DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1155144  autor: janekiwan
 01 sie 2023, 19:20
Witam,
Pytanie do fachowców, czy w jakiejś ofercie prepaid od Play albo wirtualnych operatorów na Play znajdę ofertę w której:
1. Będzie esim
2. Będzie RWK
3. Będzie jak najdłużej ważny pakiet danych (niwielki, do używania sporadycznie)

Jako, że nabyłem telefon z esim, mam w nim aktualnie Orange i Plus, chciałbym trzymać tam też w zapasie esim z Play, aby w razie konieczności móc sprawdzić sprawdzić ich zasięg gdy pozostałe będą zawodzić.
Dzięki z górę za odpowiedzi :)
 #1155147  autor: KC-KARLOS
 01 sie 2023, 19:25
janekiwan: Play ma eSIM (wymiana odbywa się w aplikacji Play24).
Chcesz pakiet danych na jak najdłuższy czas? Wybierz taryfę odNOWA - konto aktywne do 13 miesięcy od aktywacji taryfy/startera/doładowania, a pakiet internetu nie ma terminu ważności (1 GB kosztuje 5 zł, 2 GB 9 zł, a 5 GB za 20). Pamiętaj, aby wyzerować swoje konto, aby nie była pobierana opłata za brak aktywności na koncie (zużywanie pakietu nie jest płatną aktywnością, choć jego zakup już tak).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1155155  autor: iphoneski
 01 sie 2023, 20:28
@janekiwan
Sam korzystam z Odnowy w tej formie i gorąco polecam. Dodatkowo gdy znajdziesz się gdzieś gdzie tylko Play ma zasięg, możesz włączyć sobie dodatkowy pakiet za 15 zł na (chyba) 10 dni. Masz tam No limit rozmów, SMS ale przede wszystkim 10GB neta, więc można komfortowo korzystać z sieci bez zużywania tych drogich pakietów jednorazowych. Z tych jednorazowych kupiłem 2GB jakoś rok temu i jeszcze bardzo dużo mi zostało, bo używam go tylko awaryjnie do jakichś drobiazgów, a gdy muszę wycisnąć z Playa więcej, to biorę ten pakiet za 15 i mam spokój.
 #1155169  autor: kszaq
 01 sie 2023, 21:56
Warto jeszcze włączyć pakiet dla Ukrainy kodem *111*1213*1# - właśnie wypróbowałem go na świeżej karcie z odNową i minuty mają ważność 30 dni, ale 10GB nie ma wyznaczonego terminu ważności.
 #1155174  autor: KC-KARLOS
 01 sie 2023, 23:06
kszaq:
niestety, ale to błąd - te 10 GB też ma ważność 30 dni, system jest upośledzony (jak zawsze w Play) i dla Ciebie te GB są widoczne jako bezterminowe (jakby były na jednym saldzie - co nie jest prawdą).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