczkowe, a jeszcze nie "zaczęły się" wielkomiejskie - zabawnie wyglądali podróżni patrzący z szokiem na swoje kochane "komórki", które przerwały im połączenie. Każda sieć w tym miejscu "wymiękała" - oprócz orenża, który działał "na granicy" zasięgu, ale dawał radę nie przerwać połączenia. Play przerywał tam "na bank", o dojcze-mobile to lepiej nie wspominać, bo w tej strefie traciła zasięg jako pierwsza, a odzyskiwała jako ostatnia; plusa osobiście nie testowałem, ale znajomi twierdzili, że też tam tracili zasięg.

ps.: Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby play w centrum dużego miasta nie miał zasięgu "na stałe" - to tak jakby kablówka stwierdziła, że nie opłaca jej się prowadzić sprzedaży w blokowiskach...

 #751976  autor: asystolia
 27 wrz 2014, 10:24
Póki co zasięg mam nawet lepszy - w domu, w miejscu gdzie zawsze tmobile miało 1 kreskę i przerywało w trakcie rozmów teraz mam full i jakość połączeń bez zarzutu.
Każda sieć ma plusy i minusy- póki co, jestem 10 zł/miesięcznie do przodu za dokładnie to samo, umowa na 6 miesięcy, więc jeśli mi się nie spodoba, będę mogła niedługo przenieść się gdzie indziej :lol:
A tmobile nawet nie wysłało pisma potwierdzającego rozwiązanie umowy- odłączyło telefon i internet mobilny, i ani do widzenia, ani pocałuj nas w d* :smt006

 #751994  autor: ahmed
 27 wrz 2014, 11:42
andi4444 pisze:Jeszcze zatęsknisz za T-mobile i to prędzej niż Ci się wydaje
podwyżka 5zł po 2 miechach od podpisania na czas określony dyskwalifikuje operatora

 #752002  autor: cruzier
 27 wrz 2014, 12:48
Witam. Jestem w Play. Umowa mi się kończy 19 października. Myślę nad Nju mobile i abonamentem 39 zł. Uważam, że to najlepsza opcja w tej cenie. Chciałem zapytać jak mam przenieść numer i kiedy mam to zrobić. aby było OKEJ ?

 #752024  autor: pazera
 27 wrz 2014, 14:07
Kończąc sprawę debilnego ragu na mnie w tym temacie T-mobile nie naliczył mi żadnych kar za wypowiedzenie umowy. Dodatkowo udało mi się nawet uniknąć kary za brak okresu wypowiedzenia.

So long suckers

 #752043  autor: ahmed
 27 wrz 2014, 15:26
cruzier pisze:Witam. Jestem w Play. Umowa mi się kończy 19 października. Myślę nad Nju mobile i abonamentem 39 zł. Uważam, że to najlepsza opcja w tej cenie. Chciałem zapytać jak mam przenieść numer i kiedy mam to zrobić. aby było OKEJ ?
wskaż w nju datę pzeniesienia na 20.10, masz do wyboru daty od ok 07.X w przód.
jeżeli wypowiedziałeś umowę w play wskaż 19.10 - najwyżej nalicza ci 1 dzień kary.

 #752072  autor: rafmik
 27 wrz 2014, 17:07
asystolia pisze:Póki co zasięg mam nawet lepszy - w domu, w miejscu gdzie zawsze tmobile miało 1 kreskę i przerywało w trakcie rozmów teraz mam full i jakość połączeń bez zarzutu.
Przecież mając Playa można bez problemu korzystać też z zasięgu T-Mobile. Sam tak robię, telefon w ogolę samoczynnie nie zmienia mi sieci na Playa. Ustawiłem T-Mobile ręcznie i tak już jest kilka miesięcy.

 #752080  autor: asystolia
 27 wrz 2014, 18:01
rafmik pisze: Przecież mając Playa można bez problemu korzystać też z zasięgu T-Mobile. Sam tak robię, telefon w ogolę samoczynnie nie zmienia mi sieci na Playa. Ustawiłem T-Mobile ręcznie i tak już jest kilka miesięcy.
Tylko po co mam korzystać z zasięgu t-mobile, skoro był gorszy, a teraz mam lepszy?? 8)

 #752095  autor: rafmik
 27 wrz 2014, 18:43
asystolia pisze: Tylko po co mam korzystać z zasięgu t-mobile, skoro był gorszy, a teraz mam lepszy?? 8)
Pisze ogólnie, w Play jest ten plus, że ma się dwa zasięgi :)

 #752113  autor: asystolia
 27 wrz 2014, 19:59
rafmik pisze: Pisze ogólnie, w Play jest ten plus, że ma się dwa zasięgi :)
A nawet więcej w razie potrzeby :-D

 #753387  autor: delKichote
 02 paź 2014, 22:42
Dojcze-mobil przysłał mi fakturę po przejściu na kartę, ostatnią.
Papierową! Ofkos parę dni wcześniej przysłali jak zwykle e-fakturę, dokładnie taką samą, jak ta papierowa.
Ponieważ abonament został opłacony w zeszłym miesiącu, przysłali fakturę za to, co zostało wygadane w zeszłym miesiącu poza limitem minut.
Czy ktoś może wytłumaczyć, jakim cudem opłaca się dojcze-mobilowi przysyłanie ostatniej faktury w wersji papierowej, skoro faktura opiewa na - uwaga uwaga - 1.27zł (słownie jeden złotych dwadzieścia siedem groszy) :?: :?: :?:

 #753409  autor: asystolia
 03 paź 2014, 06:09
Ja dostałam papierową fakturę na 80 gr. :-D

 #753413  autor: macc
 03 paź 2014, 07:16
15mln uzyszkodnikow X te 80gr. i wychodzi pewna kwota.Jak to się mówi grosz do grosza i wyjdzie....

