DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1168451  autor: Rostov
 21 mar 2024, 14:10
Po kolejnej podwyżce w Orange Flex (a konkretnie po likwidacji kolejnego najniższego planu za 30 zł) postanowiłem, że przeniosę numer swój (w Orange Flex) i Mamy (w a2mobile) do subskrypcji 19+19 w nju mobile.

Wychodzi jednak na to, że to nie takie proste. Po pierwsze, dlatego że w subskrypcji muszą być 2 numery zarejestrowane na tę samą osobę, a ja i Mama mamy zarejestrowane numery osobno, na siebie. Po drugie, bezpośrednio z Orange Flex numeru przenieść się nie da, trzeba najpierw przenieść go do Orange na kartę.

Więc najpierw będę musiał przekazać swój numer Mamie. Potem przenieść go do Orange na kartę. Następnie złożyć wniosek o przeniesienie obu numerów do jednej subskrypcji w nju.

W związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy aby przekazać Mamie mój numer we Flex, Mama musi mieć oddzielną kartę SIM Flex?

2. Czy po przekazaniu Mamie numeru mogę go od razu przenieść do Orange na kartę, czy muszę najpierw opłacić jakiś plan we Flex, aby aktywować numer?

3. Czy po przejściu z Flex do Orange na kartę środki z opłaconej subskrypcji są w jakiś sposób zwracane, czy przepadają?