DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

Czy nowa taryfa SIMPLUS EASY jest atrakcyjna???

TAK
3
33%
NIE
6
67%
 #5764  autor: sokolowiak
 20 maja 2005, 11:01
Otwieram swój pierwszy temat do dyskusji. Czy warto włączyć nową taryfę w Simplusie???
Cennik znajdziecie w informacjach TELEPOLIS.

Moim zdaniem skoro przejście na nią nic nie kosztuje to warto spróbować. 25 gr za minutę do Plusa i stacjonarnych , 1 gr za smsa do Plusa to jest dobra oferta. A to że pakiety..... no cuż skoro tak zjechali z cen to chcą iść na ilość. Aktywujesz i musisz wygadać.... a Polkomtel ma z tego co najmniej 6 PLN-ów

 #5767  autor: Piotr
 20 maja 2005, 11:21
W ankiecie swój głos oddałem na NIE :wink:
Uzasadnienie swojej decyzji zamieściłem w innym temacie.
Nie widzę sensu aby powielać jeszcze raz to samo. Więc zainteresowanych moimi przemyśleniami odsyłam tutaj: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 5&start=45

Jak dyskusja bardziej się rozwinie dorzucę swoje trzy grosze :wink:

Pozdrawiam.

 #5769  autor: kulboj
 20 maja 2005, 14:10
Dla mnie żadna rewelka.Pakiety to taki mały koszmarek :)
Oczywiście jeżeli ktoś dużo dzwoni po sieci i na stacjonarne to wtedy pakiety mają sens.
W moim przypadku takie rozwiązanie pewniie tylko przedrożyło by sprawe.
Dla małodzwoniących stary team7 jest lepszy.
No i jeszcze te terminy ważności-jak dla mnie nie do zaakceptowania.

Ja aż tak mało nie dzwonie ale takiego pakietu tylko na plusa i stacjonarki nie wykorzystam w miesiąc.
W tej chwili dla mnie najlepsze rozwiązanie to sami swoi.

 #5773  autor: gudcezar
 20 maja 2005, 18:52
d@@a tam te pakiety nie mogli by obniżyć cen tak po prostu :twisted:

 #5791  autor: kulboj
 21 maja 2005, 15:39
Mam pytanie związane z tą nową taryfą easy.
A dokładnie chodzi mi o sprzedaz nowych starterów simplusa.

W jakiej taryfie będą ustawione nowe startówki ?
Team7 czy Easy ?
A jeżeli w Easy to czy będzie można przeskoczyć na Team7?

Czy easy będzie chodzić na dwóch platformach ?
Jak na starej platformie będzie wyglądała sprawa rozliczania pakietów?

 #5793  autor: max000
 21 maja 2005, 16:41
Ja mam supermix i mi by bardziej pasowało jak by po prostu obniżyli cene smsa do powiedzmy 10 gr do wszystkich... marzenie.
Miałem pakiety w 1idei i nawet niezle bylo ten najmniejszy pakiet(10zł) ze znizka 50% i za 5zł miałem 25min. do mamy, taty i do domu :-D , bo (prawie) wszyscy znajomi maja ere/+gsm.

 #5801  autor: Piotr
 21 maja 2005, 19:49
kulboj pisze:Dla mnie żadna rewelka.Pakiety to taki mały koszmarek :)
Można by rzecz, że pakiety to pseudo promocja, na którą jak widać dużo wiary się naciąga. To nic innego jak tylko dodatkowe wyciągnięcie kasy z kieszenie klienta.
kulboj pisze:Oczywiście jeżeli ktoś dużo dzwoni po sieci i na stacjonarne to wtedy pakiety mają sens.
Szczerze? Jeżeli dużo się dzwoni na stacjonarki to lepszym rozwiązaniem jest po prostu posiadanie numeru (albo całkowite przejście na Sami Swoi). Za kwotę 6zł, którą musimy zapłacić na dany pakiet mamy aż 25 minut rozmowy na stajonarne. W przypadku Simplusa jak by na to nie spojrzeć owe 6 zł są wyrzucone tak na prawdę w błoto - takie są moje odczucia.
kulboj pisze:No i jeszcze te terminy ważności-jak dla mnie nie do zaakceptowania.
Popieram w 100%. Simplus na mój gust zaczyna kombinować jak spracowany koń pod górę.
kulboj pisze:W tej chwili dla mnie najlepsze rozwiązanie to sami swoi.
I oby więcej takich ludzi jak Ty Kulboj :wink: :D

Pozdrawiam.

