DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1111244  autor: SomalijskiWluczega
 06 lut 2021, 17:20
Witam

Nie wiem czy był już taki temat. Ale interesują mnie ceny rozmów międzynarodowych w UE, Anglii, USA i Kanadzie głównie.
Ale nie tylko. Takie kraje jak turystyczne Tunezja, Zanzibar czy Egipt też mnie interesują.
Interesują mnie tylko prepaidy u polskich mno i mvno oraz VoIP prepaid takich jak np plfon.pl czy ale numer.pl gdzie nie ma dodatkowych stałych miesięcznych kosztów (np za utrzymanie numeru) i by można było płacić za te połączenia w pl i z polskich banków (dostępnych w pl) bez dodatkowych opłat.
Moim faworytem w mvno są obecnie: klucz mobile, Lycamobile, wNaszejRodzinie. Z VoIP korzystałem tylko z plfon i aleNumer. Ale może zna ktoś jakieś tańsze prepaidy?
Ps VoIP biorę pod uwagę dlatego iż są w telefonie komórkowym aplikacje takie jak np zoiper skąd można dzwonić z dowolnego VoIP mając nr stacj czy komórkowy np z pl. Numery wdzwaniane typu aleNumer też mnie interesują ze względu na no limity na pl numery stacjonarne i komórkowe.
Czekam na propozycje najtańszych i najdroższych połączeń międzynarodowych.
Pozdrawiam

PS - przetestowałem właśnie numer dostępowy na www.alenumer.pl i nadal jest dostępna usługa 10 minut darmowe na komórki do USA i Kanady i nadal wszystko śmiga :) (na komórki i do USA mnie tylko interesuje. Bo 10 minut do europy zachodniej (UE) i Anglii mnie nie interesuje bo te darmowe rozmowy są TYLKO na numery stacjonarne)
 #1111257  autor: Remington
 06 lut 2021, 20:07
Wymieniasz nazwy i pytasz czy jest taniej. A więc oświecę Cię ;) i napiszę, że taniej może być od konkretnej kwoty, a nie nazwy. Czyli zrób zestawienie cen we wszystkich wymienionych ofertach i wtedy będzie można szukać czegoś tańszego.
SomalijskiWluczega pisze:
06 lut 2021, 17:20
interesują mnie ceny rozmów międzynarodowych w...

W czy do?
 #1111261  autor: SomalijskiWluczega
 06 lut 2021, 21:03
Remington pisze:
06 lut 2021, 20:07
Wymieniasz nazwy i pytasz czy jest taniej. A więc oświecę Cię ;) i napiszę, że taniej może być od konkretnej kwoty, a nie nazwy. Czyli zrób zestawienie cen we wszystkich wymienionych ofertach i wtedy będzie można szukać czegoś tańszego.
Ok - wedle życzenia :)
Zacznijmy od www.alenumer.pl
Są tam 2 numery dostępowe
1) darmowy nr dla połączeń komórkowych i stacjonarnych do USA i Kanady oraz na numery stacjonarne do krajów Europy zachodniej - limit rozmowy to 10 minut i rozłącza by dalej rozmawiać chwilę trzeba odczekać i znowu można rozmawiać.
Oto lista krajów z 10 minutami darmowymi:
Państwo Cena
Austria 0 zł/min
Dania 0 zł/min
Francja 0 zł/min
Grecja 0 zł/min
Hiszpania 0 zł/min
Holandia 0 zł/min
Irlandia 0 zł/min
Kanada 0 zł/min
Kanada komórki 0 zł/min
Niemcy 0 zł/min
Norwegia 0 zł/min
Portugalia 0 zł/min
Rosja 0 zł/min
Szwecja 0 zł/min
Wielka Brytania 0 zł/min
Włochy 0 zł/min
USA 0 zł/min
USA komórki 0 zł/min
Numer dostępowy to: 22 228 20 40

