DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #30772  autor: Th0mas
 17 lis 2005, 12:00
Dzis mi sie cos pokopalo w POPie. Nie moge nigdzie zadzwonic (sygnal jakby bylo zajete) nie moge wyslac SMSa, ani nawet sprawdzic stanu konta - sprawdzajac pod *124*# ukazuje mi sie komunikat "Przepraszamy, wystapily problemy techniczne. Prosze zadzwon pozniej". Zadzwonilem ze stacjonarnego do BOKu, ale polaczenie trwalo za dlugo i nie w obawie o wysokie koszty rozmowy musialem sie rozlaczyc. Teraz otrzymalem SMSa z Orange o tresci "Dziekujemy za zgloszenie. Pracujemy nad usunieciem utrudnien, planowany czas zakonczenia to 2h. Milego dnia". Czy ktos z Was ma podobny problem?

 #30778  autor: _HUBERT_
 17 lis 2005, 12:53
Ja miałem to samo, ale już wszystko działa dobrze. Wcześniej nic nie działało, więc pewnie cała platforma POPa siadła.

 #30789  autor: D@rio
 17 lis 2005, 14:21
Cała Orange. Ciągle im się coś pitoli ;)

 #30790  autor: anglik
 17 lis 2005, 14:26
D@rio pisze:Cała Orange. Ciągle im się coś pitoli ;)
era,orange,plus wszystkim po trochu sie pi@#$%&#$%$i !!!

to tak jak z katarem mija :lol: :lol: :lol:

http://www.git.conto.pl.wrzuta.pl/film/ ... ex_telefon

 #30898  autor: Th0mas
 17 lis 2005, 22:26
Oto co mi odpisali w mailu z BOKu:

Witam,

W odpowiedzi na pytanie z dnia 17.11.2005 r pragnę poinformować, że w dniu 17.11.2005 występowały chwilowe utrudnienia w wykonywaniu połączeń oraz wysyłce sms w telefonach na kartę oraz w ofercie MIX.
Na chwilę obecna problem został rozwiązany i mają Państwo możliwość w pełni korzystania z usług sieci.
Za utrudnienia związane z funkcjonowaniem usługi oraz sieci serdecznie przepraszamy.
W razie wątpliwości lub nieprawidłowości bardzo proszę o podanie numeru telefonu oraz kodu PUK w celu weryfikacji problemu.