DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 405
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 405
 #804468  autor: Rosolak
 01 cze 2015, 23:45
Właśnie Daniel, chyba Ty jesteś w Virgin BK. Chyba Fakt będzie bardzo podobną ofertą do BK, a może nawet lepszą. ;)

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #804771  autor: dominik920
 03 cze 2015, 20:43
Fakt mobile prawdopodobnie będzie submarka Play ,zostało potwierdzone że doładowania będą realizowane kartami doladowań Play ,także przeniesienie numeru będzie odbywać się za pośrednictwem infolinii lub oraz w salonach Play ,będzie dostępny także pakiet bez limitów SMS-ów do wszystkich sieci za 9 zł, codziennie piszą coś nowego o tej sieci więc pewnie w piątek znów coś napisza w Fakcie odnośnie Fakt mobile :)
 #804783  autor: Sig
 03 cze 2015, 21:39
divhashmorex pisze:Submarka Play to zalety i wady...

Zalety:
- Play24
- LTE
- Doładowania Play
- Obsługa w salonach Play
- HD Voice

Wady (prawdopodobnie):
- Brak możliwości migracji z/do Play i Red Bull
Zaraz, zaraz, zaraz - jesteś pewien tych doładowań? Na razie jest tylko teza przedmówcy, o ile się nie mylę, to w np. Virgin Mobile doładowania Play przecież nie działają, Vikingowie na pewno mają ten swój śmieszny kanał zasileń, nie wiem jak z Red Bullem,
Właśnie mnie zaskoczyła ta wiadomosć z dołądowaniami Play działającymi w Fakcie, bo to by było chyba pierwszy raz u operatora wirtualnego w Play? Oczywiście, że to jest możliwe i bardzo logiczne, jak np. Klucz i Plus.

Dla mnie minusem jest roaming krajowy, ale tu każdy ma swoje zdanie o nim i o tym jak działa.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #804786  autor: iPlus
 03 cze 2015, 21:59
napewno będzie zainteresowanie bo żadna inna sieć nie ma wprost stawki za minute rozmowy 15 gr, jak oprócz tego dadzą lejek bezpłatny albo tani płatny pakiet netu i no limit sms to ludzie mało korzystający z telefonu się na to załapią, do tego rok ważne konto, dobrze się zapowiada
 #804830  autor: 111
 04 cze 2015, 10:34
Ciekawie się ta sieć zapowiada.
No i dzięki jej startowi być może nastąpią jakieś ruchy w temacie obniżenia stawek podstawowych za minutę połączenia u dużych opów,bo Fakt Mobile w przeciwieństwie do małych opów,o których poza entuzjastami telko mało kto słyszał,a które niskie stawki już mają czyli Vectone i White/ Lajt Mobile,będzie miał dużą reklamę i dużą bazę świadomych jego istnienia ludzi,czytelników Faktu.
 #804834  autor: Sig
 04 cze 2015, 10:52
111 pisze:Ciekawie się ta sieć zapowiada.
No i dzięki jej startowi być może nastąpią jakieś ruchy w temacie obniżenia stawek podstawowych za minutę połączenia u dużych opów,bo Fakt Mobile w przeciwieństwie do małych opów,o których poza entuzjastami telko mało kto słyszał,a które niskie stawki już mają czyli Vectone i White/ Lajt Mobile,będzie miał dużą reklamę i dużą bazę świadomych jego istnienia ludzi,czytelników Faktu.
Wszystko zależy od determinacji Faktu, bo wszystko co opisałeś, a nawet bardziej ma np. Biedronka, a ich tuBiedronka, że tak powiem tylnej części ciała nie urywa :-). Nie wykorzystuje potencjału, mogłyby być np. jakieś doładowania, choćby promocyjne za dokonywane w Biedronce zakupy, większa ekspozycja w sklepach itd. Sieć sobie jest bo jest, przynajmniej mam takie wrażenie i tylko czasem zrobią akcję z jakimś telefonem/modemem i kartą tuBiedronka w promocji.
Fakt chce drukować te kody na jakieś pakiety/doładowania. Pytanie tylko czy szybko im się znudzi i jak to całościowo będzie wyglądać. Na razie wygląda bardzo konkretnie. Odstrasza cennikowe 15 gr za SMS, ale skoro ma być pakiet za 9 zł - problemu nie ma. Zresztą minus SMS dla wielu zniknie przy stawce 15 groszy za minutę rozmowy.
Więcej nic już nie pisze, bo nic nowego się nie pojawia, a i testowej wesji na http://faktmobile.pl/ na razie nie widać. Jako urodzony pesymista spodziewam się jednak ukrywanego do startu babola w stylu naliczania co 30 sekund :-).

