DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 15
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
 #1009832  autor: marcinb
 28 sie 2018, 16:56
Wg mnie bardzo ciekawa oferta:
- cena i zawartość (9 zł za 300 minut i tyleż samo smsów - przeważnie wystarczająca ilość na miesiąc* + 1GB danych),
- możliwość dokupienia pakietów danych w rozsądnych cenach,
- samoodnawialność.

--
* - kiedyś w miarę regularnie sprawdzałem przez Play24 sobie i żonie miesięczne zestawienia ilości wygadanych minut - zazwyczaj było to ok. 300, mimo że taryfy bez limitu - tacy użytkownicy i tyle.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #1009945  autor: Remington
 29 sie 2018, 08:52
jamto02 pisze:
Remington pisze:
Pakiety Mini działają 30 dni tak jak Freemium, więc nie wiem o jakim kombinowaniu mówisz. Różnica taka, że nie ma limitu liczby odnowień pakietu.
Było jakoś tak ze dodatkowy pakiet ważny był nie 30 dni ale w ramach ważności pakietu fremium np gdy fremium kończyło się 30 a aktywację pakietu zrobiłeś 20 to tylko owe 10 dni był on ważny. Tak jakoś to było. Dlatego pytam czy jakiś kombinacji też nie będzie.
Ale pytałeś o pakiety, które weszły, a nie dodatkowe. One działają jak dawne Freemium, a dodatkowe jak dotąd czyli w okresie ważności pakietu Mini.
 #1009950  autor: maniek89
 29 sie 2018, 09:36
Zdecydowanie za mało internetu w pakiecie za 9 zł. 5 GB byłoby idealne. Szkoda pakietów półdarmo z Freemium (minuty i internet) bo były atrakcyjne. Przelicznik niby się nie zmienił, bo dalej wychodzi 10 GB za 10 zł, ale trzeba sobie 10 razy aktywować. Zlikwidowanie pakietu za 19 złotych też słabe. Nie każdy potrzebuje all in one. Fremium pozwalało idealnie skomponowac ofertę do własnych potrzeb i było elastyczne. W jedym okresie wystarczało mi 100 minut i 30 smsów, w kolejnym brałem sobie przykładowo sam nolimit rozmów, a w innym spokojnie wystarczało samo freemium, a brałem tylko internet. Tu już nie jest tak kolorowo, chociaż dla wielu pakiet za 9 zł będzie wystarczający.
 #1009962  autor: bolek2004
 29 sie 2018, 10:41
Oferta za 9zł nawet dobra, myślę że dużo ludzi nawet tych co ma no limit, nie wydzwania więcej niż 300 minut miesięcznie.
Przypominam że w fakcie mamy pakiet 300min/smsów/netu za 19zł.
 #1009964  autor: TomLee
 29 sie 2018, 10:46
Ten pakiet za 9 zł prawie rewelacja. Ale możliwość dokupienia taniego internetu poprawia jakość oferty

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 #1009965  autor: Maks SIM
 29 sie 2018, 10:48
Moi Drodzy,
jako założyciel tego wątku zamieszczam oficjalnie smutną wiadomość:

"Informacja o odwołaniu oferty Promocyjnej
„Pakiet #Freemium” dla Abonentów Virgin Mobile na Kartę
z dniem 27 sierpnia 2018r.


Uprzejmie informujemy, iż w związku z komercyjnym zamknięciem Oferty Promocyjnej
„Pakiet #Freemium” dla Klientów Virgin Mobile na Kartę z dniem 27.08.2018r. nie będzie już możliwa aktywacja Oferty Promocyjnej „Pakiet #Freemium”. Jednocześnie w związku z odwołaniem Oferty Promocyjnej „Pakiet #Freemium”, Abonenci, którzy skorzystali z promocji do dnia 26.08.2018r. włącznie, z dniem 27.08.2018r. nie będą mogli odnowić pakietu po okresie ich obowiązywania

Powyższe oznacza, iż Oferta Promocyjna „Pakiet #Freemium” przestaje obowiązywać z dniem 27.08.2018 roku. Odwołanie Oferty Promocyjnej „Pakiet #Freemium” nie ma wpływu na prawa i obowiązki abonentów nabyte w okresie obowiązywania tych Promocji.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z wprowadzonymi zmianami udzielą konsultanci Centrum Miłej Obsługi Klienta Virgin Mobile telefonicznie: *222(połączenie bezpłatne z sieci Virgin Mobile); 799555222 z telefonów innych sieci (opłata za połączenie według cenników operatorów), lub mailowo: [email protected], [email protected]
"

Pełna informacja ukryta podstępnie w archiwalnych regulaminach:
https://virginmobile.pl/media/documents ... _2018r.pdf
Ostatnio zmieniony 29 sie 2018, 11:25 przez Maks SIM, łącznie zmieniany 1 raz.