Jest też drugi - płatny już numer dostępowy - który by dzwonić po świecie trzeba doładować konto.
Ten numer dostępowy to: 22 228 2000
Cennik (m.in):
Polska: 5gr/min brutto stacj, 19gr/min brutto komórki
Anglia: 4gr/min brutto stacj, 19 gr/min brutto komórki
Niemcy: 4gr/min brutto stacj, 29gr/min brutto komórki
Słowacja: 36gr/min brutto stacj, 80gr/min brutto komórki
Francja: 5gr/min brutto stacj, 29 gr/min brutto komórki
Grecja: 5gr/min brutto stacj, 29 gr/min brutto komórki
Bułgaria: 36gr/min brutto stacj, 1,50zł/min brutto komórki
Ukraina: 59gr/min brutto stacj, 1,29zł/min brutto komórki
Białoruś: 1,80zł/min brutto na numery stacj i komórki
Rosja: 15gr/min brutto stacj, 80gr/min brutto komórki
Belgia: 9gr/min brutto stacj, 19gr/min brutto komórki
USA: 5gr/min brutto stacj, 5gr/min brutto komórki
Kanada: 3gr/min brutto stacj, 3gr/min brutto komórki
Chiny: 9gr/min brutto stacj, 19gr/min brutto komórki
Hongkong: 5gr/min brutto stacj, 36gr/min brutto komórki
Holandia: 5gr/min brutto stacj, 29gr/min brutto komórki
itd.
Nie wiem tylko jakie jest naliczanie - minutowe czy sekundowe.
Jakby co dowiem się tego z ich infolinii: 801 000 201 oraz 327 299 888 które działają w dni powszednie, w godzinach 8:00 - 16:00.
[edit] Właśnie doczytałem: naliczanie jest niestety MINUTOWE :cry:

Jeżeli chodzi o inne telefonie VoIP i komórkowe prepaid - ciąg dalszy nastąpi niedługo... *(ale już nie dzisiaj)
 #1111262  autor: Remington
 06 lut 2021, 21:23
U mnie przygody z Lyca i Kluczem zakończyły się rozczarowaniem i pozbyciem się kart SIM.

Od blisko 20 lat korzystam z Halonetu https://www.halonet.pl/cennik , a aplikacyjnie od 2 lat z Rebtela https://www.rebtel.com/en/rates/?currency=PLN (15 zł dają w programie poleceń po pierwszym doładowaniu) i od roku z MyTello https://www.mytello.com/pl_PL/. Wszystkie można zasilać w PLN.

Na plus Rebtela integracja z sieciami polskich operatorów (do dostępu wdzwanianego, sięgająca jeszcze oferty Onet Rebtel), wiele ustawień w panelu oraz możliwośc wykupienia za 45 zł miesięcznie no limitu do ponad 50 krajów https://www.rebtel.com/en/product/global/.

Na plus Mytello równie dobra jakość, niższe ceny za minutę.

W obu ww. sieciach prezentacja naszym numerem telefonu gdy dzwonimy z aplikacji.

Czasem korzystam jeszcze z niemieckiego Sipgate i ich usługi Satellite https://help.satellite.me/hc/de/article ... rreichbar-, gdzie za darmo jest 100 minut miesięcznie do krajów wymienionych na ww. stronie, ale to twór dla tamtego rynku wymagający rejestracji na kogoś z niemieckim adresem (weryfikacja polega na wysłaniu kod aktywacyjnego na adres tej osoby drogą pocztową). Darmowy, ale jakościowo gorszy od Rebtela i Mytello.