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #804855  autor: Rosolak
 04 cze 2015, 12:59
Submarka / doładowania Play to kwestia niemalże pewna. Odszukajcie wklejone artykuły z Faktu, w których jest zdjęcie startera, a na nim logo Play. Takie coś występuję na submarkach (np. RBM, TuBiedronka), lub u MVNO w przypadku możliwości doładowania kuponami partnera (np. Klucz).

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #804934  autor: dominik920
 05 cze 2015, 09:05
Z najnowszych informacji z dzisiejszego faktu będzie dostępu pakiet 1gb za 9 zł oraz pakiet 4 GB za 19 zł, ponadto będzie pakiet zawierajacy 300 minut,300 SMS-ów i 300mb za 19 zł ,trzy razy w tygodniu w fakcie będą drukowane doładowania .
 #804953  autor: DanielR
 05 cze 2015, 11:48
No, jeżeli tak maiłaby się kształtować ostateczna oferta, to pojawiłoby się wreszcie coś równie smakowitego, jak Klucz, a może nawet bardziej. Coś dla ludzi, których nie interesuje no-limit, a jednocześnie chcieliby nieskrępowanie używać swojej komórki.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #805016  autor: SomalijskiWluczega
 05 cze 2015, 21:07
za 19zł 300 minut/smsów i MB? Internet 1GB 9zł, 4GB 19zł? drogo. jak gdzieś indziej 1GB kosztuje 5zł a 5GB 15 zł. W sumie w virgin mobile 20zł wychodzi no limit rozmowy (stacj. i kom.), no limit smsy na kom. i 5GB internetu to fakt mobile wychodzi drogo... no jeszcze jakby dali za 15zł w standardzie za no limit rozmowy na kom. i stacj. pl numery to bym wszedł w fakt mobile...
A tak to niestety - drożyzna w sumie wychodzi...
 #805017  autor: Sig
 05 cze 2015, 21:42
SomalijskiWluczega pisze:za 19zł 300 minut/smsów i MB? Internet 1GB 9zł, 4GB 19zł? drogo. jak gdzieś indziej 1GB kosztuje 5zł a 5GB 15 zł. W sumie w virgin mobile 20zł wychodzi no limit rozmowy (stacj. i kom.), no limit smsy na kom. i 5GB internetu to fakt mobile wychodzi drogo... no jeszcze jakby dali za 15zł w standardzie za no limit rozmowy na kom. i stacj. pl numery to bym wszedł w fakt mobile...
A tak to niestety - drożyzna w sumie wychodzi...
Tak, niech ci może jeszcze dopłacają za korzystanie z telefonu.
Ludzie, czy wy czasem siebie czytacie? Jasne, że są lepsze oferty, ale dziś jest tak tanio, że praktycznie żadnej oferty nie można nazwać drogą. To nie te czasy co kiedyś... Tak się zastanawiam czy nie przestać śledzić tych zmian na rynku, bo o ile kiedyś - obiektywnie, to miało sens, to dziś... Jak się czyta czego ludzie oczekują, to się załamać czasem można. Zawsze mało.
Meh.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #805021  autor: SomalijskiWluczega
 05 cze 2015, 22:05
hehe - nóż się Wam otwiera...??
A cóż to - pracujecie przy ofercie FAKTmobile? ;P :roll: :lol:

A tak poważnie podsumujmy co wiadomo o fakt mobile:
Standardowy cennik to 15gr za rozmowę, 15gr za smsa i 15 gr za mmsa

Za 9zł no limit smsów, za 9zł 100 minut/sms i 100MB, za 9zł 1GB netu
Za 19zł 4GB netu i za 19zł 300 minut/smsów i/lub(?) MB netu
co zostało wg mnie....??
Za 29zł no limit rozmowy/smsy i/lub 1-3GB netu, za 29zł 10-15GB netu na 30 dni...

