DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 91 z 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
 #1169380  autor: KC-KARLOS
 09 kwie 2024, 00:16
macqmacq: kolego spokojnie. Reklamacja powinna odpowiedzieć na pytanie, czy operator przyzna się do błędu, który faktycznie występuje. Patrząc na niską wagę tejże usługi, która jest limitowana, mogą klienta potraktować lekceważąco. Oczywiście życzę powodzenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169417  autor: darekka
 09 kwie 2024, 19:18
Reklamacyjnie przez telefon wystarczy zgłosić problem i Go!XXS muszą przywrócić-właśnie na infolini takową złożyłem, bo problem jest po stronie operatora-my płatną regulaminową akcję wykonaliśmy jeszcze w trakcie działania oferty(do 23:59), a że system dopiero następnego dnia "oślepł" na naszą aktywność mimo faktu, że po pobraniu od ręki apka i kody USSD potwierdzały. Ja na luziku czekam na reaktywację Go!XXS przez Dział Techniczny.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1169439  autor: babciagienia1p
 10 kwie 2024, 08:16
GO XXS
U mnie, trzy reklamacje pisemne, z e-maila, na trzech różnych PESEL-ach (łącznie kilkanaście numerów). Ponownie aktywowali tylko na jednym numerze, wskazanym jako do kontaktu we wszystkich reklamacjach.
Przywrócony pakiet jest ważny do 8 lipca 2024, co daje:
- od dzisiaj 89 dni
- od wczoraj 90 dni
- od aktywacji "znikniętego" - 92 dni
- od ostatniego zużycia 1,- zł - 92 dni.
Ciekawe jaką datę uznają za termin aktywacji? Chyba wczorajszą...
Czy nadal obowiązuje pkt. 4.5 regulaminu o konieczności wydania 1,- zł w ciągu 90 dni? Chyba tak...
Gruppenführer Wolf nadal ściemnia. Jak żyć?

PS. "Nieprawdą jest jakoby" nie dawało się przywrócić oferty GO XXS.
 #1169447  autor: darekka
 10 kwie 2024, 10:20
babciagienia1p pisze:
10 kwie 2024, 08:16
GO XXS
U mnie, trzy reklamacje pisemne, z e-maila, na trzech różnych PESEL-ach (łącznie kilkanaście numerów). Ponownie aktywowali tylko na jednym numerze, wskazanym jako do kontaktu we wszystkich reklamacjach.
Przywrócony pakiet jest ważny do 8 lipca 2024, co daje:
- od dzisiaj 89 dni
- od wczoraj 90 dni
- od aktywacji "znikniętego" - 92 dni
- od ostatniego zużycia 1,- zł - 92 dni.
Ciekawe jaką datę uznają za termin aktywacji? Chyba wczorajszą...
Czy nadal obowiązuje pkt. 4.5 regulaminu o konieczności wydania 1,- zł w ciągu 90 dni? Chyba tak...
Gruppenführer Wolf nadal ściemnia. Jak żyć?

PS. "Nieprawdą jest jakoby" nie dawało się przywrócić oferty GO XXS.
dać to się da wszystko(na własnym przykładzie: dało się przywrócić wykasowany starter Orange ze starym nolimitem bez MMS, który NIGDY nie został zarejestrowany/użyty/aktywowany i w chwili bezprawnej kasacji miał jeszcze termin ważności-dało się również po jego ożywieniu przywrócić wszystkie do niego "przyspawane" usługi w wersji bez MMS)-jedynie kwestia motywacji do działania

