DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 55
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 55
 #1025432  autor: Remington
 12 paź 2018, 18:04
pantin pisze:Po przeniesieniu tymczasowa karta zostanie zdekatywowana.
Wtedy dostaniemy drugą kartę - docelową?
Porazony pisze:Czekam aż będzie w Krakowie
Jest już w całej Polsce.

Zmieniłem tytuł wątku na bardziej adekwatny.
 #1025437  autor: darekka1983
 12 paź 2018, 18:13
Koledze raczej chodziło o fakt,iż po pełnym przeniesieniu stara karta byłego operatora zostanie wyłączona, a nowa Rebtela zostanie w pełni aktywowana(numer przenoszony zostanie do niej dopisany, a do tego czasu z rebtelowskiej można dzwonić używając numeru na niej wydrukowanego (tymczasowego, który zostanie zdezaktywowany i podmieniony na właściwy numer przeniesiony z innej sieci).
 #1025456  autor: pantin
 12 paź 2018, 19:16
Remington pisze:
pantin pisze:Po przeniesieniu tymczasowa karta zostanie zdekatywowana.
Wtedy dostaniemy drugą kartę - docelową?
Porazony pisze:Czekam aż będzie w Krakowie
Jest już w całej Polsce.

Zmieniłem tytuł wątku na bardziej adekwatny.
Tak wychodzi. J/w. Ten numer co jest nadrukowany na karcie i opakowaniu przestanie być aktywny i jego miejsce zajmie ten, który jest przenoszony.
Po włączeniu naszej usługi będziesz mógł używać tymczasowego numeru Rebtel- z dniem przeniesienia numeru od z innej sieci ten numer przestanie być aktywny.
 #1025517  autor: Kamil7878
 12 paź 2018, 21:46
Czy jest możliwość zamówienia karty bez dodawania karty płatniczej, niby działają już jakiś czas w innych państwach ale... ostrożności nigdy za wiele, a jeśli już to jakoś ograniczyć im dostęp, dają wszystu za free, przecież Polkomtel nie dzierżawi im sieci bezprzewodownie?!
 #1025519  autor: pantin
 12 paź 2018, 22:03
Remington pisze:pantin,
czyli numer, a nie karta :). A jak będzie w praktyce, niebawem się przekonamy.
Fakt :)
Kamil7878 pisze:Czy jest możliwość zamówienia karty bez dodawania karty płatniczej, niby działają już jakiś czas w innych państwach ale... ostrożności nigdy za wiele, a jeśli już to jakoś ograniczyć im dostęp, dają wszystu za free, przecież Polkomtel nie dzierżawi im sieci bezprzewodownie?!
Bez podania nie dokończysz chyba składania zamówienia. Ja dałem Revoluta. Mam fizyczną, bo dawali darmo, ale spokojnie wirtualna wystarczy.
 #1025521  autor: Remington
 12 paź 2018, 22:14
Kamil,
działają zdaje się od 2011, więc to już trochę czasu by się uwiarygodnić.

Zawsze możesz podać jakaś kartę wirtualną, jest tego trochę na rynku.
 #1025530  autor: adik
 12 paź 2018, 23:28
też dziś dostałem nową simkę, to mam rozumieć że ten tymczasowy numer już będzie działać jak ten numer właściwy po przeniesieniu ?

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1025532  autor: pantin
 12 paź 2018, 23:56
Jak Ci aktywują ten co przenosisz, to tymczasowy wyłączą.

Póki co jeszcze u mnie nie działa. Widziałem, że ktoś na Facebooku pisał, że 24 godziny po wizycie kuriera włączyli.
 #1025609  autor: TomLee
 13 paź 2018, 15:19
Czy ktoś, kto już przeniósł numer do Rebtel, mógłby napisać, czy jest zadowolony? Nie oczekuję, żeby sieć miała hdvoice czy wi-fi calling czy inne gadżety. Rebtel korzysta z sieci Plusa? Czy obecnie Rebtel działa już w całej Polsce, czy jest jeszcze jakieś ograniczenie zasięgowe?
 #1025632  autor: adik
 13 paź 2018, 17:58
no dokładnie min do poniedziałku poczekamy z aktywacją, póki co karta jest nie aktywna.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #1025648  autor: pavesi
 13 paź 2018, 19:10
A można zamówić więcej jak jedną nową kartę sim na tą samą osobę ?
Pytam bo zamówiłem jedną i chciałem jeszcze jedną to dostałem komunikat że już złożyłem wniosek i zapytanie czy chcę edytować już złożony wniosek.
 #1025653  autor: Kamski
 13 paź 2018, 20:07
Da się to podpiąć do jakiejś wirtualnej albo przedpłaconej karty? Jak sobie to ogarnąć? Ktoś pomoże?
 #1025654  autor: darekka1983
 13 paź 2018, 20:07
Nie ma ograniczenia ilości SIM na osobę ale jest jeden warunek 2 numery Rebtel na 1 kartę płatniczą więc jeśli masz kilka kart płatniczych możesz mieć 2 x tyle numerów w Rebtel.

Można użyć wirtualnych kart np.Revolut. Żadna magia przy podpinaniu-na końcu wniosku masz nr.karty płatniczej, jej datę ważności i kod CVV.

Jam masz już 1 zamównienie to wypełniając wniosek dostaniesz komunikat o złożonym wniosku i klikasz wtedy wyślij ponownie link. Jak go dostaniesz to na email odpalasz go i ewentualnie zmieniasz np., że chcesz nowy numer lub przenosisz stary. Składasz ten nowy wniosek tak samo jak poprzedni po podaniu danych karty(czasami się będzie plumkać, że nie udało się podpiąć karty ale wtedy trzeba ponownie, aż do skutku usiłować złożyć wniosek.
  • Strona 8 z 55
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 55
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 55