DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #977396  autor: dominik920
 13 lut 2018, 20:40
Ja przed chwilą zrobiłem doładowanie przez strefę doładowań na fb za 25 zł ,zawsze otrzymywałem 15% na konto promocyjne przedłużające złotówki na promocyjnym natomiast tym razem wpadło 2GB internetu i przedłużyło pakiet internetu który posiadałem o kolejny miesiąc ,albo mają błąd systemowy albo wkrótce dowiemy się o zmianie promocji w strefie doładowań i będzie internet za doładowania zamiast złotówek a jedynym sposobem przedłużenia złotówek na koncie promocyjnym będzie pakiet 10 za 5 o ile go nie wyłączą za jakiś czas .
 #977402  autor: dominik920
 13 lut 2018, 20:47
Formuła Play na kartę unlimited ,ta w której za 25 zł miesięcznie jest no limit i 6 GB internetu ,teraz po załączeniu dodatkowych 2GB za doładowanie wychodziłoby łącznie w tej taryfie 8 GB internetu .
 #977411  autor: adacomp
 13 lut 2018, 21:23
Czyli można doładować na stronie doladowania.play.pl oraz Strfa doładowań na FB i w obu przypadkach dają promoZł.

Czym się różni doładowanie w Strefie z FB i bez FB?
to przecież ta sama apka i efekt końcowy jest ten sam bo sam wielokrotnie tak doładowywałem.
 #977415  autor: jarekt
 13 lut 2018, 21:40
@adacomp:
- na DPP bonus 15% jest od kwoty doładowania 25zł (na FB od 5zł);
- na DPP bonus dla PnKLT wynosi 15% (na FB 30%);
- na DPP jest bonus 15% dla PnKSurf (na FB brak);
- obecnie na DPP zgodnie, z regulaminem promocji MC, nie ma bonusu 15% (ale @Dorotea stwierdziła, że dostała, więc być może jest to martwy zapis - http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 30#p977326

Jest jeszcze kilka innych różnic (mniej lub bardziej istotnych).
adacomp pisze:Czym się różni doładowanie w Strefie z FB i bez FB?
to przecież ta sama apka i efekt końcowy jest ten sam bo sam wielokrotnie tak doładowywałem.
To, że Ci 5 dni temu coś działało, to nie znaczy że Ci dzisiaj będzie tak samo działać.
Przeczytaj ten wątek. Efekt końcowy wcale nie musi być taki sam.
Ja bonus w postaci PromoZŁ dostałem, a inni nie :) - ale to akurat może nie być wina ładowania poprzez StrDoł z poziomu FB (lub z pominięciem FB tak jak ja to zawsze robię).
To może być błąd, który dotyczy akurat tylko i wyłącznie FPnK (tego jeszcze nie sprawdzałem).

W każdym razie w PnKLT PromoZŁ przychodzą, ładując numer z pominięciem FB poprzez StrDoł.

Dzisiaj po północy będę ładował chyba (na 99%) numery w FPnK więc będę wiedział jeszcze więcej.
 #977419  autor: jarekt
 13 lut 2018, 21:55
@artsky, Bonus musi Cię interesować. Bo to właśnie Bonus w postaci PromoZŁ przedłuża Twoje zgromadzone PromoZŁ (za doładowanie poprzez StrDoł na FB od kwoty 5zł).
No i niektórzy od wczoraj PromoZŁ nie dostają (ja dostaję :)).
Musisz chyba cały temat przeczytać aby zrozumie co się dzieje od wczoraj.
 #977438  autor: jarekt
 14 lut 2018, 00:58
W każdym razie w PnKLT PromoZŁ przychodzą, ładując numer z pominięciem FB poprzez StrDoł.

Dzisiaj po północy będę ładował chyba (na 99%) numery w FPnK więc będę wiedział jeszcze więcej.
Właśnie parę minut temu FPnK doładowałem. Niestety, w FPnK, PromoZŁ nie przyszły. 500MB za to jest.
jarekt miałeś zrobić test dla taryfy "Play Formuła na Kartę" a nie dla "Lubię To!" ... ehh.
@speclab, przecież 2 godziny temu napisałem, że po północy będę FPnK ładował (i na 99%, a nie na 100%) no i doładowałem.
Wcześniej nic nie pisałem w jakiej taryfie będę robił doładowania.
Najpierw zrobiłem takie jakie były dla mnie wygodniejsze i bardziej opłacalne (z różnych powodów) czyli w PnKLT - gdyby w niej też nie przychodziły PromoZŁ, to byłaby niewesoła sytuacja (i zakładałem, że nie przyjdą ale jednak przyszły).

