DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1155261  autor: maxpayners
 03 sie 2023, 11:12
Cześć,

Planuje przenieść numer z Play ( które zrobiło się bardzo drogie ) do virgin mobile ( jednej z najtańszej sieci ).

Z niewiadomego powodu nie da się przenieść bezpośrednio numeru z play do virgin tylko najpierw trzeba przejść do innej sieci i z niej dopiero do play. Najbardziej mnie interesuje pakiet za 9 zł który jest dla mnie wystarczający z możliwością dokupienia internetu 1 GB za 1 zł.

1. Kwestia - Planuje przenieść numer z play do a2mobile najpierw - Później chciałbym po tygodniu przenieść go do virgin mobile. Od znajomej słyszałem że po przejściu na numer a2mobile musze poczekać 65 dni i dopiero po tym czasie mogę na spokojnie przejść do virgin mobile. Tłumaczyła to tym że jeśli wcześniej przejdziemy do innej sieci - to wtedy trafiamy na jakąś listę potepieńców która powoduje to że w przyszłości nie będę mógł przenieść już do nich numeru ? - Czy to prawda ?
 #1155264  autor: babciagienia1p
 03 sie 2023, 12:22
maxpayners pisze:
03 sie 2023, 11:12
...to wtedy trafiamy na jakąś listę potepieńców...

Lista potępieńców... to przy innej okazji.. Fajna znajoma. Pracuje w Playu?
Tak poważnie - weź pod uwagę, że przeniesienie do a2 odbywa się tylko przez internet z buforem minimum 10 dni. Za to - po przeniesieniu - dostaniesz bezpłatny NL+MMS-y+280GB na 31 dób (744 godziny). W tym czasie (od dnia przeniesienia do a2 i automatycznej aktywacji numeru) możesz spokojnie przenieść- z powrotem - do Virgin lub Playa.
 #1155267  autor: forum_tg
 03 sie 2023, 13:19
maxpayners pisze:
03 sie 2023, 11:12
Od znajomej słyszałem że po przejściu na numer a2mobile musze poczekać 65 dni i dopiero po tym czasie mogę na spokojnie przejść do virgin mobile. Tłumaczyła to tym że jeśli wcześniej przejdziemy do innej sieci - to wtedy trafiamy na jakąś listę potepieńców która powoduje to że w przyszłości nie będę mógł przenieść już do nich numeru ? - Czy to prawda ?
Może ona pracuje u któregoś Operatora i jak wielu z ludzi z BOK nie zna regulaminów?
Gdyby coś takiego miało miejsce, to wielu userów tego forum nie miałby co robić, bo jak tu testować oferty, promocje itd.
Przenoś i się nie przejmuj.
 #1155278  autor: macqmacq
 03 sie 2023, 16:04
maxpayners pisze:
03 sie 2023, 11:12
Cześć,

Planuje przenieść numer z Play ( które zrobiło się bardzo drogie ) do virgin mobile ( jednej z najtańszej sieci ).
A nie myślałeś o Fakt mobile, jednej z taryf Play? Tam masz bardzo podobne pakiety dla mało wymagających, podobnych do tych z VM :D
Ostatnio zmieniony 03 sie 2023, 23:09 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1155528  autor: maxpayners
 07 sie 2023, 09:47
macqmacq pisze:
03 sie 2023, 16:04
maxpayners pisze:
03 sie 2023, 11:12
Cześć,

Planuje przenieść numer z Play ( które zrobiło się bardzo drogie ) do virgin mobile ( jednej z najtańszej sieci ).
A nie myślałeś o Fakt mobile, jednej z taryf Play? Tam masz bardzo podobne pakiety dla mało wymagających, podobnych do tych z VM :D
Sprawdzałem ich oferty ale dla mnie zbyt mało wystarczająca.