DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 52 z 55
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
 #1061477  autor: gtoni13
 04 sty 2019, 14:11
Jest OK
Wyglada na to, ze szkoda ze nie przenioslem do Rebtel glownego nr i wyniosl go potem na chwile.
Teraz na tym nr mialbym duzo mozliwosci, gsm, voip.
Moze uda mi sie zweryfikowac glowny nr w apce.na razie musze sie posilkowac dodatkowym. Jeszcze musze sprawdzic czy na ten nr bedzie przychodzila rozmowa
voip po wifi ? Ale to za pare dni jak sie sytuacja ostatecznie wyklaruje.
gtoni
 #1061480  autor: Remington
 04 sty 2019, 14:31
gtoni13 pisze:
04 sty 2019, 13:11
Na drugim tel z nr przeniesionym apka zainstalowana dziala i przez wifi mozna
gadac z nr pl. Sprawdzalem specjalnie przaz wifi

To żaden ficzer, to mieli już wcześniej zanim otworzyli (i zamknęli MVNO). Możliwość prezentowania się swoim numerem dzwoniąc z VOIP-a była już i 10 lat temu w klonach Betamaxu. Przychodzących oczywiście w ten sposób nie byłoby jak przyjmować.
 #1061552  autor: gtoni13
 05 sty 2019, 09:39
Jak nic nie dziala ?
Dziala apka mozna dzwonic po polsce i swiecie, sprawdzone przed chwila.
Wiec wszystko dziala. Sim to byla przylepka dla przychodzacych.
Teraz nie ma odbierania rozmowy, Rebtel oddal pule nr.
gtoni
 #1061675  autor: gtoni13
 06 sty 2019, 09:00
Nie nr a konto, Rebtel nie dawal nr voip. U mnie bedzia dzialal do 14.01 do czasu
odnowienia i badania karty bankowej. Usunolem karte z platnosci i po 14.01 konto
zostanie zablokowane. Trzeba byc glupi by podpinac karte do takiego bagna !
Wole Stunta czy Halonet tam mam nr voipowy i mozna na niego dzwonic, to inna
jakosci, rozmowy po pare, parenascie gr.
 #1061679  autor: badumst
 06 sty 2019, 09:59
macc pisze:
11 gru 2018, 06:29
Odzyskałem swój główny numer. Wszystko działa mi poprawnie u nowego operatora. Nigdy więcej rebtela!.

Jak chcecie by po przeniesieniu numer działał poprawnie u nowego operatora to musicie usunąć swój numer na swoim koncie w rebtelu wchodząc poprzez stronę www.
W innym razie u mnie był taki motyw, że z karty klucza dzwoniłem a z karty rebtela odbierałem połączenia na tym samym numerze!.
Po usunięciu numeru swojej karty płatniczej, swojego numeru i konta w rebtelu numer w kluczu zaczął dopiero pracować normalnie.
Usunięcie konta - nie usuwa Waszego numeru na koncie rebtel i dalej nie możecie odbierać połączeń u nowego operatora po przeniesieniu numeru.
Najpierw usuwacie numer karty płatniczej potem swój numer telefonu a następnie swoje konto. Tylko w tej kolejności. uffff....., ale ulga :D
Jak usunąć numer? Po kliknięciu w trzy kropki pokazuje się jedynie opcja edycji gdzie da zmienić się miasto.
 #1061686  autor: Remington
 06 sty 2019, 10:53
gtoni13 pisze:
06 sty 2019, 09:00
Nie nr a konto, Rebtel nie dawal nr voip. U mnie bedzia dzialal do 14.01 do czasu
odnowienia i badania karty bankowej. Usunolem karte z platnosci i po 14.01 konto
zostanie zablokowane. Trzeba byc glupi by podpinac karte do takiego bagna !
Wole Stunta czy Halonet tam mam nr voipowy i mozna na niego dzwonic, to inna
jakosci, rozmowy po pare, parenascie gr.
A ja właśnie z VOIP-em przerzuciłem się na Rebtela. W Halonecie połączenia do Niemiec są droższe, za to wygodne jest w R dzwonienie z apki przez nr dostępowy. Tyle, że do VOIP nie trzeba podpiąć karty wystarczy doładowanie PayPalem.
badumst pisze:
macc pisze: Odzyskałem swój główny numer. Wszystko działa mi poprawnie u nowego operatora. Nigdy więcej rebtela!.