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1169502  autor: abrams
 11 kwie 2024, 01:23
babciagienia1p pisze:
10 kwie 2024, 08:16
GO XXS
U mnie, trzy reklamacje pisemne, z e-maila, na trzech różnych PESEL-ach (łącznie kilkanaście numerów). Ponownie aktywowali tylko na jednym numerze, wskazanym jako do kontaktu we wszystkich reklamacjach.
Przywrócony pakiet jest ważny do 8 lipca 2024, co daje:
- od dzisiaj 89 dni
- od wczoraj 90 dni
- od aktywacji "znikniętego" - 92 dni
- od ostatniego zużycia 1,- zł - 92 dni.
Ciekawe jaką datę uznają za termin aktywacji? Chyba wczorajszą...
Czy nadal obowiązuje pkt. 4.5 regulaminu o konieczności wydania 1,- zł w ciągu 90 dni? Chyba tak...
Gruppenführer Wolf nadal ściemnia. Jak żyć?
Jeżeli nadal masz aktywowane ponownie tylko na tym jednym numerze, to może dlatego, że pozostałe dwie reklamacje potraktowali jako zdublowane (popatrzyli tylko na te same adresy e-mail z których przyszły i nawet nie zaglądali w zawartość i wykasowali) więc może się im przypomnieć.
A w temacie "Jak żyć ?" to widać, że gruppenführer Wolf nie odpuszcza i realizuje swoją misję. Nie wiadomo, czy po tych reklamacjach skorygują prawidłowo datę i co ważne, kiedy to zrobią (!), czy jeszcze bardziej namotają i w którą stronę: in + czy in - a może nic nie zrobią. Ale odpowiedź przybliży SMS przypominający w okolicach 90 dnia.
Przy tylu kartach, to ja bym na tej teraz reaktywowanej, testowo wydał 1 zł, nawet 06.07.24 (88d) a najpóźniej 08.07.24 (90d) testował bym ją i w kolejnych cyklach (chroniąc te pozostałe kilkanaście).
ps. datę 08.07.2024 to masz (jest zgodność) i w apce, mój t-mobile, *600*2# oraz STATUS na 8066 ?
 #1169503  autor: babciagienia1p
 11 kwie 2024, 02:28
@abrams
Nadal mam przywróconą XXS tylko na jednym numerze. Możliwe, że jest tak jak piszesz... Ręce opadają.
Dostałam jedną odpowiedź z przywołaniem konkretnego numeru "do kontaktu". Treść:
Dzień dobry
Dziękuję za nadesłaną korespondencję.
Po przeanalizowaniu Pani konta numeru xxxxxxxxx informuję, że odnotowałam w systemie dnia 07.04.2024 r. pobranie opłaty dziennej, tym samym potwierdzam błąd systemowy. Za niedogodności bardzo przepraszam.
Zleciłam włączenie oferty GO! XXS na wyżej wymienionych numerach. Oferta jest obecnie aktywna.
Mam nadzieję, że powyższe informacje spotkają się z Pani zrozumieniem.
W treści jest liczba mnoga... W stopce tylko jeden numer.
Niniejsza wiadomość dotyczy:
Nr sprawy: yyyyyyyy
Nr pisma: zzz-z-zzz/04/2024
Data wpływu: 07.04.2024
Numer abonenta: w.wwwwww.ww.ww.wwwwww
Numer umowy: uuuuuuuu
Numer telefonu: xxxxxxxxx
Odpowiedź z dnia: 09.04.2024

Data ważności przywróconej oferty jest tylko w Mój T-Mobile. Kod USSD i STATUS zwracają treść bez daty, tak jak wcześniej było w ostatnim dniu ważności.
Nauczona doświadczeniem, jeśli odzyskam XXS na pozostałych numerach, będę teraz liczyć dni. Przy takiej ilości kart, SMS-y ostrzegawcze mogę odbierać tylko na jednym numerze, a daty zużycia 1,- zł mam rozciągnięte na trzy dni.
Oczywiście, że zużyję 1,- zł w - ostatnim - dziewięćdziesiątym dniu. ;-)
 #1169507  autor: mariusz9a
 11 kwie 2024, 07:52
babciagienia1p pisze:Nadal mam przywróconą XXS tylko na jednym numerze. Możliwe, że jest tak jak piszesz... Ręce opadają.
No jak ręce opadają - przecież T ma najlepszą jakość obsługi: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/wyd ... ugi-10-raz

:smt005 :smt005 :smt005

Ja nie wiem kto przyznaje te nagrody, ale coś czuję że to oni sami sobie ją wręczyli :smt005
 #1169508  autor: babciagienia1p
 11 kwie 2024, 10:10
@mariusz9a
Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że różnego rodzaju "nagrody" są przyznawane dopiero jak wyróżniony zgodzi się na słoną opłatę za "nagrodę" i udział w wydarzeniu. Często z dodatkową kasą za imprezę, "uroczystą" kolację i nocleg w hotelu.

Liczne gremia i kapituły "nagród" oraz firmy obsługujące dobrze żyją z przyznawania tychże...

Wzorują się na tym szemrani telemarketerzy. Jak dzwonią do emerytów z zaproszeniem na prezentację garnków, pościeli, wycieczek czy urządzeń "medycznych", zaczynają od "gratulujemy dostała Pani/Pan od nas bezpłatną nagrodę". Emeryt myśli: "nareszcie ktoś mnie docenił"...
 #1169511  autor: gudcezar
 11 kwie 2024, 11:19
Timobaj to jednak niemieckie 💩. Reklamacja na moje dane uznana dla kilku numerów. A taka sama sytuacja dla numerów na inny pesel odrzucona bo przekroczony termin 90 dni. Nigdy w tym niemieckim 💩 nie będę miał swojego głównego numeru 😂😂😂
Będę odradzał timbombol każdemu kogo spotkam 😊
 #1169519  autor: babciagienia1p
 11 kwie 2024, 14:12
U mnie oferta GO! XXS została przywrócona na kolejnych numerach. W tej chwili mam sytuację 50%/50%. Patrząc na odpowiedzi w sprawie rozpatrzonych pozytywnie reklamacji, według mnie, decyduje stopka e-maila:
Niniejsza wiadomość dotyczy:
Nr sprawy: aaaaaaaa
Nr pisma: bb-C-ddd/04/2024
Data wpływu: 08.04.2024
Numer abonenta: e.ffffff.gg.hh.kkkkkk i kolejne
Numer umowy: wiele numerów
Numer telefonu: wiele numerów
Odpowiedź z dnia: 10.04.2024

Treść odpowiedzi ma się jak pięść do nosa.
Diagnoza @abrams jest niezwykle trafna.

Porządek (die Ordnung) w hurtowni alkoholu, a nawet na przeciętnej melinie, jest lepszy...
Walczę dalej.
  • Strona 91 z 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91