DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 100
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 100

 #514364  autor: DanielR
 09 lis 2011, 13:25
Daisy pisze:Trochę to dla mnie dziwne - za granicę taniej niż w PL.
Gdybyś ze zrozumieniem zapoznała się z ideą sieci Lycamobile, to nie byłoby to dla Ciebie takie dziwne. :)
Zresztą, krajowe połączenia stacjonarne i SMS-y do wszystkich sieci (w cenniku) są tańsze niż w Heyah, a połączenia na komórki droższe zaledwie o 10 gr ...

 #514369  autor: Sig
 09 lis 2011, 13:35
Mówiąc szczerze, to zadziwia mnie ich amatorskie podejście, no, ale będzie pewnie tylko lepiej...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #514378  autor: Daisy
 09 lis 2011, 14:26
Sig pisze:Mówiąc szczerze, to zadziwia mnie ich amatorskie podejście, no, ale będzie pewnie tylko lepiej...
No właśnie w tym amatorskim podejściu wietrzę "podstęp". W sensie takim, że po prostu nie potrafiłabym zaufać takiej sieci.

 #514388  autor: Wolf
 09 lis 2011, 15:02
Tłumaczenie, ale częściowo "spolszczone" (vide: Krok po kroku >> Sprawdź stan swojego konta)
mPablo pisze:I chyba dystrybucja kart SIM będzie tylko przez internet.
I formularz jest po angielsku :(

Teoretycznie jest napisane, że karty SIM są dostępne w "dobrypunkt", "Grupa Lew", etc. - tylko że nie wiadomo gdzie i jak ;)
Podobnie jest z doładowaniami - ani terminów, ani sposobów... Ale myślę, że z czasem będzie i to :)

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #514390  autor: pawcio1978
 09 lis 2011, 15:10
to jest pretekst aby ludziska uczyły się języków obcych.

a propo:
jechałem kiedyś z panią doktor (nie lekarką). poszła do informacji kolejowej w czechach dowiedzieć się pewnej informacji. Ona pytała po angielsku, pracownica koleji czeskiej mówiła po niemiecku. W koncu Pani doktor wróciła i stwierdziła, że nie zrozumiała tej pracownicy :D

 #514397  autor: ManiacGSM
 09 lis 2011, 15:31
rynek zapycha sie powoli jak nie zrobią dobrego wejścia i nie zaczną trąbić we wszystkich możliwych mediach ,ze wchodzą z ofertą na polski rynek to nie wróżę im przyszłosci.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.

 #514415  autor: DanielR
 09 lis 2011, 16:34
Daisy pisze:No właśnie w tym amatorskim podejściu wietrzę "podstęp". W sensie takim, że po prostu nie potrafiłabym zaufać takiej sieci.
Tylko że ideą tego typu MVNO jest przede wszystkim bycie numerem "dodatkowym", niekoniecznie głównym. To pre-paid nastawiony głównie na połączenia międzynarodowe i roamingowe. Zawsze w podróży, za granicą, można mieć dwie karty SIM (to nie aż tak wielki problem), Lycamobile i np., jako awaryjną, kartę Heyah, z włączoną promocją "Tani Roaming z Unii Europejskiej".

 #514422  autor: Wolf
 09 lis 2011, 17:08
pawcio1978 pisze:to jest pretekst aby ludziska uczyły się języków obcych
Mimo wszystko, wygląda to nieprofesjonalnie...
DanielR pisze:Tylko że ideą tego typu MVNO jest przede wszystkim bycie numerem "dodatkowym", niekoniecznie głównym.
Dokładnie tak. Sam mam Lycę brytyjską do roamingu właśnie, leży przez większą część roku w szufladze, na wyjazdy "ożywa".

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #514534  autor: Daisy
 10 lis 2011, 12:47
DanielR pisze:
Daisy pisze:No właśnie w tym amatorskim podejściu wietrzę "podstęp". W sensie takim, że po prostu nie potrafiłabym zaufać takiej sieci.
Tylko że ideą tego typu MVNO jest przede wszystkim bycie numerem "dodatkowym", niekoniecznie głównym.
Ok, ale ja nawet do mojej "dodatkowej" karty wolałabym mieć zaufanie :)

 #514537  autor: pawcio1978
 10 lis 2011, 12:52
Wolf.
Właśnie. To jest zaleta niektórych operatorów co stawiają na połączenia międzynarodowe w cenie niższej lub takiej samej jak na terenie kraju.

