DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 308 z 489
  • 1
  • 306
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 489
 #1138105  autor: KC-KARLOS
 08 lis 2022, 15:57
kazik20: to inna para kaloszy. Pisałem niedawno, jak wyglądają schodki.
Przypomnę:
Dodatkowy bonus > Bonus za doładowania (OFNK) > Elastyczny Pakiet Internetowy > i/lub Pakiet Internet (no-limity) > lejek 64 kbps > 0,03 zł za 100 kB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138116  autor: 3G
 08 lis 2022, 21:18
Czyli nie ma już pakietu za 300?
Jak sensownie cenowo zrobić jakieś 150-200 GB miesięcznie dla jednej karty oraz jakieś 100 GB dla drugiej?
Karty mam stare, ale teraz to już chyba bez znaczenia :(

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1138118  autor: KC-KARLOS
 08 lis 2022, 21:48
3G: za 300 już nie ma.
Dla jednej karty i drugiej ogarnij dwie trzy promki:
> 300 GB przez rok - czyli 25 GB co miesiąc za minimalne zasilenie w MO za 5 zł i więcej
> +10GB za zasilenie w MO (łączy się z promką 300 GB przez rok)
> 1200 GB przez rok - 12x transz po 100 GB co miesiąc przyznawane za odnowienie cyklicznej usługi "Rozmowy/SMSy/MMSy bez limitu do wszystkich i 15 GB" (30 GB w Mój Orange) za 31 zł/mc.
Łączna max ilość neta co miesiąc do zdobycia: minimum 100 GB bonusu (polecam dołożyć 3 zasilenia po 5 zł (wpadnie dodatkowe 37,5GB dla wyrównania stanu konta, aby poprawnie zjadało 31 zł za usługę NL) + 130 GB z no-limitów. I tak przez rok.
Piękna sprawa... 31 zł za no-limity + 260 GB co miesiąc.

Podana ilość GB jest maksymalna, można dostać mniej GB z zasileń, jeśli nie chcemy męczyć się "piątkami". Przy GB z no-limitów, ich ilość jest stała, uzależniona od pierwszej aktywacji NL+GB - tracimy 15 GB przy aktywacji SMSem, kodem czy w pierwszej usłudze w promo cenie 15 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138122  autor: 3G
 08 lis 2022, 23:33
No to cebula niech będzie - 31 zł to już sporo, zwłaszcza jeśli wcześniej było poniżej 20 i gdy nie potrzeba aż 260 GB.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1138124  autor: KC-KARLOS
 09 lis 2022, 01:28
3G: no ta 1 złotówka już nieco komplikuje sprawę, ale pamiętaj, że za zasilenie 5 zł masz nadal wysoki bonus za zasilenie - 12,5 GB + 25 GB co miesiąc przez rok z opcji "300 GB". Nadal jest świetnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138130  autor: pisk
 09 lis 2022, 11:33
3G pisze:
08 lis 2022, 23:33
No to cebula niech będzie - 31 zł to już sporo, zwłaszcza jeśli wcześniej było poniżej 20 i gdy nie potrzeba aż 260 GB.
Inna metoda, to doładowanie piątkami tyle bonusów ile chcesz na rok, przedłużenie za 30 na rok i dyspozycja zwrotu kasy za 20 :D
 #1138137  autor: 3G
 09 lis 2022, 17:32
Nie no bez przesady, nie będę robił zwrotu kasy :) Po prostu miałem takich userów, w przypadku których doładowania piątkami + pakiet 2 TB to był strzał w dziesiątkę. Rozpatrując okres dwóch lat średni koszt miesięczny wynosił 15-20 zł w zależności od zużycia. A jednego mam takiego, któremu faktycznie wystarczają same doładowania piątkami :)

