DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #3648  autor: Piotr
 17 kwie 2005, 08:45
Chyba za bardzo Idee szyli na kasie za wysyłanie SMSów przy stanie konta np. 40 gr :-D

 #3650  autor: Frasio
 17 kwie 2005, 08:58
xlord pisze:Nie wiem jak jest w Simplusie, Heyah i SS, ale w Tak Taku i POPie niemozliwe jest zrobienie debetu na koncie bo naliczanie, w przeciwienstwie do abo, odbywa sie w czasie rzeczywistym...
No nie wiem. Mój kolega miał tak taka, był za granicą i korzystał baaardzo dużo z wapu. Wszystko by było dobrze gdyby nie to , że potem doliczył się roaming. Doładowywał kilka razy po 20 pln , a ciągle mu się pokazuje "kwota poniżej sześciu złotych" czy jakoś tak.

Obrazek

 #3660  autor: Dragon
 17 kwie 2005, 12:20
ale z roamingiem jest troche inaczej, dopiero po czasie "przychodza" z zagranicznych sieci do naszych opow rachunki i wtedy oni to nam doliczaja

 #3667  autor: xlord
 17 kwie 2005, 18:02
Jak wspomnial Smok roaming nie odbywa sie on-line.

Pozdrawiam

 #3677  autor: WitekT
 17 kwie 2005, 18:26
To już nie to co kiedyś - teraz to dosłownie kwestia kilku minut i odpowiednie dane billingowe ma Twój macierzysty operator. :)

 #3689  autor: xlord
 17 kwie 2005, 18:52
WitekT pisze:To już nie to co kiedyś - teraz to dosłownie kwestia kilku minut i odpowiednie dane billingowe ma Twój macierzysty operator. :)
Bywa roznie. Czasem mam tak, ze rozliczaja mnie z roamingu po dobrych 2 tygodniach od faktu zaistnienia.

Pozdrawiam

 #3774  autor: Dragon
 18 kwie 2005, 17:44
to wszystko teoria, mi w wakacje przez 2 okresy bilingowe naliczali roaming (mimo ze wszystkie polaczenia byly wykonane w pierwszym okresie bilingowym)

 #3776  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 18:45
Pewnie system naliczający wuczuł, że jesteś Moderatorem na forum Telepolis :-D

Pozdrawiam.