DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1155064  autor: Window
 31 lip 2023, 13:19
Chyba raczej to będzie submarka T-M, Panel sklepu wygląda tak samo jak w Heyah i T-Mobile.
Miejmy nadzieję że będzie działać lepiej niż Heyah 01.
 #1155117  autor: iphoneski
 01 sie 2023, 11:53
Ciekawe to jest raczej czy oferta będzie w jakimś sensie przełomowa, czy kolejny do cna nudny twór z No limitem i setką gigabajtów, z czego każdy wykorzysta ułamek. Dla mnie mogą nawet zrobić klasyczny abonament z papierową fakturą, byleby tylko zawartość była interesująca.
 #1155128  autor: KC-KARLOS
 01 sie 2023, 13:36
...i to ma być prawdopodobnie subskrypcja - oby nie z kłopotami jak w Heyah01. Ciekawe co zrobią, aby marki RBM i Heyah nie zaczęły się kanibalizować? Bo RBM tani nie będzie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1155140  autor: iphoneski
 01 sie 2023, 17:00
@Karlos20
To proste - H01 do wygaszenia. I tak od dłuższego czasu tego nie rozwijają, a po tych wszystkich perturbacjach świata raczej nie zawojują. Zresztą, tam od początku nie było pomysłu na tę ofertę. A nawet jeśli nie wygaszą, to po prostu nie będą tego w żaden sposób promować i zostanie zapomniane.
 #1155141  autor: Window
 01 sie 2023, 17:55
A ja mam nadzieje że nowa oferta RBM by T-M będzie godnym konkurentem Orange Flex który też ma Ekstra sim/esim, też dobrze jakby można byłoby zmieniać plan szybko. H01 czytając forum można zobaczyć,że są błędy które dyskredytują tą ofertę.
 #1155142  autor: KC-KARLOS
 01 sie 2023, 18:36
Window: nie liczyłbym na walkę z Flexem. Nie dadzą tam neta bez limitu (jest zarezerwowany dla abonamentów), chociaż gdyby dali do 30 mbps i nie tylko do smartfona, to mógłby zadowolić wiele osób. Zobaczymy za miesiąc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1155175  autor: kala_fior
 01 sie 2023, 23:10
iphoneski pisze:
01 sie 2023, 17:00
@Karlos20
To proste - H01 do wygaszenia. I tak od dłuższego czasu tego nie rozwijają, a po tych wszystkich perturbacjach świata raczej nie zawojują. Zresztą, tam od początku nie było pomysłu na tę ofertę. A nawet jeśli nie wygaszą, to po prostu nie będą tego w żaden sposób promować i zostanie zapomniane.
Po co mieliby wygaszać gotową ofertę? Ona i tak była okrojona i taka widocznie miała być. Dla mnie subskrypcja i oferta za 20 ziko jest spoko i mam nadzieję że jednak zostawią w spokoju, no ewentualnie mogiliby esima dodać.
 #1155196  autor: iphoneski
 02 sie 2023, 10:47
kala_fior pisze:
01 sie 2023, 23:10


Po co mieliby wygaszać gotową ofertę? Ona i tak była okrojona i taka widocznie miała być.
Właśnie nie miała taka być. Sama nazwa "01" wzięła się przecież od tego, że płacimy za telefon co 2 miesiące. I było to dość mocno reklamowane, jako przełom na rynku usług. Ale to im nie zażarło albo ludzie zniechęcili się przez początkowe problemy, więc zmienili strategię tworząc te okrojone pakieciki. I obecny kształt jest wynikiem niepowodzeń (na zasadzie coś zrobić trzeba), a nie pomysłu na tę ofertę.