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1138201  autor: kazik20
 10 lis 2022, 14:22
Orange likwidując przelewy sms, powinien w zamian w końcu wprowadzić dowolność kwotową doładowania co 1zł.
Mnie jest to straszliwie potrzebne. Inaczej to masa drobnych złotówek zalega mi na niektórych kartach.
Wcześniej przelew załatwiał sprawę. Teraz głównie rezygnuję najczęściej z doładowań gdy nie mam totalnego przymusu.
 #1138202  autor: KC-KARLOS
 10 lis 2022, 14:28
kazik20: te złotówki teraz (3x po 29 gr za SMSy) przydadzą się do doładowania tych 100 GB promocyjnych, gdyż 22.11 (aktywacja do 23.11), 26.11 (aktywacja do 27.11) i 30.11 (aktywacja do 1.12) pojawią się "GB za Gole".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138273  autor: lukjac
 11 lis 2022, 22:12
Chciałbym się upewnić: gdy odnawia się pakiet No Limit np. w moim przypadku 7dni / 7 zł / +1 GB, to nie muszę zwracać uwagi na ważność połączeń wychodzących gdyż każde odnowienie pakietu No Limit wydłuża mi wychodzące o 7 dni, tak? byle by tylko była kasa na koncie?
 #1138274  autor: KC-KARLOS
 11 lis 2022, 22:19
lukjac: nie musisz, gdyż odnowienie usługi powoduje przedłużenie okresu aktywnego o 8 dni (zawsze jest o 1 dzień dłużej, od ważności usługi no-limit). Wystarczy kasa na koncie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138299  autor: zulu144dwa
 12 lis 2022, 14:44
Korzystając, ze starego cyklicznego NL za 7 zł skumulowałem już prawie 6 TB w NL i zastanawiałem się nad obniżeniem kosztów utrzymania tych TB. Nawet myślałem o NL za 25 złdo którego teraz samodzielnie nie można przejść bez straty TB.
Poczytałem jeszcze raz dokładnie regulamin cyklicznych NL bez MMSów i w końcu znalazłem istotny punkt obniżający koszty utrzymania w regulaminie z 3.11.2022.

47. Od pierwszej nieskutecznej próby odnowienia Usługi niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE przestają być dostępne do wykorzystania, ale nie przepadają. Środki zostaną
przywrócone i zsumowane z nowym pakietem GB w sytuacji, gdy Usługa zostanie skutecznie.
odnowiona w jednej z kolejnych prób w okresie 30 dni.
48. Niewykorzystane środki z pakietu GB w kraju i w roamingu UE przepadają bezpowrotnie , gdy Usługa zostanie wyłączona po ostatniej nieskutecznej próbie odnowienia. O wyłączeniu Usługi Abonent zostanie powiadomiony SMS-em.


Jak wykorzystywać 47 punkt regulaminu, to każdy sam może znalezć odpowiedni dla siebie sposób.

Intecja Orange, aby przechodzić na NL z MMSami wreście też znalazła miejsce w regulaminie NL bez MMSów:
52. Usługa łączy się z każdym wariantem usługi opisanym w regulaminie „Rozmowy, SMS-y i MMS-y + pakiet GB” w taki sposób, że po aktywacji usługi „Rozmowy, SMS-y i MMS-y + pakiet GB” pozostałe gigabajty oraz dni ważności z Usługi zostaną dodane do usługi „Rozmowy, SMS-y i
MMS-y + pakiet GB”, natomiast Usługa zostanie wyłączona
53. Usługa łączy się z innymi promocjami i usługami promocyjnymi dostępnymi w taryfach, z których Abonent korzysta, chyba że regulamin danej promocji lub usługi promocyjnej stanowią inaczej.


Co do schodzenia GB to logika jest taka, że im bardziej otrzymanie GB powiązane jest z pobieraniem fizycznych złotówek to później schodzą.
Może jest jakaś zmiana ale zgodnie z tą logiką to GB z bonusu w NL powinny wcześniej schodzić niż pakietów elastycznych.
Bardzo dawno z elastycznego nie korzystałem. Największy sens dla elastycznego w ofnk jest przy korzystaniu z usługi Za darmo w Oranego i usługi numer bez limitu. Pakiet 1GB na 31 dni za 5 zł zapewnienia także ważność konta na wychodzące.