 #5802  autor: Piotr
 21 maja 2005, 19:54
kulboj pisze:Mam pytanie związane z tą nową taryfą easy.
A dokładnie chodzi mi o sprzedaz nowych starterów simplusa.

W jakiej taryfie będą ustawione nowe startówki ?
Team7 czy Easy ?
A jeżeli w Easy to czy będzie można przeskoczyć na Team7?
Myślę, że będzie podobnie jak w przypadku starterów, które domyślnie miały ustawioną taryfę Team 4. Kiedy na rynku pojawiła się taryfa Team 7 przez jakiś czas każda startówka dostępna w salonie itp. miała domyślnie ustawioną Team 4 dopiero gdzieś tak po 2 - 3 miesiącach sytuacja uległa zmianie - pojawiły się nowe opakowania itp.
Z drugiej jednak strony czy to ważne jaką mamy ustawioną domyślną taryfę. Osobiście uważam, że Simplus aby przyciągnąć więcej ludu do swojego nowego "dzieła" podobnie jak w przypadku Team 7 wprowadzi możliwośc bezpłatnego przejścią użytkowników innych taryf na Easy. Jednak powrót np. do poprzedniej taryfy będzie się już wiązał z opłatą (z tego co kojarzę na chwilę obecną wynosi ona 2.50 zł).

Pozdrawiam.

 #5803  autor: Piotr
 21 maja 2005, 19:56
max000 pisze:Ja mam supermix i mi by bardziej pasowało jak by po prostu obniżyli cene smsa do powiedzmy 10 gr do wszystkich... marzenie.
Myślę, że prędzęj czy później to nastąpi - wymusi to rynek. Jednak kiedy to nastąpi? Hmm... na to pytanie nie znajduję odpowiedzi. Nie pozostaje nic innego jak tylko cierpliwe czekać.

Pozdrawiam :D

 #5807  autor: kulboj
 21 maja 2005, 20:36
Jeszcze co do nowej taryfy ;)
Simplus chyba za bardzo przekombinował z tym smsem za 1 grosz do swojaków(pod wpływem heyahowych 3 groszy) i teraz kombinuje jak się z tego wycofać.
No i powstał twór o nazwie easy :)
No bo w sumie te pakiety to podpucha.
Team7-sms za 1 grosz w swojakach bez żadnych pakietów
To najtańszy sms na rynku bez żadnych kombinacji,a 7 osób to naprawdę dużo.

 #5816  autor: Piotr
 22 maja 2005, 08:23
Jaki z tego płynie wniosek? Otóż taki, że nie warto robić przesiadki na taryfę Easy bo to badziew jak się patrzy.

No ale decyzję i tak pozostawiam klienteli Simplusa :wink:

 #5956  autor: pajorro
 25 maja 2005, 19:58
Badziew nie badziew ja bym włączył. Dużo dzwonie w sieci, nie używam stacjonarnego więc...
Poleciłem to dziadkowi. Fakt jest to trochę skomplikowane, ale 25 gr do całego Plusa i na stacjonarne to nie 39 gr do Swojaków :-)

 #5959  autor: Piotr
 25 maja 2005, 20:08
Żyjemy jako tako w państwie demokratycznym i każdy ma prawo do wyrażania swoich uczuć i poglądów. Według mnie nowy Simplus to badziew po przez wprowadzenie pakietów. W dniu wprowadzenia nowej taryfy oferta Simplusa, która już dość mocno była skomplikowana i pokręcona została zmixowana jeszcze bardziej. No cóż tak to już bywa w naszym kraju, że zawsze znajdzie się grupka pseudo - fachowców, którzy z przekonaniem, że pozjadali wszystkie rozumu zawsze rozpieprzą to co jest dobre albo jeszcze bardziej zniszczą to co jest już ruiną i totalnym niewypałem.

Jedyny + wprowadzenia nowej taryfy przez Simplusa to fakt, że nareszcie można "podziwać" nową ofertę Plus GSM w sektorze telefonii na kartę wpisując do swojej przeglądarki adres (stary) http://www.simplus.pl a nie jak miało to miejsce do tej pory http://www.simplusteam.pl

No to chyba będzie na tyle.

Pozdrawiam.