DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #30511  autor: FANATICS
 15 lis 2005, 17:50
Witam,

Na wstępie proszę o wyrozumiałośc , gdyż nie mam żadnego pojęcie na ten temat. Zaznaczam również, że szukałem odpowiedzi na te pytania na tym forum , ale nie znalazłem :wink:

Tak jak napisałem w temacie, jestem zainteresowany kupnem telefonu na karte z Anglii w Orange. Czy będę mógł "normalnie" korzystać z telefonu a Polsce, czy nie będzie żadnych problemów np. z doładowaniem ? I czy w razie "uszkodzenia" telefonu , skorzystać z gwarancji będe mógł tylko w Angli ( w Polsce nie da rady ) ?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam ! :P

 #30515  autor: Klusek
 15 lis 2005, 18:18
Chcesz kupić telefon w zagranicznej sieci i korzystać z tej sieci w Polsce? Jeśli tak to za połączenia będziesz płacił jak za połączenia w roamingu co pewnie tanie nie będzie. Z zasileniem konta może być problem, bo w kiosku nie kupisz zdrapek dla zagranicznych sieci. Możliwy był by tylko zakup karty przez internet i zapłata przelewem bankowym (tu trzeba by się zorientować czy sieć umożliwia takie coś). Jeśli natomiast chcesz korzystać z samego telefonu a kartę masz zamiar odłożyć do szuflady i korzystać z polskiej sieci to będziesz zmuszony do zdjęcia simlocka. Jeżeli telefon będzie posiadał ważna gwarancję to w polskim oddziale danej firmy bez żadnego "ale" powinni przyjąć telefon. Inna sprawa, że po ściągnięciu simlocka gwarancja na telefon przestanie obowiązywać.
P.S. Po co dwa takie same tematy?[/scroll]

Obrazek
Obrazek

 #30521  autor: FANATICS
 15 lis 2005, 18:51
Dzięki za odpowiedź.

Chciałbym właśnie korzystać z samego telefonu, mam Mix'a z Ideii/Orange i mimo to będę musiał sciągać simlocka :shock: ?

Teraz to już sam nie wiem czy wziąść telefon , bo widze, że tam jest niewiele taniej...
Klusek pisze:
P.S. Po co dwa takie same tematy?
Przypadek - przy wysyłaniu postu wyskoczył błąd, wysłałem jeszcze raz i okazało się, że wtedy też zapisało post. Proszę o usunięcie tamtego tematu.
A za zamieszanie - przepraszam.

 #30524  autor: Klusek
 15 lis 2005, 19:06
Nie szkodzi, że to niby ta sam sieć i tak będziesz musiał ściągnąć simlocka no chyba, że telefon nie będzie go miał od nowości.
Za powójny temat nie musisz przepraszać, każdemu się może zdarzyć :) Ktoś z władzą w tym dziale na pewno usunie dubelek.

Obrazek
Obrazek