Rozważania o MNO można ograniczyć jedynie do Heyah, bo tylko tam są stawki do UE niższe od unijnego limitu: https://www.heyah.pl/na-karte/taniej-za-granice
 #1111264  autor: SomalijskiWluczega
 06 lut 2021, 22:52
Dzięki Remington. Myślałem że rebtel już nie działa a tu niespodzianka :shock: :roll: :D
Dalej mój numer telefonu jest dostępny i nadal mogę dzwonić no limit do USA.
Tylko boję się ponownie podpiąć kartę bo jakby co to po polsku obsługi klienta nie ma. Póki co zauważyłem że do USA za darmo dzwoni przez nr dostępowy warszawski też.
Nie wiem o co chodzi.
Ceny no limit do 51 krajów świata to 45zł miesięcznie. Do Anglii 20zł, do Kanady 10 zł a do Polski 40zł aż? Do Anglii na komórkę jest stawka za pojedyńczą minutę i wynosi niecałe 9gr. Tylko czy jest to stawka brutto czy netto? I jakie jest naliczanie? Sekundowe czy minutowe?
Remington orientujesz się w tym może?
 #1111265  autor: KC-KARLOS
 06 lut 2021, 22:53
Można rozważyć też Flexa. Każdy, kto korzysta z tej oferty może kupić za 15 zł paczkę 100 minut rozliczanych sekundowo (unikalnie na rynku) wymiennych na 100 SMS/MMS. Do UE + USA, Kanady, Szwajcarii, Ukrainy + krajów EOG. Pakiet ważny 30 dni, jeśli przed końcem jego ważności kupimy kolejny, niewykorzystane środki się skumulują i dostaną nową ważność 30 dni. Minuta za 15 gr lepiej brzmi niż cennikowe 39 gr za minutę czy więcej w Heyah...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111267  autor: Remington
 06 lut 2021, 23:26
SomalijskiWluczega pisze:
06 lut 2021, 22:52
Dzięki Remington. Myślałem że rebtel już nie działa a tu niespodzianka :shock: :roll: :D

Rebatel działa od kilkunastu lat i ma się świetnie. MVNO to był epizod, nie wiadomo kto i po co wymyślil coś co zakończyło się totalną klapą. Ale na VOIP to oni się znają.

Rozliczanie jest minutowe zarówno w Rebtelu jak i Mytello. Halonet ma sekundowe.
 #1111279  autor: SomalijskiWluczega
 07 lut 2021, 10:00
Remington pisze:
06 lut 2021, 23:26

Rebatel działa od kilkunastu lat i ma się świetnie. MVNO to był epizod, nie wiadomo kto i po co wymyślil coś co zakończyło się totalną klapą. Ale na VOIP to oni się znają.

Rozliczanie jest minutowe zarówno w Rebtelu jak i Mytello. Halonet ma sekundowe.
No cóż rebtel moim zdaniem jako mvno miałbyć tylko promocją VoIP rebtel...
Niewypał oferty polegał na tym że po okresie promocyjnym 0zł za rozmowy, smsy, mmsy i 1GB netu po Polsce i na polskie numery polegał na tym że po okresie promocyjnym no limit rozmowy same po Polsce to koszt 40zł miesięcznie na polskie numery...
To była i jest cena zaporowa dla polskich klientów.
I dlatego postanowili się zmyć z polskiego rynku telefonii komórkowej.

Ale...
Moim zdaniem sytuacja w Polsce i w Europie zmieni się na tyle na korzyść rebtela że rebtel mógłby powrócić w maju czy czerwcu 2021 r. np.
Dlaczego?
Spadną do Polski i całej UE ceny mtr i ftr na tyle że opłaci się dać no limit rozmowy i na polskę i na każdy kraj UE - a jak dobrze ponegocjują to i Anglia wejdzie do gry ze stawką 10zł brutto na miesiąc za no limit rozmowy.

Także podsumowując rebtel mógłby powrócić jako mvno do Polski jako tani operator międzynarodowy
Już nie za 0zł lecz np po 10 zł miesięcznie mogliby dać no limit rozmowy (i np na zachętę extra 1GB netu a reszta płatna lub jakiś lejek dla tych którzy nie chcą więcej płacić i było by ok - ja bym w to wszedł)
Do tego darmowe nielimitowane rozmowy do USA i po 10zł nielimitowane rozmowy do:
- do Kanady po 10 zł miesięcznie
- do jednego z krajów UE czy Anglii po 10 zł miesięcznie
- 45 zł miesięcznie do 51 krajów świata (w tym na polskie numery)
- do Polski 10 zł miesięcznie (+ ten 1 GB lub opcja: rozmowy wewnątrz rebtel gratis a cena za minutę na polskie numery bez pakietu by oscylowała w granicach 10-15gr/min brutto z naliczaniem jednak sekundowym)
i roczna ważność konta...
Oferta moim zdaniem byłaby realna finansowo
Jedynie - bo ważny jest też internet by były jakieś rozsądne ceny za pakiety internetowe i było by ok.
Co do smsów i mmsów - sprawa dowolna - w dobie internetu i komunikatorów są dla mnie nawet zbędne. Ale jak już miały by być to cena 10gr brutto za sztukę wg mnie to jest rozsądna cena...