Wszędobylski pakiet 5 GB jest przypięty do konkretnych usług.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2022, 15:05 przez zulu144dwa, łącznie zmieniany 1 raz.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1138300  autor: KC-KARLOS
 12 lis 2022, 14:51
zulu144dwa: wielokrotnie ostrzegałem, że zmiana spowoduje utratę bezpowrotną korzyści nabytych z tych odnowień - przechodząc na nowe NL+GB zachowamy je, ale już nie dostaniemy za każde odnowienie +1 GB. Kumulację za każde odnowienia możemy też wyzerować dokupując inny pakiet no-limit (za 25 zł jednorazowy na 31 dni, bądź te dodatkowe 5 GB za 5,29 zł).
Sam mam opcję 7 zł co 7 dni i po wcześniejszych przejściach wolę to zostawić jak jest, niczego nie ruszając.
Poza tym nikt w tej chwili za 28 zł za 28 dni nie otrzymasz przykładowo no-limit na minuty i SMSy + kilkaset GB +1GB za kolejne odnowienia z kumulacją. Dodajmy, że otrzymujemy też GB z doładowań i innych bonusów - więc jeśli masz aktywne no-limity, to po co Tobie niekorzystna usługa "Za darmo w Orange"? Nie kombinuj.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138301  autor: zulu144dwa
 12 lis 2022, 15:20
Karlos kombinować, zawsze można. Dopóki nie było promocji 300GB lub innych istotnych promocji to karta z cyklem zasilana była praktycznie tylko przelewami SMS. Ustawiony wcześniej przelew cykliczny 5 zł co 7 dni nadal działa.
Wykorzystuję nawet regulamin przelewów SMS :
... W przypadku jeśli na Koncie Głównym Przekazującego będzie znajdowała się niewystarczająca liczba środków, zostanie on poinformowany SMS-em o konieczności doładowania konta. Próba ponowienia automatycznego przekazania środków będzie podejmowana 3 razy co 3 dni,...
bo trochę uzbierało się złotówek z tłustego czwartku i bonusu +10 dni do NL za doładowanie za 30 zł na karcie z NL.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1138303  autor: KC-KARLOS
 12 lis 2022, 15:25
Ja mam złotówki na koncie, co miesiąc zasilam za 5 aby mieć +25 GB co miesiąc i jest z czego brać za NL+GB co 7 dni (na lepszych warunkach z kumulacją). Byle nie grzebać przy aktywnej usłudze NL+GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138493  autor: KC-KARLOS
 15 lis 2022, 16:19
Już od jutra (od 16.11.2022) GB za Gole (a nawet za ich brak) za jedyne 29 groszy (1 kod za cenę 1 SMSa!) :!: :wink:
Najważniejsze informacje na ten temat:
• Liczba GB jest uzależniona od liczby strzelonych goli naszej reprezentacji:
• każdy gol ma wartość 5 GB,
• wygrany mecz nagradzany jest dodatkowym bonusem w wysokości 3 GB.
• W przypadku braku strzelonych goli, Klienci otrzymają na pocieszenie pakiet 3 GB.
• Wydłużony czas na wykorzystanie pakietu GB z 3 do 7 dni. Jeśli przegroda "Dodatkowy bonus", ma ważność dłuższą niż 7 dni, to data życia GB nie zmieni się. Wysyłając SMSa o treści AKT31 na 811 (SMS darmowy) wydłużamy i kumulujemy ważność bonusu o kolejne 31 dni za cenę jedynie 9 zł.

:arrow: GB trafią do salda "Dodatkowy bonus". GB będą schodzić jako pierwsze, przed GB z doładowań czy innych usług (np. z no-limitów). Fajne: jeśli ktoś jeszcze nie włączył promki 100 GB za 0 zł, polecam to zrobić do 30.11.2022 w Mój Orange (www / apka). GB za Gole i GB z promocji w Mój Orange - łączą się ze sobą !!!

Szansa na darmowe GB będzie w dniach:
⚽️ 16 listopada: mecz Polska - Chile (towarzyski)
⚽️ 22 listopada: mecz Meksyk - Polska
⚽️ 26 listopada: mecz Polska - Arabia Saudyjska
⚽️ 30 listopada: mecz Polska - Argentyna.

Jeśli polska reprezentacja wyjdzie z grupy, zabawa z kodami będzie trwać dalej, a terminy kolejnych meczy, zostaną podane później.
Kody pojawią się w tym wątku wraz z możliwością ich aktywacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138522  autor: KC-KARLOS
 16 lis 2022, 20:21
Kibicujemy Biało-Czerwonym! Dziś reprezentacja Polski zwyciężyła w meczu towarzyskim z Chile! 🙌 ⚽ Z tej okazji otrzymujecie od nas 8 GB internetu!🎉😊
Skorzystaj z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange (zalecam z włożoną kartą Orange) lub standardowo o treści ATAKAMA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem -Twojego planu taryfowego).
Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB są ważne 7 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju.
Fajne: GB łączą się z bonusem 100 GB z Mój Orange!

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 308 z 489
  • 1
  • 306
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 489
  • 1
  • 306
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 489