DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 64 z 91
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 91
 #1133612  autor: babciagienia1p
 10 lip 2022, 09:49
We Frii wróciły SMS-y ostrzegawcze o wygaśnięciu 1/2 RWK. Pojawiają się po południu ostatniego dnia teoretycznej ważności konta na wychodzące.
W apce nadal informacja, że konto 1/2 RWK "wygasło" dopiero po północy po wygaśnięciu.
Oczywiście nadal można się wymknąć nawet po "wygaśnięciu".
 #1133665  autor: Karlos20
 11 lip 2022, 15:48
biala1991: pakiet 15 GB za 15 na 30 dni nie gryzie się z NL za 1 zł. Będzie schodził jako pierwszy, przy jego wykorzystaniu, zgodnie z warunkami NL za 1 zł jeszcze będziesz mieć 5 MB neta bezpłatnie, po których net spada do zera (chyba, że będziesz mieć 1 zł na koncie, to zje tą złotówkę i po 305 MB net wpadnie w lejek 16 kbps do godz 23:59).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134168  autor: Karlos20
 28 lip 2022, 15:07
No to taryfa Frii została uśmiercona... Niedługo mogą zmigrować ludzi do GO, dla jasności systemów billingowych.
Świnie i hipokryci telekomunikacyjni. Całe T-Mobile :D

Od 1 lipca 2022 obowiązuje nowy regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych dla Użytkowników T.
Punkt " Tryb i warunki dokonywania zmian Umowy oraz warunki jej przedłużania".
Polecam się z nim zapoznać, bo jest tam ciekawie (brak powiadomienia dla klienta, który korzysta z usług promocyjnych innych niż Cennikowe, w przypadku wycofania oferty promocyjnej). Podane są też uwarunkowania, kiedy pakiet/usługa/promocja/Cennik mogą zostać zmienione czy usunięte.

Link > https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 001397.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134171  autor: biala1991
 28 lip 2022, 16:02
To prawda, ubili złotówkę i znowu po cichu jak inne NL-ty, różowe świnie :D Potrzebuję karty do zarządzania numerami abo w aplikacji, bo jakiś inteligentny inaczej wymyślił sobie, że do Mój T-Mobile nie można się logować hasłem. Akurat na numerze, który mi do tego służył złotówka była nieaktywna a za kilka dni kończy się ważność.
NL za 1zł mam włączony na innym numerze, teraz będę musiała przepiąć pod niego wszystkie zarządzane numery w aplikacji, czyli zabawa z kodami sms. Tylko też nie ma gwarancji, że aktywnej usługi nie wyłączą

Wie ktoś co z NL-em za 5zł na 5dni?
 #1134175  autor: macqmacq
 28 lip 2022, 18:14
sebastian39 pisze:
28 lip 2022, 08:39
1 zł dziennie zostało już zakończone.Dziś próbowałem kodem *140*296#(oferta zakończyła się i nie jest dostępna do aktywacji).Szkoda.3 karty za 3 dni tracą ważność i idą do kosza.Pozdrawiam.
Czemu do kosza? Przenieś sobie numery np. do a2.mobile albo do orange bez wychodzenia z domu on-line i skorzystaj coś jeszcze 8)
 #1134180  autor: Karlos20
 28 lip 2022, 19:47
surface123: zgodnie z opisami ofert promocyjnych, operator w każdej chwili może wycofać ten pakiet. Brak wsparcia taryfy. Więc w tym wypadku usługa będzie ważna po raz ostatni max 5 dni i wyłączy się.

W taryfie GO jest zapis o wcześniejszym powiadomieniu 1-miesięcznym gdy operator wycofa ofertę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134189  autor: macqmacq
 28 lip 2022, 22:29
surface123 pisze:
28 lip 2022, 22:06
Jak nienuzywasz to po 182 dniach Ci się wyłączą.

Chyba że wcześniej Cię zmigruja do Go ;)
Mi to mówisz? Ja dlatego tak długo utrzymuję moje numerki :mrgreen:
Niech sobie wyłączają!... Ja cały czas nie ograniczam się i aktywuję sobie, co mi dają - czyli całe 10GB na 7 dni 8)
 #1134196  autor: biala1991
 29 lip 2022, 06:27
To może dlatego uśmiercili złotówkę, bo kłapaliście o tym pakiecie na prawo i lewo :D
Dziwne jest to likwidowanie na raty, myślałam że skoro nie skasowali NL-tu za 1zł razem z NL-ami miesięcznymi to jest szansa, że złotówka jako wspomnienie istnienia NL-ów we Frii się uchowa, tym bardziej, że pozostałe, starsze oferty zostawili nie ruszane. Widać jednak chodzi o pozbawienie możliwości korzystania we Frii z jakiejkolwiek formy RWK, którą te NL-ty zapewniały.

Trzeba będzie się przeprosić z Orange, tam podnieśli opłatę za RWK z 6zł na 9zł i jeszcze uprzedzili (powiedzmy :) ), TM po cichu dowaliło z grubej rury i wywindowali cenę z 0zł na 20zł w GO, rozbój :D

Darmowe utrzymanie numeru dla wszystkich już nie działa, ci którzy mają złotówkę aktywną muszą co pół roku wykonać doładowanie za 5zł. Ciekawe czy 10 złotowa danina zadowoli TM czy również aktualnym posiadaczom złotówki planują odebrać usługę, która o ile TM jej siłowo nie dezaktywuje może być utrzymywana w nieskończoność. Najlepsze, że użytkownicy nie są ostrzegani, że w przypadku wyłączenia usługi (czy to samodzielnego czy systemowego z powodu braku doładowania) nie będą mogli jej ponownie włączyć. Tak jak napisał Karlos, zabezpieczyli się regulaminem i w nosie mają przyzwoitość :D
 #1134201  autor: biala1991
 29 lip 2022, 08:43
W regulaminie jest mowa o "płatnym zdarzeniu", dla mnie doładowanie spełnia ten warunek ale dla pewności można wykonać połączenie, przecież kasa z zasilenia i tak zostaje niewykorzystana, to nie Orange gdzie można przelewać smsem :D

Edit.
O żesz Ty :D wygląda na to że doładowanie 5 zeta daje ważność na cały rok, co pół roku trzeba tylko wykonać połączenie czy inną płatną aktywność, żeby usługi nie wyłączyli i można na tym jechać okresowo co pół roku, dopóki nie skończą się środki z doładowania, czyli doładowanie 5zł daje ważność na 3 lata.
To TM "złotówki" dla obecnych użytkowników nie utrzyma, nie ma szans :D
 #1134204  autor: biala1991
 29 lip 2022, 10:11
Pytanie co ile (jeśli chcemy wydać jak najmniej) trzeba robić obowiązkowe doładowanie? wg regulaminu doładowanie daje ważność na rok, po pół roku trzeba wykonać płatną aktywność.
A więc przed upływem roku od poprzedniego doładowania wymagane jest kolejne doładowanie (o ile za chwilę tego nie wyłączą :D ), czyli wychodzi, że utrzymanie numeru w "złotówce" kosztuje minimum 5zł rocznie
  • Strona 64 z 91
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 91
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 91