Remington jak myślisz jest szansa na powrót rebtela jako mvno w Polsce?
 #1111283  autor: Remington
 07 lut 2021, 10:58
MVNO to nie jest ich core business, więc sam byłem zdziwiony, że z nim w ogóle zaczynali. To są duże koszty na uruchomienie, integrację, koszty marketingowe i prawne. Wątpię by drugi raz spróbowali.
 #1111289  autor: SomalijskiWluczega
 07 lut 2021, 12:46
Remington pisze:
07 lut 2021, 10:58
MVNO to nie jest ich core business, więc sam byłem zdziwiony, że z nim w ogóle zaczynali. To są duże koszty na uruchomienie, integrację, koszty marketingowe i prawne. Wątpię by drugi raz spróbowali.
Dobra Remington - jestem w stanie to zrozumieć - raz spróbowali - nie wyszło - więcej razy próbować już nie będą.
Jestem w stanie zaakceptować minutowe naliczanie w rozmowach międzynarodowych (z trudem - ale jestem)
Ale...
Nadal nie wiem czy ceny podawane na rebtel.com są cenami netto czy brutto, bo to robi różnice w cenie.
I to zarówno w pakietach czy to są ceny np 20zł + 23% Vat, 45zł + 23% Vat, czy Vat jest już w cenie...?
Zna ktoś odpowiedź na to pytanie?
 #1111290  autor: Remington
 07 lut 2021, 12:51
Tzw. ceny netto to pozostałość po patologii sprzed iluś tam lat. Dla konsumentów istnieje tylko i wyłącznie cena brutto i jej niepodawanie jest łamaniem prawa. Oni są bytem zagranicznym, więc ich polskie przepisy nie obchodzą, to są jednak ceny brutto.

Musisz jednak Wszystko zależy ile dzwonisz. Przez kilka miesięcy dzwoniąc za granicę miałem ten no limit, ale gdy policzyłem minuty wyszło mi, że w Mytello płacąc za każdą minutę (plus jednorazowo za nawiązanie połączenia) będzie i tak ok. 10 zł taniej, więc przerzuciłem się na Mytello.
SomalijskiWluczega pisze:
06 lut 2021, 17:20
Ps VoIP biorę pod uwagę dlatego iż są w telefonie komórkowym aplikacje takie jak np zoiper skąd można dzwonić z dowolnego VoIP mając nr stacj czy komórkowy np z pl

Większość telefonów z Androidem ma wbudowanego klienta VOIP, nie zawsze dostępnego bezpośrednio z menu, ale zazwyczaj takowy jest. Na liście kont telefonicznych dodaje się konto SIP. To tak dla porządku dot. zwykłych operatorów VOIP. Rebtel ani Mytello nie mają SIP-a, działają tylko przez ich własne aplikacje.
 #1111294  autor: SomalijskiWluczega
 07 lut 2021, 13:07
Remington pisze:
07 lut 2021, 12:51
Tzw. ceny netto to pozostałość po patologii sprzed iluś tam lat. Dla konsumentów istnieje tylko i wyłącznie cena brutto i jej niepodawanie jest łamaniem prawa. Oni są bytem zagranicznym, więc ich polskie przepisy nie obchodzą, to są jednak ceny brutto.

