DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1156285  autor: KC-KARLOS
 22 sie 2023, 11:32
dla uzupełnienia - Stan Darmowy w tym wariancie daje jedynie nielimitowane minuty wewnątrzsieciowe. SMSy są już taryfikowane wg cennika bądź wykupionego pakietu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1156302  autor: KC-KARLOS
 22 sie 2023, 13:33
babciagienia1p: czepiasz się, a że operator mylnie tan pakiet nazywa "Stanem Darmowym" to nie moja wina, goń za to fioletowych :D
Zresztą i tak nic z tym nie zrobią, to taryfa archiwalna, nie wiadomo, jak długo ona podziała...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1168919  autor: baton
 30 mar 2024, 02:01
Mam playfresh od wielu lat. Potrzebuję ok. 5GB/co miesiąć Internetu. Stawki za transmisję danych są w fresh bandyckie. Zmienić playfresh na jakąś nowoczesną taryfę np. "S" i mieć no limit rozmowy/sms/30GB za 30 PLN czy jakaś inna propozycja Panowie?

Chyba FaktMobile ma pakiet cykliczny "No Limit" za 25 PLN/mc. Czy to też operator PLAY i wszystko konfigurowalne przez play24 aplikację?
 #1168922  autor: KC-KARLOS
 30 mar 2024, 07:41
baton: polecam kupić dodatkowego SIMa (jeśli masz telefon dualSIM), gdzie możesz sobie zapewnić pakiet GB w dobrej cenie, bo z Fresha ogarniesz sobie minuty z opcji ZM + np. nielimitowane smsy za 10/mc. Migracja do innej taryfy - szczególnie z usługi nabytej, którą stracisz bezpowrotnie, to bardzo fatalny pomysł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1168924  autor: baton
 30 mar 2024, 08:10
@Karlos20 Dziękuję serdecznie za odp. Od kilku lat jadę na dualsim (drugi sim tylko na transmisje danych, obecnie najtaniej daje Aero2). Ale mnie to powoli wkurza bo muszę za każdym razem włączać drugą kartę SIM (transmisja danych) jak chcę coś w sieci sprawdzić w tel. I w ostatnim miesiącu niespodziewałem się że wydałem > 40 PLN na same SMS więc szukam alternatywy. Mam ok. 10.000 minut do wszystkich sieci do wykorzystania więc szkoda stracić.

Jeśli sms bez limitu za 10 PLN + transfer danych dla mnie minimum 1 GB za 25 PLN to wychodzi na aktualny rok 2024 już drożej niż FaktMobile (NoLimit za 25PLN/mc w tym 10GB danych). Przez kilka lat Fresh był najlepszą taryfą na świecie. Czy podzielasz moją opinię? CZy jeszcze jakoś inaczej to zmodyfikować i inaczej skonfigurować? Gdzie błędnie myślę?
 #1168927  autor: MariuszY
 30 mar 2024, 10:40
@baton - proponuję założyć wątek tu > viewforum.php?f=81 z pytaniem "na co zamienić Play Fresh i czy jest to opłacalne?", określ swoje oczekiwania/potrzeby i wtedy możemy próbować coś doradzić. Sam wymieniłem kilka lat temu Fresha na Fakt i nie żałuję. W zupełności odpowiada moim potrzebom na tym numerze. Neta i tak zawsze ciągnę z drugiej karty, bo tak mam najtaniej/najwięcej/najdłużej ważne. Myślenie o tym, że:
baton pisze:Mam ok. 10.000 minut do wszystkich sieci do wykorzystania więc szkoda stracić.
skutecznie wprowadzi cię na ścieżkę opłat za utrzymanie tego co nie jest ci potrzebne, bo przecież tego nie wykorzystujesz. Żeby nie zaśmiecać tego wątku, załóż proszę właściwy gdzie wspomniałem i będziemy kontynuować.
 #1169309  autor: KC-KARLOS
 07 kwie 2024, 22:30
baranke: wydłużyło na 5 dni, oznacza to, że masz tam nadal RWK po doładowaniu za 5 zł. Doładowanie ZAWSZE ustawia 365 dni od dnia doładowania konta, więc jeśli jutro zasilisz się ponownie, zmieni się ważność o ten 1 dzień.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1169315  autor: MariuszY
 08 kwie 2024, 05:55
baranke pisze:Doładowałem za 5 zł i ważność konta przesunęła się jedynie na 12 kwietnia 2024
Skoro masz Fresha, a doładowanie nie wydłużyło ważności konta do 365 dni to broń w dłoń i pisz reklamację > https://media-play.pl/binaries/content/ ... 01.03.2024
W aktualnym cenniku każda kwota wydłuża ważność konta do 365 dni - tabela nr 3. Jeśli jakikolwiek dokument czy komunikat mówi inaczej to liczy się data dokumentu, a obecny cennik ma datę od 01.03.2024. Komunikat odwołujący roczną ważność konta we Freshu był z końcem maja 2023 ;-)
No chyba, że twój Fresh to ułuda - kod *111*49*1# :)