DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1155332  autor: rojal56
 04 sie 2023, 13:52
Kończy mi się Virgin na kartę 12 08 23r.Chciałem przenieść w salonie do Play, dwa razy odmówili.Do Pluscha kazali przez internet (widzę tylko abonament)
Co radzicie?
 #1155336  autor: babciagienia1p
 04 sie 2023, 14:17
@rojal56
1) Jeśli masz taką możliwość, znajdź inny salon Plusa, w którym nie kłamią i przenieś do:
a) Plusha - taryfa Nowy Plush - jeśli chcesz zostać dłużej w zasięgu Polkomtela lub
b) Plusa - taryfa Elastyczna - jeśli chcesz być w zasięgu Polkomtela maksimum 90 dób (2 160 godzin).
Możesz wskazać konkretny dzień przeniesienia - godz. 02:00.

2) Jeśli nie masz możliwości pójścia do innego salonu (może warto najpierw zadzwonić?), przenieś do a2mobile (też zasięg Polkomtela) przez internet lub infolinię (720 20 30 40). Niestety jest już późno i pierwszy możliwy dzień przeniesienia przez internet, to 14 sierpnia 2023. A2 aktywuje numer najpóźniej o godz. 04:00 w dniu przeniesienia.
W przypadku telefonu do BOK-u możesz dogadać się na wcześniejszy termin przeniesienia, jeśli jest Ci potrzebny max. 12 sierpnia 2023 (uwaga stary Virgin kończył usługę o godzinie 23:59:59 poprzedniego dnia, w stosunku do tego co pokazywały kody USSD). Kurier - w obydwu przypadkach - przywiezie Ci kartę najpóźniej we wtorek - 08 sierpnia 2023 - jeśli zakończysz procedury dzisiaj.

W Plushu i Plusie dostaniesz 90 dób (2 160 godzin) bezpłatnych usług (w Plushu opłata 5,- zł za RWK), w a2 - 31 dób (744 godziny).
-------------Edycja_1-----------
Jeśli chcesz się przenieść tylko na moment, bo natychmiast przeniesiesz się z powrotem do P4, możesz pójść też do salonu Orange lub T-Mobile.
 #1155341  autor: neotele
 04 sie 2023, 15:07
rojal56 pisze:kazali przez internet (widzę tylko abonament)
Jeśli zależy Ci na przeniesieniu przez Internet (bo do Salonu Plusa jest za daleko) to masz jeszcze opcję przeniesienia do Orange na kartę, a potem możesz przenieść się dalej do Play (przez salon Play).

Strona do przenoszenia online do oferty na kartę jest trochę ukryta (operatorzy próbują wpuścić niezorientowanego klienta w kanał abonamentu). Ale można:
Na głównej stronie oferty na kartę: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte
w jej dolnej części (ale nie w stopce strony) znajdziesz belkę z tekstem "Przenieś numer" i w to kliknij.
 #1155344  autor: Remington
 04 sie 2023, 15:42
rojal56 pisze:
04 sie 2023, 13:52
Kończy mi się Virgin na kartę 12 08 23r.Chciałem przenieść w salonie do Play, dwa razy odmówili.

Play twierdzi, że w salonie lub w CMOK się da zmigrować do prepaida Play. Jeśli Ci odmówią, to złóż reklamację i powołaj się na informacje prasowe udzielone przez Play redakcji portalu Telepolis, tu o tym pisałem: viewtopic.php?p=1148384#p1148384

Mój nr po reklamacji zmigrowali.