Musisz jednak Wszystko zależy ile dzwonisz. Przez kilka miesięcy dzwoniąc za granicę miałem ten no limit, ale gdy policzyłem minuty wyszło mi, że w Mytello płacąc za każdą minutę (plus jednorazowo za nawiązanie połączenia) będzie i tak ok. 10 zł taniej, więc przerzuciłem się na Mytello.
Dzięki za odpowiedź - jeśli ceny są brutto to oferta rebtela mi się podoba.
Dzwonię głównie do USA i Anglii - mało kiedy na Słowację czy na Węgry.
Dla mnie Mytello jest kompletnie nieopłacalne: 24gr/min brutto + 20gr za inicjację połączenia? Dla mnie to drogo jak na Anglie - szczególnie że Rebtel za 8-9 gr/min brutto daje takie same połączenie i bez żadnej opłaty za inicjację połączenia.
Nie wspominając już o darmowych nielimitowanych połączeniach do USA.
Mytello tutaj się kryje.
Co do cennika na Słowację i na Węgry będę musiał sprawdzić gdzie jest taniej: Rebtel, Plfon a może AleNumer? (już wiem że z mytello nie będę korzystał - za drogo (zdecydowało o tym informacja o opłacie za inicjacji połączenia 20 gr). U mnie zazwyczaj rozmowy międzynarodowe są krótkie (od 1 minuty do max 10-20 minut) a potem przechodzi się na komunikatory gdzie rozmowy i wideo rozmowy są gratis :)
 #1111355  autor: SomalijskiWluczega
 08 lut 2021, 11:12
Obecnie przykładowy cennik Rebtela:
Oferty rozmów glosowych no limit do:
51 krajów świata: 45zł za 30 dni i obejmuje kraje: Andora, Argentyna, Australia, Belgia, Bermudy, Brazylia, Brunei, Chile, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Guam, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Honghong, Indie, Islandia, Indonezja, Irlandia, Izrael, Japonia, Kanada, Kolumbia, Korea Południowa, Luksemburg, Malezja, Martynika, Meksyk, Mongolia, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Peru, POLSKA, Portoryko, Rumunia, Singapur, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Tajlandia, Tajwan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Dziewicze.
Polska: 40 zł na 30 dni; minuta: komórki 33,2gr brutto, stacj. 4,1gr brutto
Niemcy: 20zł na 30 dni; minuta: komórki 12,3gr brutto, stacj. 4,1 gr brutto
Anglia: 20 zł na 30 dni; minuta: komórki 8,2 gr brutto, stacj. 8,2gr brutto
Francja: 20 zł na 30 dni; minuta: komórki 16,4 gr brutto, stacj. 4,1gr brutto
Włochy 40 zł na 30 dni; minuta: komórki 16,4 gr brutto, stacj. 2,1 gr brutto
Słowacja: 30 zł na 30 dni; minuta: komórki 28,7 gr brutto, stacj. 4,1 gr brutto
Czechy: 55zł na 30 dni; minuta: komórki39gr brutto , stacj. 10,3 gr brutto
Węgry: 40 zł na 30 dni; minuta: komórki 20,5 gr brutto; stacj. 36,9 gr brutto
Bułgaria - brak no limitu; minuta: komórki 1,06zł brutto; stacj. 18,9 gr brutto
Belgia: 40zł na 30 dni; minuta: komórki 57,5gr brutto; stacj. 12,9 gr brutto
Dania: 10 zł na 30 dni; minuta: komórki 8,2 gr brutto; stacj. 4,1 gr brutto
itp.
USA: 0zł na 30 dni; minuta: komórki 4,1 gr brutto, stacj. 4,1 gr brutto
Kanada: 10 zł na 30 dni; minuta: komórki 4,1 gr brutto, stacj. 4,1 gr brutto

Jest też informacja że gdy nie jest wykupiona/wybrana opcja no limit i korzysta się z pojedyńczych minut opłata za każdą minutę jest zaokrąglana do pełnego grosza.
Naliczanie w Rebtel jest MINUTOWE.

Po cichu mam taką nadzieję że jeśli wszystkie 24 kraje UE które nie podpisały i nie wysłały dokumentów UE dotyczących jednolitego obniżenia maksymalnych stawek MTR i FTR dla UE podpiszą i wyślą te dokumenty jak najszybciej to po 3 miesiącach ustawa wejdzie w życie. Myślę że maj to nie będzie już ale np czerwiec czy wrzesień 2021. I od tego momentu rebtel może dać np stawki w całej UE na dany kraj no limit na 30 dni po 10 zł brutto i cena jednostkowa za 1 minutę to od 8 do np max 15 gr brutto. Byłoby fajnie gdyby taki no limit rozmowy po 10 zł na 30 dni był także do Anglii... :)
 #1111362  autor: SomalijskiWluczega
 08 lut 2021, 15:29
A co ktoś sądzi o takim VoIP jak zadarma?
Też prepaid, też w zł i też atrakcyjne ceny oraz naliczanie sekundowe (niestety ceny i doładowania netto do kwoty doładowania np automatycznie dokładany jest 23% Vat.
I dają na start 2 zł oraz chyba nie trzeba się rejestrować?
Ale problem polega na tym że jak chciałem aplikację zadarma ściągnąć na telefon pisze mi "uwaga aplikacja niebezpieczna od tego dostawcy" - czyli coś jest nie tak bo aplikacje Rebtela ściągałem bez takich komunikatów.