W każdym razie NIC NIE NAPRAWIONO od wczoraj, bo dalej w FPnK nie przychodzą PromoZŁ.
W PnKLT PromoZŁ przychodzą. W PnK i PnKRWK (jak i pozostałych) nie wiem bo nie sprawdzałem i raczej nie sprawdzę (nie chce mi się).
 #977443  autor: Ricki1980
 14 lut 2018, 07:06
Na FB Gruszka poinformował o promocji walentynkowej na doładowania. Za 5 zł jest 500 MB. Ponoć będzie trwać do jutra. Na szczegóły trzeba czekać, aż pojawi się wpis na blogu.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 #977448  autor: SimplusowiecU
 14 lut 2018, 08:41
Ricki1980 pisze:Na FB Gruszka poinformował o promocji walentynkowej na doładowania. Za 5 zł jest 500 MB. Ponoć będzie trwać do jutra.
Phi, ja już w sobotę załapałem się na tę "promocję" tą :mrgreen:
 #977453  autor: WOJTAS
 14 lut 2018, 09:20
Dzisiaj doładowanie z promocji mastercard i weszło 75 groszy bonusu plus 500 MB, taryfa formuła play na kartę
 #977454  autor: daromar
 14 lut 2018, 09:37
Istotny fragment z regulaminu promocji:
Niniejsza Oferta Promocyjna zastępuje w dniu 14 lutego 2018 roku , od godziny 00.01 do godziny 23.59 Ofertę Promocyjną "15% EKSTRA ZA DOŁADOWANIE PRZEZ http://WWW.DOLADOWANIA.PLAY.PL I E-DOLADOWANIAPLAY.PL" i Ofertę Promocyjną "15% ekstra za doładowanie konta przez aplikację Strefa Doładowań w Play na stronie http://www.facebook.com".
Jeszcze punkt 8 brzmi dość dziwnie:
Do momentu wykorzystani Bonusu , za korzystanie z transmisji danych w Strefie Euro naliczana jest stawka w wysokości 0,03072 zł za 1MB (naliczanie co 1 kB). Po wykorzystaniu Bonusu za doładowanie, korzystanie z transmisji danych odbywa się na zasadach określonych w cenniku oferty, z której korzysta Użytkownik lub na zasadach określonych w odpowiednich warunkach Ofert Promocyjnych, jeśli Użytkownik z takich korzysta
Zapewne chodzi o to że to są środki za które się nie płaci więc od razu wchodzi dopłata roamingowa a jeżeli się ma pakiet opłacony wtedy normalnie schodzi z licznika zgodnie z wartością pakietu. W piątek wyjeżdżam do Włoch i nie chciałbym płacić za każdy MB przed zmianą z 1 marca.

Regulamin: http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2 ... 2.2018.pdf
 #977465  autor: jarekt
 14 lut 2018, 11:07
Wychodzi więc na to, że przerobili lekko promocję MC (od 50zł jest 70% PromoZŁ a nie 5GB) na potrzeby promocji Walentynkowej i w przypadku FPnK wprowadzili ją cichaczem 2 dni wcześniej :).

Ciekawe czy jutro wszystko wróci do normy w FPnK.
WOJTAS pisze:Dzisiaj doładowanie z promocji mastercard i weszło 75 groszy bonusu plus 500 MB, taryfa formuła play na kartę
A tego to już w ogóle nie rozumiem :).
 #977489  autor: jarekt
 14 lut 2018, 13:10
No w promo MC nie ma (i nigdy nie było) bonusu PromoZŁ (tylko GB), dzisiaj wyjątkowo w ogóle nie ma PromoZŁ w żadnej promocji doładowań do 49zł (w Play), no i nie ma PromoZŁ od 2 dni w FPnK w wyniku błędu.
Ty jednak PromoZŁ dostałeś, a po trzykroć nie powinieneś :)
Dlatego tego nie rozumiem (tego systemu) :)
 #977494  autor: jarekt
 14 lut 2018, 13:24
@SimplusowiecU, trochę (lub bardzo) się to gryzie z obecnymi i aktualnymi regulaminami.
Nawet z tym dzisiejszym (promo walentynkowe):
3. Niniejsza Oferta Promocyjna zastępuje w dniu 14 lutego 2018 roku, od godziny 00.01 do godziny 23.59 Ofertę Promocyjną "15% EKSTRA ZA DOŁADOWANIE PRZEZ http://WWW.DOLADOWANIA.PLAY.PL I E-DOLADOWANIAPLAY.PL" i Ofertę Promocyjną "15% ekstra za doładowanie konta przez aplikację Strefa Doładowań w Play na stronie http://www.facebook.com".
MB/GB zastępują 15%/30% na DPP i FB ale tylko dzisiaj :)

Aktualny regulamin doładowań z bonusem 15%/30% na FB: https://apps.socializer.pl/doladowania_ ... ulamin.pdf
2. Niniejsza Oferta Promocyjna „Bonus za doładowanie konta przez aplikację Strefa Doładowań w Play na stronie http://www.facebook.com” skierowana jest do osób będących Użytkownikami
Oferty Play na Kartę,
Play na Kartę Lubię to!,
Play na Kartę Rok Ważności Konta,
Formuły Play na Kartę,
FORMUŁY MINI MAX na Kartę,
Play Fresh,
Lubię to! oraz
Oferty RedBull Mobile na Kartę i
Oferty RedBull Mobile na Kartę II
(...)
7. W okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej uczestnicy, po każdym jednorazowym Doładowaniu konta za pomocą dedykowanej aplikacji Strefa Doładowań w Play umieszczonej na http://www.facebook.com/Play, otrzymają dodatkowy pakiet złotówek w wysokości:
a. 30% wartości Doładowania (zwany dalej „Bonusem”) dla Ofert Play na Kartę Lubię to! oraz Lubię to!
b. 15% wartości Doładowania (zwany dalej „Bonusem”) dla
Ofert Play na Kartę,
Play na Kartę Rok Ważności Konta,
Formuła Play na Kartę,
FORMUŁA MINI MAX na Kartę,
Play Fresh oraz
Oferty RedBull Mobile na Kartę i
Oferty RedBull Mobile na Kartę II
---edit---
Radzę każdemu zarchiwizować sobie obecne (aktualne!) regulaminy tych wszystkich promocji, nie słuchac co mówią konsultanci (liczy się przede wszystkim regulamin), a potem tylko na spokojnie napisać reklamację i wnosić np. 50zł na konto promocyjne (jednorazowo albo w 5 paczkach po 10zł) albo 10zł na konto główne, za te wszystkie niedogodności - od jednego numeru i od jednego zdarzenia/doładowania niezgodnego z regulaminem danej promocji doładowań.
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8