DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #34192  autor: Irek
 11 gru 2005, 16:57
Ciekawe do ilu osób zostanie skierowana ta oferta, no i czy potem zostanie wprowadzona na stałe?!

"And one more thing..."

 #34202  autor: Klusek
 11 gru 2005, 17:15
Pewnie jeżeli będzie duże zainteresowanie i pochlebne opinie testujacych to usługa zostanie wprowadzona na stałe.
Osobiście czekam teraz na możliwość przenoszenia numerów w prepaidach, bo Tak Tak wydaje mi się coraz bardziej atrakcyjny.

Obrazek
Obrazek

 #34203  autor: Irek
 11 gru 2005, 17:20
No dobrze by było, żeby wprowadzili ją na stałe. Ciekawe jak to będzie wyglądało jak ktoś ma aktywne pakiety rozmów, albo tanie numerki z czego będzie brało w pierwszej kolejności. A co do atrakcyjności TakTaka, aktywowałem numer tydzień temu. Zupełnie nowiutki. :wink:

"And one more thing..."

 #34226  autor: D@rio
 11 gru 2005, 18:24
jesito pisze:No dobrze by było, żeby wprowadzili ją na stałe. Ciekawe jak to będzie wyglądało jak ktoś ma aktywne pakiety rozmów, albo tanie numerki z czego będzie brało w pierwszej kolejności. A co do atrakcyjności TakTaka, aktywowałem numer tydzień temu. Zupełnie nowiutki. :wink:
Usługa mi się bardzo podoba ;) TakTak rośnie w siłe :) Nowy zarzą Rulezzz :D ;) hehe :)
A tak swoją drogą narazie ja, takiego SMSa zapraszającego nie dostałem. Ale musimy czekać ;) Jak ktoś dostanie takiego SMSa to niech sie pochwali! ;) ....a co do pakietów tj. EraJednostek to Witek mówił iż nie będą one pobierać EraJednostek tak jak to jest w "TanieNumerki" :)

P.S
A jak tam wrażenia, zasięg itp. itd. po aktywacji TakTak? ;) ....ja swojego mam już prawie roczek :D ;) ...i udało mi się załatwić tak tak'a z "pozłacanym" numerem ;)

 #34437  autor: djcaro
 12 gru 2005, 13:58
No właśnie ciekawe do ilu osób to wyślą mam nadziej że do mnie tak bo jestem już w tak tak jakies 4lata :-)i korzystam jak dotąd ze wszystkich promocji no może poza tanie numerki :D ale spoko tak tak jest najlepszym pre-paid na rynku.Swoja drogą pozdrawiam wszystkich bo jestem tutaj nowy user.

 #34572  autor: blom
 12 gru 2005, 20:13
to nic innego jak wprowadzenie do happy taniej dodatkowej stawki....

ps. kiedys jechano do 2 plaskich stawek 1 za min 1 za sms - jak widac wszystko raz miliona tableke w cenniku raz 2 ceny..... no nic podobno najlepsza muzyke etz juz zaspiewano...

 #34584  autor: Irek
 12 gru 2005, 20:35
Jeśli ta usługa ma byc testowana od jutra to czy ktoś dostał już może jakiegoś esa o tej promocji dla nielicznych?

"And one more thing..."

 #34641  autor: djcaro
 12 gru 2005, 22:26
Tak cos mi sie to wydaje dziwne nigdzie o tym nie pisze na żadnej innej stronie tylko na telepolis hmm... no zobaczymy jak narazie nie dostałem żadnego smsa.

 #34642  autor: Irek
 12 gru 2005, 22:28
Może nie dostałeś, żednego smsa bo to ma byc dla wybranych nie wiadomo dla ilu!

"And one more thing..."

 #34899  autor: GregPepe
 14 gru 2005, 09:33
Ostatnio przy pakietach 20gr/min tez miało być tylko dla wybranych ale aktywować mógł kazdy nawet osoba ktora nie dostała smsa.
Proponuje sprawdzić ale pewnie teraz zrobili jakąś blokade.

 #34903  autor: Marcin
 14 gru 2005, 10:05
A o co to chodzi? :shock:

 #34931  autor: Irek
 14 gru 2005, 15:56
Marcin pisze:A o co to chodzi? :shock:
Poczytaj: http://telepolis.pl/news.php?id=4005

"And one more thing..."

