DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #3458  autor: Piotr
 13 kwie 2005, 19:30
Dragon pisze:raczej nie mam bluzgam sam an siebie,za to bardzo lubie pluc na innych :D :P
Ja się na prawdę dziwie jak Witek zrobił z ciebie moderatora :-D

 #3479  autor: xlord
 13 kwie 2005, 21:11
Dragon pisze:
raczej nie mam bluzgam sam an siebie,za to bardzo lubie pluc na innych :D :P
I az sie sam zaplules ;)

Pozdrawiam

 #3481  autor: xlord
 13 kwie 2005, 21:13
Piotr pisze:Ja się na prawdę dziwie jak Witek zrobił z ciebie moderatora :-D
Widac opiewany w "Piotrowych Psalmach" Witek wzial w lape :P :-D

Pozdrawiam

 #3482  autor: Dragon
 13 kwie 2005, 21:13
chyba musze usunac kilka postow... :lol: :lol: :lol:

 #3483  autor: xlord
 13 kwie 2005, 21:15
Dragon pisze:chyba musze usunac kilka postow... :lol: :lol: :lol:
I tu sie roznia nasze pozycje. Ja sie moge obrazic, a Ty dzwigaj brzemie modera :P

Pozdrawiam

 #3496  autor: Dragon
 13 kwie 2005, 21:44
wcale nie msuze, moge sobie ulzyc :P

 #3503  autor: xlord
 13 kwie 2005, 21:58
Dragon pisze:wcale nie msuze, moge sobie ulzyc :P
Sa dwie mozliwosci. Albo mnie nie zrozumiales, albo nie masz poczucia misji ;)

Pozdrawiam

 #3514  autor: Piotr
 14 kwie 2005, 11:20
xlord pisze:...Witek wzial w lape :P :-D
Urzędasy biorą, ministrowie biorą to czemu Wito miał by nie wziąść :-D

 #3515  autor: Piotr
 14 kwie 2005, 11:21
Dragon pisze:chyba musze usunac kilka postow... :lol: :lol: :lol:
Demon wkracza do akcji :twisted:

 #3524  autor: xlord
 14 kwie 2005, 13:42
Piotr pisze:Urzędasy biorą, ministrowie biorą to czemu Wito miał by nie wziąść :-D
Tak. przeprowadzmy wewnetrzne dochodzenie i wezmy Dragona na tortury. Mam pare swietnych, bardzo drastycznych pomyslow, zeby wyspiewal nam wszystko falsetem ;) :twisted:

Pozdrawiam

 #3538  autor: Piotr
 14 kwie 2005, 14:36
Xlord wrzucaj na tapetkę te swoje pomysły. Chętnie sobie poczytam :twisted:

 #3547  autor: xlord
 14 kwie 2005, 17:06
To moze rzeczywiscie wrzuce, a Heyah i SS zrobie jako pozniejsza korekte, bo tak to sie nigdy nie zmobilizuje.

Pozdrawiam

 #3647  autor: Piotr
 17 kwie 2005, 08:44
Trzeci dzień mija a tutaj cisza...
Xlord co z tobą się dzieje :D

Pozdrawiam.

 #3665  autor: xlord
 17 kwie 2005, 17:53
Piotr pisze:Trzeci dzień mija a tutaj cisza...
Xlord co z tobą się dzieje :D

Pozdrawiam.
I wrzucone. Oczywiscie jeszcze wymaga dopracowania, ale inteligentni sie polapia. Problem polega na tym, ze nie moglem wrzucic tabelek :(

Pozdrawiam
 #3755  autor: Rysio
 18 kwie 2005, 16:37
Piotr pisze:Chciałem poznać waszą opinie na temat tych dwóch pre-paidów.
Czy według was warto robić przesiądkę na POPa z SIMPLUSa?

Jak w Ideii (POP) wygląda sprawa z jakością połączeń? Czy jadąć przez Polskę często zdarzają się "dziury" co owocuje np. chwilowymi przerwami w rozmowie?

