DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #845598  autor: KC-KARLOS
 17 sty 2016, 14:28
Oki, tam to działa, ale pamiętaj, że stara wersja play.pl na wielu komputerach może się jeszcze wyświetlać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #845599  autor: Dax13
 17 sty 2016, 14:28
Karlos20 pisze:Sorry DAX, ale to Ty obecnie nie masz racji.
Owszem, z netowej nie da się przejść na głosową, ale przy kliknięciu na "Zamów" w sekcji ofert głosowych na kartę, zamiast pokazać starter głosowy, pokazuje internetowy, a to jest błąd na stronie i niedopatrzenie ze strony P4.
Przy podstronie dla FORMUŁY MINI MAX NA KARTĘ / FORMUŁA PLAY NA KARTĘ odnośnik przekieruje do koszyka, gdzie masz prawidłowy produkt.
W którym momencie nie mam racji? bo nie potrafisz się dokładnie określić...
To Ty podałeś link do zamówienia startera internetowego na którym nie można wybrac numeru, nie ja, więc o co Ci chodzi?
 #845606  autor: Maciej Loret
 17 sty 2016, 15:59
Rebeliant pisze: W sklepie on line. Żadnego numeru ani dowodu ani PESEL się nie podaje, tylko adres mailowy i dostawy. Nie wiem jak aktualnie, ale dwa razy trafiłem tam ciekawe numery.

OK. Udało mi się w nowym Play, zamówiłem starter ciekawym numerem i bezpłatną dostawą.
Numer można w razie czego wybrać w nju mobile (duży wybór i dostawa do domu) i izzi mobile (bardzo mały wybór, ale zawsze coś.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #845608  autor: Maciej Loret
 17 sty 2016, 16:10
Rebeliant pisze:To właśnie w Nju Mobile podaje się nr PESEL przy zamówieniu.
Być może, ale wcześniej już znasz numer.
W Play kupując starter do internetu najpierw zostałem zapytany o DO, do numeru telefonu już nie dotarłem...

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #1160060  autor: forum_tg
 07 lis 2023, 21:01
Witam,

w jakich sieciach aktualnie można podczas zakupy startera wybrać własny numer.
Preferowany zakup on-line.
Orange daje możliwość zmiany przez *660#, ale nie mają potrzebnej kombinacji cyfr w ofercie zmiany.
Numer docelowo wyląduje w OFnK.
 #1160062  autor: KC-KARLOS
 07 lis 2023, 21:06
forum_tg: Orange Flex. Po aktywacji planu masz możliwość wyboru swojego nowego numeru telefonu. Po jego zatwierdzeniu na czacie u doradcy bezpośrednio przeskoczysz do OFNK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