Jak chcecie by po przeniesieniu numer działał poprawnie u nowego operatora to musicie usunąć swój numer na swoim koncie w rebtelu wchodząc poprzez stronę www.
W innym razie u mnie był taki motyw, że z karty klucza dzwoniłem a z karty rebtela odbierałem połączenia na tym samym numerze!.
Po usunięciu numeru swojej karty płatniczej, swojego numeru i konta w rebtelu numer w kluczu zaczął dopiero pracować normalnie.
Usunięcie konta - nie usuwa Waszego numeru na koncie rebtel i dalej nie możecie odbierać połączeń u nowego operatora po przeniesieniu numeru.
Najpierw usuwacie numer karty płatniczej potem swój numer telefonu a następnie swoje konto. Tylko w tej kolejności. uffff....., ale ulga :D
Jak usunąć numer? Po kliknięciu w trzy kropki pokazuje się jedynie opcja edycji gdzie da zmienić się miasto.
Nie wierzę, że to działa jak opisał @macc. Po przeniesieniu numeru dokonywanym przez system UKE, stary operator nie ma już nic do niego, więc numer na koncie Rebtel czy jego brak nie może wpływać na kierowanie połączeń przychodzących do nowego operatora.
 #1061694  autor: badumst
 06 sty 2019, 11:26
gtoni13 pisze:
06 sty 2019, 10:33
Pisze wyraznie: po zalogowaniu na STRONIE Rebtela.
Jest na czerwono po prawej stronie, w ustawieniach.
Otóż, opisuje sytuacje po zalogowaniu się na stronie my.rebtel.... Nie ma niczego na czerwono poza usuń konto w ustawieniach, zależy mi na usunieciu numeru z konta - tam po kliknieciu trzech kropek ukazuje sie tylko opcja edytuj.
 #1061703  autor: Remington
 06 sty 2019, 12:14
@badumst
głównego numeru nie da się tam usunąć, bo to numerem logujemy się do konta na portalu. Trzeba po prostu usunąć konto. Albo zmienić nr na jakiś fake'owy (coś w stylu Extra Numer, 2nr itd.) i wtedy usunąć prawdziwy.
 #1061713  autor: Kamil7878
 06 sty 2019, 12:51
@Remington, zapewne jesteś ambasadorem Rebtel, od pierwszego dnia promujesz tą markę, nawet teraz gdy okazało się że się wycofują z pełną bazą danych klientów z Polski. W innych krajach w jakich świadczą usługi nie mają oferty tego typu z dodawaniem karty płatniczej.
 #1061717  autor: Remington
 06 sty 2019, 13:30
Kamil7878 pisze:@Remington, zapewne jesteś ambasadorem Rebtel, od pierwszego dnia promujesz tą markę
Rozgryzłeś mnie... Promowałem ich szczególnie takimi wpisami jak wątpiąc po co zbierają dane osób spoza Wrocławia, pytając na czym w ogóle chcą zarabiać dając no-limit za darmo skoro Freemium okazał się deficytowy, obawiając się o jakość połączeń, nazywając przeniesienie tam głównego numeru jazdą bez trzymanki czy pisząc, że pakiet się nie odnowił i numer przestał mi działać.

Po prostu nie znoszę teorii spiskowych czego w tym kraju jest pełno i udzieliło się też naszym forumowiczom. O Rebtelu słyszałem już dawno temu jak współpracowali z Onetem (czyli 2006 rok) i stąd wiem, że to nie firma krzak o czym wiele osób snuło tu teorie. Apka do dzwonienia przez VOIP i numery dostępowe działa bardzo dobrze, a ceny są niższe niż w Halonecie, w którym mam 3 konta i to od jakichś 14-15 lat. W dodatku na potrzeby VOIP-a zintegrowali się jakoś z naszymi operatorami, skoro dzwoniąc na ich numery dostępowe pomijana jest blokada #31# (przynajmniej w Polkomtelu). Za to polskie MVNO Rebtela będzie legendą jak Vectone, to totalna kompromitacja i zasłużony Głuchy Telefon.
Kamil7878 pisze:W innych krajach w jakich świadczą usługi nie mają oferty tego typu z dodawaniem karty płatniczej.
Skoro proponują działające na zasadzie odnawialnej subskrypcji pakiety rozmów no-limit to ściągają chyba opłatę z karty. I chyba też z PayPala, co w PL nie było dostępne, ale gdy zmieniłem język i wybrany pakiet to PP się podstawił jako alternatywa dla karty.

Cały czas uważam, że bezpodstawne były teorie spiskowe o tym, że trzeba było podać dane karty. Wiem jak to działa (PCI DSS) i nikt podobnego krzyku nie podnosi podając dane karty w Google Play, Appstore, PS, Xbox, Uberze, MyTaxi, Taxify, Allegro, czy małych SkyCashu, Audiotece, mPay, uPaid, Panku, Traficarze i wielu innych.
  • Strona 52 z 55
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55