DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1159394  autor: Pauleson666
 27 paź 2023, 11:04
Witam Szanownych Panów.

Od lat posiadam play na kartę, taryfa od nowa. Zawsze kupowałem pakiet bezterminowy minut, internet i SMS i starczało mi na parę miesięcy. Od dłuższego czasu play zmieniło że trzeba co chwilę doładować konto bo blokują połączenia.

Czy znajdę z innej sieci ofertę gdzie mogę aktywować pakiety bezterminowe i nie będę musiał co chwilę doładowywać konta?
 #1159398  autor: Vieslav
 27 paź 2023, 11:49
Przeanalizuj swoje zużycie z ostatnich 3 lub 6 miesięcy i załóż temat w dziale: "Jaką ofertę wybrać". Ofert na rynku jest obecnie tak dużo, że w ciemno ciężko coś napisać. Bez doładowania, do okazjonalnego korzystania przychodzi mi do głowy jedynie nju mobile na kartę, opcja dzienna. Po osiągnięciu w danym dniu 1,20 zł wydatków dalej do północy więcej się nie nalicza.
 #1159402  autor: KC-KARLOS
 27 paź 2023, 12:14
Pauleson666: zamiast marudzić, że każą doładować i rzekomo "blokują", to doładuj raz na jakiś czas (minimum 1x w roku) dużym nominałem i kup kilka pakietów bezterminowych. Jeśli będziesz mieć 0,00 to nic za utrzymanie numeru nie zabiorą, a pakiety wykupione nadal będą działać (ważność konta sprawdzisz w Play24).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1159406  autor: Pauleson666
 27 paź 2023, 12:34
Karlos20 pisze:
27 paź 2023, 12:14
Pauleson666: zamiast marudzić, że każą doładować i rzekomo "blokują", to doładuj raz na jakiś czas (minimum 1x w roku) dużym nominałem i kup kilka pakietów bezterminowych. Jeśli będziesz mieć 0,00 to nic za utrzymanie numeru nie zabiorą, a pakiety wykupione nadal będą działać (ważność konta sprawdzisz w Play24).
Tak robię. Tylko pakiety się już ogromne zrobiły bo mało dzwonię i korzystam z pakietów i za każdym razem się to sumuje.

Przy stanie 0.00 blokują połączenia darmowe do play a większość numerów mam do play. Tak chytrze to sobie wymyślili.

Wcześniej mi średni koszt miesięczny wychodził około 5 zł.
 #1159414  autor: darekka
 27 paź 2023, 15:11
Przecież aby korzystać z OdNowy, jej pakietów i stanu darmowego wystarczy 1 raz w miesiącu(w danym cyklu rozliczeniowym sprawdzanym kodem: *181# np.masz cykl rozliczeniowy 10dzień miesiąca do 9dzień miesiąca to każdego 1szego doładuj 5ke i masz wszystko działające w tym cyklu) doładować 5zł i nie ma żadnej opłaty/blokad/wyłączeń stanu darmowego. Ba można w danym miesiącu kupić pakiet(jak już zużyjesz nagromadzone pakiety) i nie ma potrzeby doładowania robić i zero karnych opłat będzie i stan darmowy,pakiety będą działać.

Sam tak robie i śmiga wszystko.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1159426  autor: Remington
 27 paź 2023, 19:21
Vieslav pisze:
27 paź 2023, 11:49
Przeanalizuj swoje zużycie z ostatnich 3 lub 6 miesięcy i załóż temat w dziale: "Jaką ofertę wybrać".

I tyle w tej kwestii. Wątek zamykam.