DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1157845  autor: Hohopitan_1980
 26 wrz 2023, 12:02
Nie mogę wymienić karty SIM w FM. Pani na infolinii powiedziała, że najlepiej wrócić do PLAY, wymienić kartę i wrócić z powrotem do FM. No więc zgodziłem się. Przeniosła mnie, ale w dalszym ciągu nic to nie daje. Niby jestem w taryfie playa (sprawdzałem kodem), ale w aplikacji nadal widnieje Fakt mobile. I nie wiem co mam dalej zrobić. Wymiana jest w dalszym ciągu niemożliwa.
 #1157863  autor: babciagienia1p
 26 wrz 2023, 15:00
@Hohopitan_1980
W aplikacji, najprawdopodobniej, widzisz tylko czerwone logo Faktu, a w rzeczywistości powinna być ta sama taryfa Playa, którą widzisz pod kodem USSD *111#.
Przejdź do taryfy Play na Kartę, dopiero z niej kodem *163*12# do Faktu i wtedy w salonie muszą wymienić Twoją kartę. W przypadku "winy" po stronie operatora wymiana jest bezpłatna.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2023, 21:40 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1157881  autor: IC_Current
 26 wrz 2023, 21:32
Przenoszenie między Play a FM poprzez infolinię zawsze powoduje błędy w ich systemach. Coś mają niedograne. Wiem z doświadczenia. Jedyne teraz rozwiązanie, to zmienić taryfę w Play poprzez kody USSD, naprawi to błędy w bazach. Proszenie na infolini czy czacie nic nie daje. Coś grzebią, usuwają jeden błąd a pojawia się nowy. Zmiana taryfy w apce też nie usuwa tych błędów. Tylko USSD.
Jak już wymienisz kartę to do FM też wracasz kodami USSD a nie poprzez infolinię, bo będziesz znowu miał błędy w taryfie nie do rozwiązania przez support.
A na przyszłość nie wierz niedouczonym konsultantom, tylko z kartą FM do salonu i od ręki mają wymienić.
 #1158097  autor: Hohopitan_1980
 01 paź 2023, 22:18
Dziękuję wszystkim za dobre słowo.
Po wielu wizytach w salonach playa wreszcie wymieniłem kartę na nową.