DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 202
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 202
 #864586  autor: odkrywca1
 04 maja 2016, 11:05
Testowanie heyah złotówka
Z ciekawostek limit dziś około 825GB :smt007 więc ciągle się rośnie.
Obecnie w ramach testów skończyła mi się ważność połączeń wychodzących ale internet dalej działa
tj. pobiera każdego dnia 1zł ale internetu nie odcięło i teraz zastanawiam się czy nie jest to błąd operatora, bo zgodnie z regulaminem po zablokowaniu połaczeń wychodzących dalej pobiera 1 zł aż do salda 0zł ale jak ja rozumiem nie można dzwonić wysyłać sms i internte (zablokowany)??
 #864593  autor: saximel
 04 maja 2016, 12:32
Ich system jest nie do końca przystosowany do tej promocji dlatego takie rzeczy się dzieją. Normalnie jak blokowane są połączenia wychodzące to nie można korzystać z neta. Po prostu ta oferta cały czas przez 30 dni pobiera kasę (o ile może) i nie ma znaczenia czy ważność wychodzących jest czy też nie.
 #864594  autor: darekka
 04 maja 2016, 12:54
Ja rekordowy limit w T-mobile "Masz złotówkę..." miałem 1,6TB(tak TerraBajta) ale teraz to bajzel się w MiBoa zrobił i raz coś widać albo i nie. Zresztą w Heyah również cuda pokazuje- dziś akurat pod *103*22*8*11# widzę 450GB ale mamy bez limitu więc te dane to se mogą być i zero(miałem w Heyah i w T-mobile tak i net działał prawidłowo).

Cały ten system w T-mobile/Heyah jest tak niedorobiony, że "zapomina" wyłączyć Granie na czekanie/Szafa gra pomimo rezygnacji wysłanej SMSem(dzwonić trzeba to ręcznie wyłączą), to samo z Pocztą Głosową(dzwoniłem dziś i słyszę nie da się, bo w systemie nie ma opcji). No to mówię punkt.11.1 Regulaminu informuje, że całkowite wyłączenie poczty głosowej realizowane jest przez BOA więc mnie rybka to i chce wyłączyć, a jak się nie da to zgłoszenie i niech technicy zrobią tak aby Poczty Głosowej nie było w Heyah. Po 30min. sms wyłączyliśmy-czyli da się.

UWAGA. skontaktujcie się z BOA T-mobile/Heyah czy Granie na czekanie/Szafa gra została wyłączona, bo Was skoszą po miesiącu(pierwszy darmowy jest), bo jak sam na 2 Heyah sprawdzałem wysłanie SMSa NIE pod 80333 system "zapomina".

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #864608  autor: odkrywca1
 04 maja 2016, 15:45
surface123 pisze:A ile mozna miec srodkow bez waznosci konta :) ?

chyba cięzko o taki stan jak się uzywa no limit za 1 zł dziennie.
Tak to prawda, że przy zł dziennie przeważnie będzie dłuższa ważność konta niż środków, jednak
ja na karcie miałem 5 zł + 5( moje doładowanie) ważność konta daje to 7 dni a 3 zł z początkowego salda karty ponad ważność ( tak z ciekawości chciałem przetestować co się stanie bez ważności konta).
Jest jeszcze możliwość doładowania przez stronkę za np 10 złotych co również przedłuży ważność tylko o 7 dni ( co swoją drogą się nie opłaca i już lepiej doładować za 25 czy 50 )
 #864778  autor: surface123
 06 maja 2016, 09:52
Niestety spotkało i mnie niemiłe :/

Wczoraj około 1tej przestał działać net, złotówkę pobrało jak zwykle przed 11.00 a neta zablokowało. Pobrało tez dniówkę 0,28 którą na wszelki wypadek aktywowałem.

Zgłoszenie zrobiłem ,ale do dzisiaj brak neta :/
 #864797  autor: darekka
 06 maja 2016, 13:51
Heyah czy T-mobile zawaliło? A smsa przypadkiem nie dostałeś, że wykorzystałeś limit opłat za internet? Sprawdź czy nie pobrało wcześniej 3zł. oraz ewentualnie jeszcze 6zł.-jeśli tak to uruchomiła się usługa Bezpieczny internet. Jest to błąd, bo w nolimit-ach za 1zł. nie powinna ona działać.
Jak coś to domagaj się rekompensaty po odblokowaniu internetu.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #864803  autor: surface123
 06 maja 2016, 14:21
włąsnie nie, zaden sms, a codziennie sciągają 1zł za usługę, wczoraj jeszcze net działał do ok 12.00 potem pobrało 0,28 za 50 MB ( mam dniówke właczoną ).

konsultant dał mi 1 GB "na próbę" ale wieczorem pewny ze powinno juz byc ok wykorzystałem go :)

Po kolejnym telefonie konsultan obiecał dac 0,5 GB a zaczynał od 250 Mb ( łaskawcy... ) ale i tak nic nie dali.

Teraz od wczorajszego wieczora net juz nic nie działą mimo ze sie loguje do sieci, do LTE.