A jak będzie?
Czas pokaże...
 #805024  autor: DanielR
 05 cze 2015, 22:19
Człowieku, nie czytasz wcześniejszych wypowiedzi, np. mojej. Widzę, że niektórzy wciąż nie są wstanie dostrzec różnych profili użytkowania telefonu, a więc różnych potrzeb użytkowników komórek. Po co wyjeżdżasz z no limitem?! To nie jest oferta dla ludzi regularnie wydających 19-29 zł. A więc również nie jest to oferta dla Ciebie.
Najważniejsze, że w końcu istnieje gradacja. I w tym najniższym przedziale do 30 zł również. Także obecnie praktycznie każdy dobierze ofertę skrojoną na miarę pod własne potrzeby. Praktycznie bez żadnych zobowiązań.
Podoba mi się najniższa stawka już w cenniku, a poza tym np. oba pakiety za 9 i 19 zł, które prawdopodobnie będzie można wykupywać naprzemiennie, również prezentują się interesująco. Średnio już za 14 zł w miesiącu można będzie rozmawiać przez ponad 3 godziny. To idealna oferta dla nieregularnie i niewiele dzwoniących.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #805025  autor: iPlus
 05 cze 2015, 22:26
Fakt Mobile będzie miał przewagę jeśli doładowanie będzie można kupić w każdym kiosku, jeśli będzie naliczanie sekundowe przy stawce 15 gr minuta z rok ważnym kontem to mają duże szanse na wypromowanie tej sieci
Ostatnio zmieniony 18 lip 2015, 20:42 przez Golarz Filip, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: usunięcie wątków nie na temat
 #805026  autor: SomalijskiWluczega
 05 cze 2015, 22:31
do DanielR: Ty masz taki pomysł na operatora MVNO/Submarkę na Play - ja mam taki...
W sumie zauważyłem, że średnio co drugi dzień FAKT odsłania coś o FAKTmobile. Myślę że najlepsze zostawili sobie na koniec...
I mogą to być np za 29 zł to co wcześniej napisałem(w poniedziałek o tym poinformować) i na koniec mogą "dowalić" np za 39zł no limit internet (100GB) na 30 dni na zasięgu P4(środa - czwartek)...
Ale jak wcześniej napisałem to są takie moje tylko pomysły jak mogłoby być - a jak będzie?

Czas pokaże...
 #805029  autor: iPlus
 05 cze 2015, 22:37
może zrobią pakiety no limit i wtedy z oferty dla mało dzwoniących zrobiłaby się też dodatkowo oferta dla dużo dzwoniącdzwoniących, a jak jeszcze dorzuciliby dużo GB np 100 za 30 zł to już zrobiłaby się oferta dla trzech targetów czyli mało, dużo dzwoniących i dla netowych
 #805030  autor: Rosolak
 05 cze 2015, 22:39
Wchodzą coraz niższe standardowe stawki za minutę połączenia i to najważniejsze. Vectone dali 9 groszy, a tutaj 0,15zł. Jeżeli będzie naliczanie sekundowe, to faktycznie może to ruszyć segmentem MVNO.

W związku z przejściem na abonament, kończę zabawę w testowanie prepaidów i regularnym udzielaniem się na forum. Będę czasem zaglądał.
Życzę wszystkim pełnego zasięgu :-) R.
 #805031  autor: DanielR
 05 cze 2015, 22:43
SomalijskiWluczega, no ok. Z tym, że ja nie piszę jeszcze (bo faktycznie nie znamy całości oferty, jej szczegółów), że oferta Faktu jest niefajna. Dla mnie każda z nich: VM, RBM i nju. jest ciekawa. Bo każdą z nich można łatwo podpasować pod konkretne potrzeby. I wszystkie te korzyści bez konieczności uwiązywania się umową. W ogóle fajne czasy w ofertach teleco nastały... :wink:

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
  • Strona 3 z 405
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 405
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 405