 #34973  autor: D@rio
 14 gru 2005, 20:00
GregPepe pisze:Ostatnio przy pakietach 20gr/min tez miało być tylko dla wybranych ale aktywować mógł kazdy nawet osoba ktora nie dostała smsa.
Proponuje sprawdzić ale pewnie teraz zrobili jakąś blokade.
Jakich pakietach 20gr./min? :shock: ...mozesz cos przypomniec? :?

 #34983  autor: Irek
 14 gru 2005, 20:32
On chyba ma na myśli usługe Tanie numerki, 19 groszy za minutę! Tak mi się przynajmniej wydaje!

"And one more thing..."

 #35022  autor: D@rio
 14 gru 2005, 21:54
jesito pisze:On chyba ma na myśli usługe Tanie numerki, 19 groszy za minutę! Tak mi się przynajmniej wydaje!
No wlasnie. Sam nie wiem. Bo w pakietach jest min. za 29gr. a w TanichNumerkach (ktore nie sa pakietami...) za 19gr.

...no i teraz te "NocneSzalenstwo" gdzie minuta jest za 12gr. ...ale do mnie jak narazie nie przyslali SMSa zapraszajacego :?

 #35034  autor: flus
 14 gru 2005, 22:17
GregPepe pisze:Ostatnio przy pakietach 20gr/min tez miało być tylko dla wybranych ale aktywować mógł kazdy nawet osoba ktora nie dostała smsa.
Proponuje sprawdzić ale pewnie teraz zrobili jakąś blokade.
kiedys przed obecna oferta TT (pakiety 29gr/min) do wybranych numerow wysylane byly SMSy ze za 5 PLN otrzyma sie 25min lub 100 SMSow czyli minuta po 20gr, bylo to dokladnie wtedy gdy w ofercie jedna idea obowiazywala znizka 50% na pakiety :D

 #35038  autor: D@rio
 14 gru 2005, 22:26
flus pisze:
GregPepe pisze:Ostatnio przy pakietach 20gr/min tez miało być tylko dla wybranych ale aktywować mógł kazdy nawet osoba ktora nie dostała smsa.
Proponuje sprawdzić ale pewnie teraz zrobili jakąś blokade.
kiedys przed obecna oferta TT (pakiety 29gr/min) do wybranych numerow wysylane byly SMSy ze za 5 PLN otrzyma sie 25min lub 100 SMSow czyli minuta po 20gr, bylo to dokladnie wtedy gdy w ofercie jedna idea obowiazywala znizka 50% na pakiety :D
Jakoś cholera nie pamiętam tego aby coś takiego było. Teraz się zastanawiam czemu, hehe :? ...

 #35092  autor: GregPepe
 15 gru 2005, 11:55
D@rio pisze:
flus pisze:kiedys przed obecna oferta TT (pakiety 29gr/min) do wybranych numerow wysylane byly SMSy ze za 5 PLN otrzyma sie 25min lub 100 SMSow czyli minuta po 20gr, bylo to dokladnie wtedy gdy w ofercie jedna idea obowiazywala znizka 50% na pakiety :D
Jakoś cholera nie pamiętam tego aby coś takiego było. Teraz się zastanawiam czemu, hehe :? ...
To była "super tajna akcja" byłem jedną z osób ktora się przyczyniła do upublicznienia tej informacji. Oferta działała tylko przez niecały miesiac potem weszła oficjalna oferta z cena 29gr. a ja na jednym telefonie to sobie nabiłem 450 Erajednostek :)
Tu moja publikacja na ten temat:
(do telepolis tez wysłałem newsa ale teraz juz nie pamietam czy go zamiescili)
20.01.2005 - było info odemnie na telix.pl
24.01.2005 - http://wap.telefon.pl/modules.php?name= ... e&sid=2183

:arrow: Ale wracając do tematu:
Czy ktoś niezaproszony smsem do "Tanich nocnych rozmów" próbował je aktywować ??

 #35093  autor: D@rio
 15 gru 2005, 12:01
Ooo proszę ;) nawet nie wiedziałem że było tak miło! :) Dziękuję ;) no no no ;) Może już wkrótce szykują "powtórkę z rozrywki" ;)

swoją drogą, właśnie połączyłęm się z nr. *122*2#. Odpowiedź: "Usługa chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować później" :? ...

 #35097  autor: GregPepe
 15 gru 2005, 12:28
D@rio pisze:... właśnie połączyłęm się z nr. *122*2#. Odpowiedź: "Usługa chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować później" :? ...
Czyli testuja a usługa bedzie dostepna moze od stycznia, ale mozliwe ze zmienia cene aktywacji.