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #1010000  autor: forum_tg
 29 sie 2018, 13:07
bolek2004 pisze:myślę że dużo ludzi nawet tych co ma no limit, nie wydzwania więcej niż 300 minut miesięcznie.
nie mogę się z tym zgodzić, otóż 300 min na miesiąc, przy założeniu równego rozłożenia rozmów wychodzi tylko 10 minut dziennie. Specjalnie sprawdziłem jeden z dwóch numerów włożonych do tel. i w ostatnich kilku miesiącach najmniejsza liczba wygadanych minut to 1200.
takim optimum dla wielu osób byłoby "coś w okolicy 600 min."
 #1010016  autor: molibden
 29 sie 2018, 14:34
No to powiedzcie teraz gdzie się przeniesć? Mi starczały te 30min miesięcznie darmowe,ojcu kupowałem 120 (+30)min za 5zł. Teraz za to bedę płacił 3zł za to co miałem za darmo i 9zł za 300min których i tak nie wykorzysta. jak się podwyższa ceny to się daje lepszą ofertę. Dletego się stamtąd wyniosę dla zasady. Ktoś ma pomysł gdzie dają jakies darmowe minuty, ew są same pakiety minutowe?
 #1010033  autor: jamto02
 29 sie 2018, 16:29
też się nad tym zastanawiam, bo pod dzieci oferta była super. Na szczęście jest jeszcze dobra oferta w Play a konkretnie darmowo wewnątrz sieci więc tu jest dalej za darmo. Ponadto można wykupić pakiet bodajże 15gr/min ale jest bezterminowy więc leję na ten Virgin i ich 30 dni. Pozostaje jeszcze zabawa w przenoszenie nr tu też idzie coś ugrać np w Fakcie 500 zł na 5 mieś. Jak się ma dual sim to możliwości wzrastają
 #1010041  autor: sa
 29 sie 2018, 16:45
Ja wybieram play odnowa gdzie darmowe minuty w sieci to....95% moich połączeń i tym samym mniej płatnych minut,a na resztę 100minut za 15zł starczy w 100%.Zwłaszcza ze pakiety bezterminowe.
Po raz kolejny dobre okazało się wrogiem...lepszego.
Ile ojciec dokładnie zużywa tych minut co m-c ?Może fakt ,bo tam pakietów nie brak.I darmowych i płatnych.
 #1010049  autor: sa
 29 sie 2018, 17:09
No 10 minut 10 smsów i 50mb co tydzień z gazety.Albo pakiety płatne.
 #1010050  autor: maniek89
 29 sie 2018, 17:12
forum_tg pisze:nie mogę się z tym zgodzić, otóż 300 min na miesiąc, przy założeniu równego rozłożenia rozmów wychodzi tylko 10 minut dziennie. Specjalnie sprawdziłem jeden z dwóch numerów włożonych do tel. i w ostatnich kilku miesiącach najmniejsza liczba wygadanych minut to 1200.
takim optimum dla wielu osób byłoby "coś w okolicy 600 min."
To jest tak, że jak masz określoną liczbę minut, to z reguły się pilnujesz, żeby wystarczyło i przeważnie wystarcza, ale jak już masz no-limit to po prostu korzystasz. Moja mama była zwolenniczką określonego, stałego limitu minut i wystarczało to jej, jednak jak pokazałem jej, że za niewiele więcej może mieć no-limit, to rozmawia dużo, dużo więcej.
 #1010068  autor: molibden
 29 sie 2018, 19:40
Ile ojciec dokładnie zużywa tych minut co m-c ?Może fakt ,bo tam pakietów nie brak.I darmowych i płatnych.
To zależy, ale przeważnie mieści się w 80-90min. Zero neta i tylko kilka sms. Mógłbym zostać w Virgin bo przecież to grosze, ale jak czytam to pieprzenie tej całej Oliwy że czasy się zmieniaja i 'klienci chcą więcej' to po normalnie mnie cholera bierze. Od tego 'wiecej' to bedę płacił 3zeta dokladnie za to samo co miałem za darmo. Nie chodzi o kasę tylko o zasady.
jednak jak pokazałem jej, że za niewiele więcej może mieć no-limit, to rozmawia dużo, dużo więcej.
Ja rodzicom zorganizowałem to tak że mamie wziąlem a2mobile i jej telefon służy do wszystkiego a tato tylko awaryjnie korzysta jak nie ma jej tela pod ręką.
 #1010079  autor: TomLee
 29 sie 2018, 20:30
To teraz po prostu włącz pakiet za 9 zł. I nie kombinuj. To nie majątek.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 #1010087  autor: sa
 29 sie 2018, 20:44
molibden pisze: To zależy, ale przeważnie mieści się w 80-90min. Zero neta i tylko kilka sms. Mógłbym zostać w Virgin bo przecież to grosze, ale jak czytam to pieprzenie tej całej Oliwy że czasy się zmieniaja i 'klienci chcą więcej' to po normalnie mnie cholera bierze. Od tego 'wiecej' to bedę płacił 3zeta dokladnie za to samo co miałem za darmo. Nie chodzi o kasę tylko o zasady.

Ja rodzicom zorganizowałem to tak że mamie wziąlem a2mobile i jej telefon służy do wszystkiego a tato tylko awaryjnie korzysta jak nie ma jej tela pod ręką.
Ja też dla zasady przeniosłam się do playa bo virgin robi się stanowczo za mało stabilne jako oferta.
A propo skoro ojcu starcza te 80-90 minut to może ojca też przenieś do a2?Jak jest dobry zasięg plusa bez dziur i innych "przygód".W końcu cennikowe 10gr za minutę tam jest w wersji pakietów nielimitowanych bez włączonych pakietów.Czysta stawka cennikowa promocyjna za smsa mmsa minutę a 10gr wygląda jak cena pakietowa.Wtedy niestety ale ojciec musiałby doładowanie robić za 10zł ale miałby te 100minut na m-c gwarantowane lub Fakt mobile pakiet 100minut, 100smsów i 100 mb za 9zł.Lub zostawić ojca w VM i brać ten pakiet mini za 9zł.Ja np. po weryfikacji stwierdziłam że dla mnie najkorzystniejsza jest odnowa 95 % połączeń to play i jej submarki,a rozmów poza sieć jest tak mało że mogę sobie pozwolić na zakup pakietu 100minut za 15zł do innych sieci.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2018, 21:44 przez sa, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1010103  autor: adacomp
 29 sie 2018, 21:39
Moi rodzice mają 2 x a2mobile no-limit rozmowy za 9,90zł i im starcza.
Z neta i mms nie korzystają w ogóle a sms to wysyłają góra kilka na rok.
  • Strona 5 z 15
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15