DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1169610  autor: Sinpelo
 13 kwie 2024, 23:43
Czy data ważności startera podana na opakowaniu to data graniczna na aktywację czy na rejestrację karty?

Teoretycznie po rejestracji karty mamy 31 dni na aktywację techniczna więc rejestrując ją w ostatni dzień ważności startera, w teorii, powinna jeszcze dać się aczyc przez miesiąc.

Ktoś testował karty orange w ten sposób?
 #1169616  autor: KC-KARLOS
 14 kwie 2024, 10:35
Sinpelo: pamiętaj, że te startery służą też do wykonania samodzielniej wymiany dotychczasowej karty SIM na nową, ze startera. Data ważności startera to data graniczna na jej aktywację - niezależnie czy w formie duplikatu czy jako nowego numeru.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169621  autor: Sinpelo
 14 kwie 2024, 11:54
Nie wydaje mi się... rejestrując karte ostatniego dnia, wg regulaminu z automatu dodajemy jej 31 dni na aktywację...
 #1169641  autor: Sinpelo
 14 kwie 2024, 19:55
@karlos20 odbyłem dziś długa rozmowę z orange na infolini. Mam rację, a ty jesteś w błędzie.

Liczy się data rejestracji
 #1169648  autor: KC-KARLOS
 14 kwie 2024, 21:49
Sinpelo: Muszę się zgodzić z Remingtonem - niektórzy "doradcy" na czacie nie mają w ogóle pojęcia o podstawowych usługach czy funkcjach, dlatego powstają reklamacje i skargi, które psują relacje klienta z dostawcą usług. Brak kompetencji doradców jest w każdej sieci, byleby przyjąć od niechcenia reklamacje i sprzedać nową aktywację abonamentową.

Był przypadek wcześniejszego "wykoszenia" z systemu ważnych jeszcze białych starterów z aktywnym starym no-limitem - informował o tym kolega Darekka. Po reklamacji mógł ten starter aktywować, tylko co z tego, gdy takie startery już dawno wycofali ze sprzedaży i umarły, na rzecz "lepszej" oferty. Dlatego nie warto ignorować daty ważności startera, tym bardziej, że w Orange jak i w T-Mobile dokonasz samodzielnej wymiany karty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169657  autor: Sinpelo
 14 kwie 2024, 23:49
Czyli uważacie chłopaki, że jak zarejestruje karte kilka dni przed końcem jej ważności, ale aktywuje kilka dni po tyn terminie to karta nie będzie działać??

Po rejestracji po kilku(max kilkunastu) godzinach powinna być widoczna w aplikacji... więc dziwne by było jakby nie dało się jej aktywować... coś za bardzo to skomplikowane dla mnie
 #1169709  autor: amigo007
 15 kwie 2024, 21:13
Jeśli to jakieś ważne numery, na prawdę nie ma co ryzykować. Co ci zmieni ten miesiąc czasu? Konsultanci bardzo często podają nieprawdziwe informacje. Sam kilka razy się o tym przekonałem. Ja bym nie ryzykował. Chyba że sam chcesz to przetestować, a jakiś numer jest Ci mało potrzebny. To sam możesz to przetestować..