Oczywisce bede sie domagał zwrotu jakis srodkow jak juz zacznie działac bo teraz nie wiadomo kiedy zacznie :/

Dobrze że chociaz nie zabiera z tzw bezpiecznego internetu...
 #864828  autor: darekka
 06 maja 2016, 19:45
Sprawdzałeś w 3G/w innym sprzęcie , bo mogło paść LTE(bywa czasami) lub coś ze sprzętem?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #864834  autor: driver
 06 maja 2016, 20:18
Ja właśnie zabieram się za pisanie reklamacji.
Po kilku dniach przerwy w pobieraniu złotówek doładowałem konto po północy.
Dla pewności wysłałem jeszcze ponownie TAK na 80481. System odpowiedział, że już jestem zgłoszony do promocji.
No to luz pomyślałem i odpaliłem net.
Niestety po 90 MB przyszedł sms, że wykorzystałem miesięczny limit neta.
Ponadto kiedy zadzwoniłem sprawdzić saldo w banku pobrało opłatę za połączenie.
Po weryfikacji historii numeru mam pobrane 6 zł - pewnie bezpieczny internet, pobrane 0,5 zł za połączenie, a następnie pobrane 1 zł - pewnie za dniówkę.
Zrobiłem jeszcze w nocy zgłoszenie w sprawie netu, które zostało przyjęte i skierowane do techniki. Teraz złożę reklamację i zażądam przywrócenia "Masz złotówy..." i rekompensaty w środkach.
Zastanawiam się po co T-Mobile wypuścił te startery typu "Masz złotówę..." skoro ich system jest kompletnie do takiej oferty nie przygotowany?
Przy okazji dowiedziałem się również, że numeru do T-Mobile na tą "Masz złotówę..." na razie nie ma możliwości przenieść. Aż się nasuwa, czy przy tych wystartowanych T-Mobilowych 4 miesiącach abonamentu za dychę też będą takie jaja jak przy tych starterach?

driver
 #864837  autor: Kryniczanin
 06 maja 2016, 20:29
Zastanawiam się po co T-Mobile wypuścił te startery typu "Masz złotówę..." skoro ich system jest kompletnie do takiej oferty nie przygotowany?
Takie rozpaczliwe ruchy są w momentach gdy pali się pod tyłkami.

Zobacz na abonament i rozpaczliwe ruchy.
 #864838  autor: darekka
 06 maja 2016, 20:33
Ja sam to cuda miałem jedynie ze starterem Heyah(awaria neta 2dni,blokada neta 3 dni bo limit ponoć zużyłem"bezpieczny internet", brak możliwości dzwonienia przez kilka godzin, skosiła 3zł.za bezpieczny internet). W sumie łącznie oddali 44zł. więc stratny nie byłem.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #864839  autor: driver
 06 maja 2016, 20:39
Nie ukrywam, że początek w "Masz złotówę..." w T-Mobile też miałem prawie bezproblemowy. Tylko smsa TAK musiałem wysłać dwa razy, no i nieopatrznie przy odpalaniu startera miałem włączoną transmisję, za co 3 zł haraczu musiałem oddać. Ale jak już wystartowało to hulało bez oporów.
Miałem chyba 12 dni przerwy w korzystaniu i po drugim doładowaniu takie zacięcie wyskoczyło.

driver
 #864854  autor: odkrywca1
 06 maja 2016, 23:52
Ponowne rozpoczęcie korzystania z usługi masz zł masz no limit po przerwie

Sprawa wygląda tak
1. System Tmobile żeby zaczął działać poprawnie i nie pobrał opłat "bezpieczny internet" itp należy doładować przed rozpoczęciem cyklu czyli (przed 00:00) według regulaminu
Ja mogę powiedzieć, że lepiej jak jest doładowanie przed północą bo łatwiej dochodzić ewentualnej rekompensaty
2. Zgonie z regulaminem jeżeli system nie naliczy opłaty złotówka to w tym cyklu 24h obowiązuje zwykła taryfa dniówka/frii czyli pobiera opłaty za internet i połączenia głosowe
Opłata codzienna za opcję będzie naliczana z góry za dany cykl rozliczeniowy, pod warunkiem, że w momencie rozpoczęcia
cyklu saldo konta będzie umożliwiało pobranie opłaty codziennej. Pobierana będzie ona bez względu na to, czy konto jest
aktywne na połączenia wychodzące. Jeśli saldo konta nie będzie umożliwiało pobrania opłaty, wówczas w danym cyklu 24-
godzinnym Użytkownik nie korzysta z opcji usługowej, lecz ponosi opłaty wg standardowych stawek cennika taryfy Frii.
3. Po rozpoczęciu korzystania z usługi po przerwie trzeba bardzo uważać czy już przyznało pakiet danych kodem *103*22*8*11#
4. Nie jest to błąd systemu, jeżeli nie pobrało złotówy, lecz wygodny haczyk, żeby skasować człowieka na kasę.
5. Nie wiem czy reklamacja złożona w tej sprawie będzie uznana.
6.(nieobiektywnie) Strasznie denerwują mnie w T te wszystkie sztuczki żeby zabrać środki z konta i nic w zamian nie oferować typu bezpieczny internet :evil:
 #864860  autor: darekka
 07 maja 2016, 06:57
Przecież w Regulaminie Heyah/T-mobile wyraźnie napisano, że okres działania usługi biegnie od momentu potwierdzenia aktywacji SMSem przesłanym przez Operatora-korzystanie po wysłaniu smsa przez nas do czasu smsa zwrotnego od operatora z potwierdzeniem aktywacji wiąże się z ryzykiem kosztów.

