DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1125863  autor: surface123
 22 gru 2021, 19:28
@Remington
Naprowadziłeś mnie na "rozwiązanie" zagadki

Jeśli mamy aktywną usługę Volte ( I ewentulanie WiFi calling ) to połączenie oczekujące działa.

Niestety w przypadku Orange na kartę aby Orange nie wyłączył nam połączeń oczekujących to musimy mieć telefon "z listy" i aby aktywować połączenia oczekujące to musimy posiadać też "kompatybilny" telefon który nam "pozwoli" włączyć tą usługę

I wtedy działa, muszę żonie skombinować telefon którego Orange jej nie zbanuje ;)
 #1125927  autor: PawlusG
 24 gru 2021, 14:18
Mam Orange na kartę ze starym SIMem (bez możliwości wyłączenia PIN), jest włączone VoLTE i VoWiFi, działają też połączenia oczekujące. Nowa karta SIM, VoLTE i VoWiFi włączone, ale co dziwne oczekujące są jak loteria. Orange ma wielki burdel w swoich systemach.

:)
 #1127019  autor: ratatam
 18 sty 2022, 19:58
u mnie na jednym nowszym nr (aczkolwiek ma już kilka lat) działają oczekujące i raczej ma to związek z Volte i wificaling, na drugim starym (ok 20lat) mimo tego samego tel, działającego volte i wificalling - nie da się włączyć i nie działają.