Pozdrawiam serdecznie czekając z niecierpliwością na wasze opinie.
Ja ostatnio przesiadlem sie z Popa na Sami Swoi i powiem ze jestem zadowolony...24gr to taniej niz 80gr w Popie :-)

 #3756  autor: Rysio
 18 kwie 2005, 16:41
pantera pisze:jak to w ideii, nie zawsze jest kolorowo z zasięgiem ...
Z zasiegiem...nie masz tak do konca racji...Na terenie mojego miasta Era jest do pupy....sa dziury gdzie nie ma zasiegu Zato Ida ma zasieg wszedzie i to na maxa tak samo jak Plus GSM

 #3761  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 17:11
xlord pisze:I wrzucone. Oczywiscie jeszcze wymaga dopracowania, ale inteligentni sie polapia. Problem polega na tym, ze nie moglem wrzucic tabelek :(
Xlord z całym szacunkiem dla twojej osoby ale chyba dałeś ciała :wink: bo ja tego nigdzie nie widze bądź też ja już za długo siedzę przed kompem i nie dostrzegam pewnych rzeczy :D

Gdzie są te twoje przemyślenia, sugestie, porównania :wink:

Pozdrawiam serdecznie.

 #3763  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 17:17
Rysio pisze:Z zasiegiem...nie masz tak do konca racji...Na terenie mojego miasta Era jest do pupy....sa dziury gdzie nie ma zasiegu Zato Ida ma zasieg wszedzie i to na maxa tak samo jak Plus GSM
Może to wszystko zależy do rozmieszczenia przekaźników itp. Może przykład jaki potam trochę odbiega od wypowiedzi Rysia ale z tego co widzę na swoim "podwórku" dochodzę do wniosku, że Idea nie chodzi najlepiej po mieście w czasie jazdy samochodem natomiast PLUS GSM i ERA śmigają jak burza. Jak więc mam to rozumieć.

Nie wiem czy to jest jeszcze aktualne ale jakiś czas temu w jakieś gazecie bądź też stronie www wyczytałem takiego newsa, że Idea ma ustalone specialne priorytety na rozmowy tj. rozmowy z telefonów na abonament mają pierwszeństwo przez rozmowami wykonywanymi z Pre-paidów. W przypadku dużego oblężenia sieci Pre-paidy są "szatkowane" itp.
Czy jest to możliwe? Patrząc na to co się dzieje niekiedy z zasięgiem Ideii wszystko wskazuje na to, że tak. Proszę jednak o wypowiedź w tej kwestii ludzi, którzy orientują się w tym temacie bo ja w te klocki jestem zielony jak koniczynka na łące :D

Pozdrawiam serdecznie

 #3769  autor: WitekT
 18 kwie 2005, 17:28
Nie ma priorytetów dla abo przed prepaidami - a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. :)

Co do zasięgu - wszystko zależy od miejsca kraju. W jednym miejscu najlepszy będzie Plus, w innym Era, a w jeszcze innym - Idea.

Jeżeli chodzi o inwestycje, to w ostatnim czasie największe (w GSM) są u Plusa. U Ery na razie cała para idzie w UMTS.

 #3770  autor: Piotr
 18 kwie 2005, 17:31
WitekT pisze:Nie ma priorytetów dla abo przed prepaidami - a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. :)
No to pewnie mnie w błąd wprowadzili :D
WitekT pisze:Co do zasięgu - wszystko zależy od miejsca kraju. W jednym miejscu najlepszy będzie Plus, w innym Era, a w jeszcze innym - Idea.
Co racja to racja... Zawsze znajdzie się jakieś miejsce gdzie trzeba będzie uznać wyższość naszego operatora nad innym dostawcą.
WitekT pisze:Jeżeli chodzi o inwestycje, to w ostatnim czasie największe (w GSM) są u Plusa. U Ery na razie cała para idzie w UMTS.
Mam przez to rozumieć, że PLUS GSM nie zamierza jak na razie rozbudowywać i tak mizernej infrastruktury w zakrecie UMTS?
Może takie a nie inne decyzje są podyktowane ewentualnym wykupem PLUS GSM przez Vodaphone... Kurcze sam już nie wiem co mam na ten temat myśleć.

Pozdrawiam.