Co do sprawdzania poprzez USSD jeśli dostaliśmy SMS z potwierdzeniem aktywacji okresu 30dni "Masz złotówkę..." to ja nie widzę sensu(sam często miałem pod tym kodem komunikat o braku aktywnego pakietu, który zresztą odpalony był kilka tygodni wcześniej) gdyż w razie czego reklamacja będzie skuteczna(operator potwierdził przecież smsem aktywację usługi i pobrał za nią 1zł.).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #864935  autor: driver
 07 maja 2016, 17:17
Wracając do mojego problemu z "Masz złotówę..." sześć postów wyżej.
Zamiast reklamacji dokonałem jednak zgłoszenia niewłaściwie naliczonych kosztów internetu i połączeń ze wskazaniem o jakie opłaty chodzi i kiedy zostały pobrane.
Poprosiłem o odpowiednią rekompensatę za poniesione opłaty i czas stracony na zgłoszenia no i dostałem 6,57 z powrotem na konto.
Chyba za miękko do T-Mobila podszedłem. Trzeba było w ramach rekompensaty zażądać 30 zł na konto i przedłużenia ważności o 30 dni. Cóż. Z natury nie jestem pazerny... ;o)

driver
 #864945  autor: darekka
 07 maja 2016, 18:53
Faktycznie "mieli gest"-dać niecałe 7zł. eh.
Na przyszłość zgłaszaj żądanie za niepełne świadczenie lub nieświadczenie opłaconej usługi z winy Operatora. Ja podczas rozmowy z konsultantką gdy zgłaszałem blokadę połączeń wychodzących(chyba ze 2 godziny była) wspomniałem o problemach z działaniem usług/nieświadczenie należyte opłaconych usług i sama z siebie przyznała 30zł, a wcześniej za 3 dniową awarię internetu(nie blokada tylko całkowity pad) i zakoszenie później 3zł. w kilka minut po zgłoszeniu przez MiBoa na konto dotarło w sumie 14zł.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #864973  autor: driver
 07 maja 2016, 21:46
W temacie "Mam złotówy...", ale z innej beczki.
Zainteresowałem się kwestią rocznej ważności konta w ofercie T-Mobila "Masz złotówę - masz no limit...".
W tej chwili korzystam prywatnie z abonamentu komórkowego w Orange z małym pakietem danych, gdzie umowa kończy mi się w liściopadzie. Nie mam netu stacjonarnego bo jakoś tak nigdy nie był mi bardzo potrzebny. Drugi pakiet netu mobilnego mam na służbowej simce w laptopie, a trzeci na służbowej komórce. No ale ww. pakiety mają swoje ograniczenia. Są miesiące, że pracuję więcej mobilnie i korzystam z netu intensywniej i te pakiety wyjeżdżam do cna.
T-Mobile już wyjaśnił mi, że aktualnie mojego wieloletniego numeru z Orange do "Masz złotówę..." nie przeniosę.
Kombinuję więc tak, żeby "Masz złotówę..." ożywiać np. pod koniec miesiąca doładowaniem na 5, może czasem 10 dni, właśnie dla netu, kiedy moje źródełka z pakietów wysychają. No i żeby być pewnym, że "Masz złotówę..." mi T-Mobile nie zdezaktywują, to myślę żeby włączyć na niej rok ważności konta. Pierwszy raz zgodnie z warunkami oferty jest za 0 zł.
Uprzejmie proszę o informację, czy ktoś z Szanownych Użyszkodników tego forum już spróbował włączyć rok ważności konta na "Mam złotówie..." i jaki jest tego efekt?

driver
 #865012  autor: marcingp5
 08 maja 2016, 08:37
U mnie w "Masz złotówę.. coś się "zbugowało" 1.05
doładowałem za 5zł aby przez 5 dni pobierało 1 zł za ten no limit a mimo to nic nie pobierało a internet był za FREE z LTE ale połączenia,sms już nie.

4,72 zł
Pozostalo do wykorzystania: 837562 MB. Waznych do dnia: 09-05-2016.

Teraz nie wiem czy to idzie teraz z dodatkowego pakietu 10GB po doładowaniu może jak przedłużę o rok ważności *100*816# to internet będzie działać nielimitowany czy ten z pakietu +10GB.

Nie rozumiem tego bajzlu. Ale necik mam za darmo.

Edit: Przedłużyłem za darmo rwk o miesiąc ciekawe czy net wyłączy się po 09.05
  • Strona 5 z 202
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 202
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 202