DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #26192  autor: D@rio
 19 paź 2005, 19:57
gosciu pisze:Uzywasz erzanego GPRS w jakims bardzo szczesliwym miejscu, albo ja uzywam go w jakichs bardzo nieszczesliwych ;-) Opisalem swoje subiektywne odczucia, Ty opisales swoje. Ja pozostane przy swojej opinii, Ty zapewne przy swojej. Takie zycie
Uzywam go na peryferiach miasta Lublin. Czerpie sygnal z BTSa 900MHz. I wlasnie w takich godzinach GPRS chodzi w/w przeze mnie parametrach. A wiec nie mam powodow do narzekan. No coz, Lublin to duze miasto ;) moze tutaj Era sie stara poprostu :-) ...ale telefon przy GPRS tez jest wazny i klasa GPRSu ;) ...a wiec moze posiadany terminal Twoj ma poprostu jakies gorsze parametry ;)

 #26280  autor: gosciu
 20 paź 2005, 09:37
Uzywam nie telefonu, a karty SE GC 85 co zreszta napisalem w pierwszym moim poscie na ten temat. Parametry wiec sa - IMHO - bardzo dobre

 #26287  autor: bigman
 20 paź 2005, 15:17
Jesli chodzi o SIMDATE to chodzi mi bez problemu w telefonie komorkowym. Nie chce zas dzialac w modemie. Jesli chodzi o parametry GPRS Ery - to takie osiagi mam na Os. Zacisze w Zielonej Gorze. Modem jest "GPRS only" a mimo to osiaga transfer ponad 9 KB/s :> Jutro sprawdze jak dziala Era w mniejszym miescie (okolo 14 tys, postawione dwa BTS-y na cale miasto) i dam znac czy rzeczywiscie moze chodzic tak tragicznie jak pisze gosciu.

Z moich wlasnych doswiadczen - zawsze najbardziej bylem zadowolony z sieci GPRS Idei/Orange. Plus zawsze chodzil tak sobie a z Era mam do czynienia pierwszy raz. Potestuje jeszcze w kilku miejscach i jesli bedzie OK to byc moze zdecyduje sie na BLUECONNECT :)

 #26306  autor: gosciu
 20 paź 2005, 17:09
Dla ulatwienia dodam, ze mieszkam w polnocnej, europejskiej czesci Kaczogrodu ;-)