DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #21917  autor: hot.arti
 02 paź 2005, 12:24
Mówicie, że w Orange Go się nie opłaca bo nie ma pakietów. Ale moja koleżanka mówiła mi że ona korzysta z Orange Go a pakiety wykupuje. Na czym ten fenomen polega? Mianowicie, nie doładowuje konta czarnymi zdrapkami Orange lecz zdrapkami POP'a. Czy to prawda???

 #21921  autor: pvd
 02 paź 2005, 13:10
promocja tych pakietow jest chyba tylko do konca pazdziernika

 #21927  autor: Klusek
 02 paź 2005, 13:32
Pakiety owszem są ale w POPie a nie w Go. Nie ma też różnicy czy uzupełniasz konto starą POP kartą czy tymi nowymi z Go. Albo koleżanka robi Cię w konia, albo po prostu zmienił jej się napis na wyświetlaczu z Idea na Orange i biedna teraz myśli, że korzysta z Orange Go :D

Obrazek
Obrazek

 #21941  autor: hot.arti
 02 paź 2005, 14:13
problem w tym że ona kupiła starter Orange Go! [na wyświetlaczu dalej ma IDEA MIŁEGO DNIA]

 #21950  autor: Klusek
 02 paź 2005, 14:32
To jakim cudem ma "IDEA MIŁEGO DNIA" skoro kupiła Go.

Obrazek
Obrazek

 #22177  autor: NMonster
 03 paź 2005, 00:23
Normalnie - byc może karty GO nie są kartami SIMteligent wiec zostaje stary napis....a migracja POP<=>GO jest przeciez mozliwa - rowniez doladowanie nie jest zalezne - teraz na rynku sa zdrapki POP i nowe Orange ale wkrótce znikną POP i oba prpaidy bedziemy uzupelniac Orange zdrapkami.

Nokia 3510i -> Nokia N-Gage -> Nokia 6670 -> Nokia 6120 Classic -> iPhone 3G 8GB

 #22179  autor: Klusek
 03 paź 2005, 00:50
NMonster pisze:Normalnie - byc może karty GO nie są kartami SIMteligent wiec zostaje stary napis....a migracja POP<=>GO jest przeciez mozliwa - rowniez doladowanie nie jest zalezne - teraz na rynku sa zdrapki POP i nowe Orange ale wkrótce znikną POP i oba prpaidy bedziemy uzupelniac Orange zdrapkami.
Nawet jeśli katry w Go nie są SIMteligent (bo pewnie nie są) to i tak na nich już powinna się wyświetlać Orange a nie Idea (tak mi się przynajmniej wydaje, ale ja się na tym nie znam więc mogę się mylić). A o migracji nie pomyślałem :-)

Obrazek
Obrazek

 #22331  autor: blom
 04 paź 2005, 00:37
kwiatki sa wszedzie :-D a na serio - karty "kartowe" (pop,go) sa ubogie 8) ich konfiguracja zalezna jest od tego co da BTS je aktualnie ogslugujacy... Idea zniknie z wyswietlaczy do konca roku definitywnie

ps. siemensy opieraja sie najbardziej wiec tu bedzie najwiecej kwiatkow :-D

ps2. dlaczego tak dlugo? chlopcy radarowcy musza "poklikac" w systemach i pozmieniac - a dla zirytowanych w mojej miejscowosci odpalono w sierpniu nowego bts'a 900/1800 i nadal daje IDEA... - nawet na siminteligentach..... wiec "chlopcy radarowcy" odkuzaja "burdello" w systemach i robia pozadki???

ps3. kiedys na forum spytalem sie jak wylaczyc cala siec komorkowa - znalazlem i na to odp. w sieci - sa takie bomby specjalne iz cala elektronike szlag trafia wiec.... :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: - tylko do kogo po tym bede dzwonic.... :lol:

 #22333  autor: D@rio
 04 paź 2005, 00:55
sdz pisze:kwiatki sa wszedzie :-D a na serio - karty "kartowe" (pop,go) sa ubogie 8) ich konfiguracja zalezna jest od tego co da BTS je aktualnie ogslugujacy... Idea zniknie z wyswietlaczy do konca roku definitywnie

ps. siemensy opieraja sie najbardziej wiec tu bedzie najwiecej kwiatkow :-D

ps2. dlaczego tak dlugo? chlopcy radarowcy musza "poklikac" w systemach i pozmieniac - a dla zirytowanych w mojej miejscowosci odpalono w sierpniu nowego bts'a 900/1800 i nadal daje IDEA... - nawet na siminteligentach..... wiec "chlopcy radarowcy" odkuzaja "burdello" w systemach i robia pozadki???

ps3. kiedys na forum spytalem sie jak wylaczyc cala siec komorkowa - znalazlem i na to odp. w sieci - sa takie bomby specjalne iz cala elektronike szlag trafia wiec.... :-D :-D :-D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: - tylko do kogo po tym bede dzwonic.... :lol:
Nie wprowadzaj ludzi w blad. To nie BTS wysyla nazwe "IDEA". On wysyla tylko ID sieci (w tym wypadku 260 03) a reszta zalezy od telefonu/karty.
Natomiast co do siemensow nie wiem dlaczego mowisz ze bedzie wiecej kwiatkow. W siemensach jak ktos jest inteligenty to i na starej karcie moze miec "Orange" bo mozna to sobie samemu zmieniac.

 #22351  autor: blom
 04 paź 2005, 11:16
D@rio pisze:
Nie wprowadzaj ludzi w blad. To nie BTS wysyla nazwe "IDEA". On wysyla tylko ID sieci (w tym wypadku 260 03) a reszta zalezy od telefonu/karty.
Natomiast co do siemensow nie wiem dlaczego mowisz ze bedzie wiecej kwiatkow. W siemensach jak ktos jest inteligenty to i na starej karcie moze miec "Orange" bo mozna to sobie samemu zmieniac.
Nie wprowadzam – już opisałem na tym forum iż telefon i karta maja „pikuś” do gadania jeśli telefon ma soft z max 2 lata do tylu a karta sim nie jest archaicznym typem.

W siemensach chodzi ci o dodanie nazwy sieci do spisu? Jeśli o cos innego napisz o tym.

 #22426  autor: D@rio
 04 paź 2005, 16:32
sdz pisze:
D@rio pisze:
Nie wprowadzaj ludzi w blad. To nie BTS wysyla nazwe "IDEA". On wysyla tylko ID sieci (w tym wypadku 260 03) a reszta zalezy od telefonu/karty.
Natomiast co do siemensow nie wiem dlaczego mowisz ze bedzie wiecej kwiatkow. W siemensach jak ktos jest inteligenty to i na starej karcie moze miec "Orange" bo mozna to sobie samemu zmieniac.
Nie wprowadzam – już opisałem na tym forum iż telefon i karta maja „pikuś” do gadania jeśli telefon ma soft z max 2 lata do tylu a karta sim nie jest archaicznym typem.

W siemensach chodzi ci o dodanie nazwy sieci do spisu? Jeśli o cos innego napisz o tym.
heh...moim zdaniem dalej jestes w bledzie. Aczkolwiek zapewniam Cie ze karta SIM ma sporo czasem dopowiedzenia, i sam telefon tez jesli chodzi o wyswietlanie nazwy sieci.
A w siemensach...tak, o to mi chodzi.