DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #31570  autor: GregPepe
 22 lis 2005, 20:36
Czy jezeli doładowałem konto 20.11.2005 i doładuje 2 raz do 26.11.2005 w okresie promocji to czy dostane to dodatkowe doładowanie?
Czy oba doładowania muszą być dokonane w okresie promocji czyli od 23.11.2005 czy tylko to drugie?

 #31574  autor: WitekT
 22 lis 2005, 20:48
Niestety, oba...

 #31584  autor: Rogal
 22 lis 2005, 21:17
Muszą być oba ale i tak promocja jest spox :wink: :wink: ;-)

 #31590  autor: kalin
 22 lis 2005, 21:23
Rogal89 pisze:Muszą być oba ale i tak promocja jest spox :wink: :wink: ;-)
Przepraszam czy Twoj post wnosi cos do dyskusji? Odpowiedzi udzielil WiteK a takie bzdurne posty mysle ze mozesz sobie darowac.Dla jednego ta promocja moze nie miec sensu a dla drugiego moze byc super.

 #31614  autor: Irek
 22 lis 2005, 23:07
Piękna promocja! Czekamy na POPA! :wink:

"And one more thing..."

 #31619  autor: pumba
 22 lis 2005, 23:15
jesito pisze:Piękna promocja! Czekamy na POPA! :wink:
Tylko pytanie czy się na POPa doczekamy bo praktycznie w POPie już jest promocja 30% WIĘCEJ a era odpowiedziała na to 100% WIĘCEJ :D

 #31620  autor: Irek
 22 lis 2005, 23:18
Pozekamy zobaczymy. Zresztą to jest temat o TakTaku, a nie o popie. :wink:

"And one more thing..."

 #31625  autor: Rogal
 23 lis 2005, 01:14
kalin pisze:
Rogal89 pisze:Muszą być oba ale i tak promocja jest spox :wink: :wink: ;-)
Przepraszam czy Twoj post wnosi cos do dyskusji? Odpowiedzi udzielil WiteK a takie bzdurne posty mysle ze mozesz sobie darowac.Dla jednego ta promocja moze nie miec sensu a dla drugiego moze byc super.
Jak dwie osoby odpowiędzą to jest bardziej brawdopodobne, że odpowiedz jest prawdziwa a jeśli dla nie których ta promocja nie ma sensu to jest ich problem bo ona dla mnie ma SENS (doładowujesz konto za 10zł a na drugi dzień za 500zł i dostajesz 500zł za FREE, czyli 100% gratis i to jest w tej chwili najlepsza promocja w wszystich Prepaid'ach w Polsce) i ja tylko wyrażam swoją opinie chyba to forum po to jest i pierwsze pomyśl a póżniej pisz :smt006 :smt006 :smt006

 #31634  autor: GregPepe
 23 lis 2005, 07:56
Ma ktoś może regulamin tej promocji, bo na stronie Era jak zwykle nic niema mimo że promocja od dzisiaj

 #31665  autor: Uhoman
 23 lis 2005, 13:23
Regulamin jest juz na stronie Ery. Wlasnie przed chwila skorzystalem i juz mam dodatkowe 50zl :). A juz mialem przejsc na abonament, ale w tej sytuacji jeszcze pare misiecy pociagne Tak-Taka (moze nawet do 10 urodzin Ery :D ).
Pozdrawiam

Uhoman

 #31668  autor: sinister_stirrer
 23 lis 2005, 14:15
OT:
Rogal89 pisze: i to jest w tej chwili najlepsza promocja w wszystich Prepaid'ach w Polsce
Ja tam wole dzwonic za 5 zł przez 2 miechy za darmo :P

 #31739  autor: kalin
 23 lis 2005, 21:29
Rogal89 pisze:
kalin pisze:
Rogal89 pisze:Muszą być oba ale i tak promocja jest spox :wink: :wink: ;-)
Przepraszam czy Twoj post wnosi cos do dyskusji? Odpowiedzi udzielil WiteK a takie bzdurne posty mysle ze mozesz sobie darowac.Dla jednego ta promocja moze nie miec sensu a dla drugiego moze byc super.
Jak dwie osoby odpowiędzą to jest bardziej brawdopodobne, że odpowiedz jest prawdziwa a jeśli dla nie których ta promocja nie ma sensu to jest ich problem bo ona dla mnie ma SENS (doładowujesz konto za 10zł a na drugi dzień za 500zł i dostajesz 500zł za FREE, czyli 100% gratis i to jest w tej chwili najlepsza promocja w wszystich Prepaid'ach w Polsce) i ja tylko wyrażam swoją opinie chyba to forum po to jest i pierwsze pomyśl a póżniej pisz :smt006 :smt006 :smt006
No coz uwierz mi ze mysle nad tym co pisze.Z tego co widze niestety Ty nie pomyslales.Jesli Twoim zdaniem WiteK udziela malo prawdopodobnych odpowiedzi to moze czas zmienic forum? Bo jak to tak, glowny administrator jest malo wiarygodny?

 #31787  autor: doktor
 24 lis 2005, 15:01
miło dostawac prezenty :] ehhehe : :-D

 #31795  autor: Rogal
 24 lis 2005, 15:47
kalin pisze:
Rogal89 pisze:
kalin pisze: Przepraszam czy Twoj post wnosi cos do dyskusji? Odpowiedzi udzielil WiteK a takie bzdurne posty mysle ze mozesz sobie darowac.Dla jednego ta promocja moze nie miec sensu a dla drugiego moze byc super.
Jak dwie osoby odpowiędzą to jest bardziej brawdopodobne, że odpowiedz jest prawdziwa a jeśli dla nie których ta promocja nie ma sensu to jest ich problem bo ona dla mnie ma SENS (doładowujesz konto za 10zł a na drugi dzień za 500zł i dostajesz 500zł za FREE, czyli 100% gratis i to jest w tej chwili najlepsza promocja w wszystich Prepaid'ach w Polsce) i ja tylko wyrażam swoją opinie chyba to forum po to jest i pierwsze pomyśl a póżniej pisz :smt006 :smt006 :smt006
No coz uwierz mi ze mysle nad tym co pisze.Z tego co widze niestety Ty nie pomyslales.Jesli Twoim zdaniem WiteK udziela malo prawdopodobnych odpowiedzi to moze czas zmienic forum? Bo jak to tak, glowny administrator jest malo wiarygodny?
Czy ja napisałem że WteK jest nie wiarygodny, że udziela złych dpowiedzi????
Ja tylko napisałem "jeśli dwie osoby odpowiędzą to jest bardziej brawdopodobne, że odpowiedz jest prawdziwa" i czy w tym zdaniu jest napisane że WiteK jest nie wiarygodny, nie sądze nara :smt006 :smt006