Sam jak jeździłem to używałem Lycamobile lub konkurencji.

 #515995  autor: DanielR
 16 lis 2011, 22:39
Daisy pisze:Ok, ale ja nawet do mojej "dodatkowej" karty wolałabym mieć zaufanie :)
Ja tez chciałbym, by wszystko było idealne. To jednak utopia, bo nawet na numerze głównym, potrafią wyskoczyć jakieś problemy (niezależnie od sieci, w której jesteś). Ciesz się, że (zapewne) Ciebie to jeszcze w Heyah nie spotkało... :wink:


[ Dodano: 2011-11-16, 22:39 ]
Czy może ktoś już zamawiał i otrzymał kartę SIM? :)

 #516036  autor: kerim36
 17 lis 2011, 07:54
DanielR pisze:Czy może ktoś już zamawiał i otrzymał kartę SIM?
zamawialem, jak sie tylko pojawila "pseudo" polska wersja jezykowa i do tej pory nic

albo telepolis sie pospieszyl z news'em albo lycamobile pokazuje jakiej jakosci obslugi mozemy oczekiwac

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #516039  autor: bledos
 17 lis 2011, 08:16
Ja na swoją kartę również czekam...

Dla dociekliwych: poszukajcie na stronie info o sposobie przenoszenia numeru :)

Posiadasz zbędne ramki SIM? Skontaktuj się, jeśli nie widzisz jej na zdjęciach: https://goo.gl/photos/wGazR6P1LQtsuaTC9

 #516040  autor: slawekt
 17 lis 2011, 08:33
Ja na swoją kartę również czekam...
Ja również...Chyba się jeszcze do końca nie ogarneli... :-(
Tego samego dnia co ja (za moją namową), znajomy Angol zamówił kartę SIM na swój adres w UK, i po trzech dniach miał ją u Siebie...
Wygląda na to, że lycamobile tylko u nas kuleje.

 #516091  autor: Wolf
 17 lis 2011, 14:39
Moim zdaniem się lekko pospieszyli, względnie jeszcze nie wystartowali oficjalnie, a "tylko" stronę zrobili (aczkolwiek w takim wypadku powinna być wyłączona).

GSM:
Orange, Plus, T-Mobile, Heyah, Lycamobile DE, mBankmobile, Play, Sferia, UPC.
GSM (tylko dane pakietowe):
iPlus, Aero2
VoIP:
HaloNet, easyCALL

 #516306  autor: Daisy
 18 lis 2011, 10:28
No i własnie dlatego nie mam do nich zaufania ;) Niemniej chętnie usłyszę relacje jak już dostaniecie karty.

 #516335  autor: kamil4862
 18 lis 2011, 13:18
I ja rowniez czekam na karte. Moze kolega z Anglii dostal po 3 dniach, bo karty sa wysylane wlasnie z Amglii (rowniez te polskie)? Wiem, ze byloby to bez sensu, ale tak robi np Shell, ktory listy reklamowe wysyla z Londynu.

Obrazek

 #516336  autor: pawcio1978
 18 lis 2011, 13:29
A wiadomo może kiedy Lebara wystartuje u nas?

 #516366  autor: martini
 18 lis 2011, 15:59
kamil4862 pisze:I ja rowniez czekam na karte. Moze kolega z Anglii dostal po 3 dniach, bo karty sa wysylane wlasnie z Amglii (rowniez te polskie)? Wiem, ze byloby to bez sensu, ale tak robi np Shell, ktory listy reklamowe wysyla z Londynu.
tesco clubcard też "niby wysyła" z anglii, ale wysłane jednego dnia są juz następnego rano w skrzynkach, sądzę więc że nie dokońca tak jest

 #520883  autor: kerim36
 08 gru 2011, 10:23
witajcie

wlasnie dostalem maila nastepujacej tresci:
Kod: Zaznacz cały
Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za złożenie zamówienia na naszej stronie internetowej www.lycamobile.pl

Bardzo przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na realizację zamówienia i jednocześnie informujemy, że zamówiona przez Państwa karta zostanie wysłana tak szybko jak to możliwe.

 

O statusie poinformujemy Państwa w osobnej wiadomości.

 

Z poważaniem,

 

Lycamobile Polska

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl
  • Strona 2 z 100
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 100
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 100