 #753428  autor: rafmal
 03 paź 2014, 08:48
Ja dostałem fakturę na kwotę 69gr, oczywiście papierową.

Prawie dwa tygodnie temu (22.IX) rejestrowałem numer w punkcie t-mobile i do dziś nie dostałem potwierdzenia że numer jest zarejestrowany. Udało się komuś zarejestrować numer w punkcie?

Dodatkowo od czasu przejścia na kartę dostaję masę smsów z super ofertami od tego wspaniałego operatora. Robią wszystko żeby zniechęcić do siebie jeszcze bardziej.

 #753450  autor: delKichote
 03 paź 2014, 11:00
macc pisze:15mln uzyszkodnikow X te 80gr. i wychodzi pewna kwota.Jak to się mówi grosz do grosza i wyjdzie....
A słyszałeś o kosztach pakowania i - co znaczniejsze - kosztach przesyłki?... Pewnie automat generuje te ostatnie faktury na papier bez sprawdzania, czy to nie będzie "dokładaniem do interesu" w przypadku groszowych faktur, a "system" nie zaglądając pakuje je do wysłania w świat...

[ Dodano: 2014-10-03, 11:07 ]
rafmal pisze:Prawie dwa tygodnie temu (22.IX) rejestrowałem numer w punkcie t-mobile i do dziś nie dostałem potwierdzenia że numer jest zarejestrowany. Udało się komuś zarejestrować numer w punkcie?
A przysyłają jakieś potwierdzenie w jakiejś formie?
Mnie w punkcie powiedzieli, gdy zostawiałem im formularz rejestracyjny, żebym za parę dni dzwonił do bok-u z pytaniem, czy system już zarejestrował moje dane...

Edit: No i okazało się, że punkt miał "psi" obowiązek wykonać rejestrację na miejscu w punkcie.
A do BOU (bo taki obowiązuje dla kont na kartę) nie da się dodzwonić do konsultanta bez dziesiątek minut wiszenia na słuchawce i czekania na połączenie...
Jeśli traficie na "punkt sprzedaży" (stosując nomenklaturę mapki kontaktowej ze strony dojcze-mobila), który tego nie zrobi, sugeruję próbować w "sklepach t-mobile" (z w/w mapki).
W razie problemów warto pisać (serio) do [email protected] poprzez formularz kontaktowy na swoim koncie na stronie t-mobile.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2014, 21:24 przez delKichote, łącznie zmieniany 2 razy.

 #753473  autor: Mobo43
 03 paź 2014, 12:47
To ja was przebiję, bo dostałem do domu ostatnią fakturę z T-Mobile na ... 0 zł z terminem płatności :mrgreen: a jestem już miesiąc w Play.

 #753968  autor: waldix3
 05 paź 2014, 16:42
Witam
Mam 2 pytania. Ale może najpierw napisze co i jak. Wypowiedziałem umowę mamie która była w tmobile. Umowa kończy się 8 października i numer przechodzi na kartę. Czy aby przejść do innej sieci trzeba zarejestrować numer w tmobile ? (myślałem że jak się przechodzi z abo na kartę to jest to z automatu). I drugie pytanie. Gdzie będzie najtaniej, najlepiej się przenieść ? W ofercie liczą się tylko rozmowy do wszystkich, żadnych smsów czy internetu.
Z góry dziękuję za pomoc.

 #753980  autor: Kryniczanin
 05 paź 2014, 17:56
waldix3, Trzeba, nju mobile

 #753990  autor: ahmed
 05 paź 2014, 19:05
Kryniczanin pisze:waldix3, Trzeba, nju mobile
nju bez usług - koszt 29zł/m-c
nie zdążysz już przenieść z abo, nawet jak dziś złożysz zamówienie, poczekaj i 9-go zarejestruj w salonie i powiedz żeby wpisali do systemu bezpośednio, inaczej na rejestrację musisz czekać 3-14 dni.

 #754021  autor: delKichote
 05 paź 2014, 20:18
waldix3 pisze:Czy aby przejść do innej sieci trzeba zarejestrować numer w tmobile ? (myślałem że jak się przechodzi z abo na kartę to jest to z automatu).[...] tylko rozmowy do wszystkich, żadnych smsów czy internetu.
Dołączę do innych głosów: trzeba rejestrować. Kasowanie danych dojcze-mobil zawarł se w regulaminie przejścia z abonamentu na kartę punkt 1.9, a rejestracja może potrwać do 14 dni - chamskie granie za zwłokę, żeby wycyckać od uciekającego klienta jeszcze z parę groszy.
Podobnie jak inni, w przypadku samych rozmów polecam zdecydowanie nju - też przeniosę tam telefon mamy. W nju, gdy nie rozmawia w jakimś miesiącu, to 9 zł, a gdy pogada w jakimś innym miesiącu, to 19 zł za komórkowe bez limitu + góra do 3 złotych wygada za stacjonarne, i to wszystko bez cyrografu.
Czekam właśnie na rejestrację numeru telefonu matki w dojcze-mobil...
  • Strona 35 z 37
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37