O co chodzi z Zadarma?
Niby tanio ale...? Jakiś fajk to jest i wirus w jednym?
Wie ktoś?

Ps sprawdziłem. Na stronie internetowej działa. Ale tylko po Polsce na angielskie ani USA czy inne zagraniczne numery nie połączy już. Od razu rozłącza.
Po co jest ta zadarma cała skoro za granicę dzwonić z tego czegoś nie ma jak?
Ostatnio zmieniony 08 lut 2021, 20:35 przez SomalijskiWluczega, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1111368  autor: SomalijskiWluczega
 08 lut 2021, 17:18
Remington pisze:
06 lut 2021, 21:23
Rozważania o MNO można ograniczyć jedynie do Heyah, bo tylko tam są stawki do UE niższe od unijnego limitu: https://www.heyah.pl/na-karte/taniej-za-granice
Hmm.

To nie dotyczy niestety taryfy dniówka. Gdzie można po doładowaniu dostać max 200 GB netu. Im więcej zł tym więcej GB darmowego netu (prócz netu z pakietu no limit w Heyah na kartę). Cena 1 minuty do UE teraz w dniówce to 1zł. Więc rewelacji nie ma. Jedynie Ukraińcy mogą się cieszyć bo cena 1 minuty na np komórki na Ukrainę to 9 gr brutto (bez pakietów).
 #1111403  autor: Remington
 09 lut 2021, 12:00
Chłopie wklejasz tu całe cenniki tworząc ogromne posty - bez większego sensu, bo jutro ceny mogą być inne. W pierwszym poście pisałeś o UE i kilku krajach skup się na nich, a nie na dwustu jakie są na świecie.
 #1111413  autor: SomalijskiWluczega
 09 lut 2021, 13:51
Ok - tutaj podaje aktualne międzynarodowe cenniki z klucz mobile i plfonu:

https://klucz.net/wp-content/uploads/20 ... 6.2020.pdf

https://www.plfon.pl/sites/default/file ... id_DOM.pdf

Jeśli zaś chodzi o heyah na kartę dniówka muszę coś sprostować.
Pomimo iż pani na infolinii heyah powiedziała mi że tej oferty nie ma już od 4 lat a teraz stawka za 1 minutę do UE wynosi 1zł - sytuacja wygląda inaczej.
Otóż w regulaminie promocji wyraźnie pisze że jest on od 2016 roku do odwołania a skoro regulamin taki dalej wisi na ich stronie znaczy to że oferta jest aktualna.
Wystarczy wpisać kod *100*870*2# który dezaktywuje ofertę której już zapewne nie ma ( „Tańsze połączenia na Ukrainę, Białoruś, Wietnam i Chiny” ) i tym samym włącz z automatu ofertę Tańsze połączenia międzynarodowe która ma takie oto ceny:

Kraj: Cena za minutę połączenia:
Ukraina:
Do sieci komórkowych 0,55 zł z VAT
Do sieci stacjonarnych 0,45 zł z VAT
Rosja:
Do sieci komórkowych
i stacjonarnych 0,69 zł z VAT
Wietnam:
Do sieci komórkowych
i stacjonarnych 0,29 zł z VAT
Chiny:
Do sieci komórkowych
i stacjonarnych 0,19 zł z VAT
Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia:
Do sieci komórkowych
i stacjonarnych 0,39 zł z VAT
USA, Kanada:
Do sieci komórkowych
i stacjonarnych 0,59 zł z VAT
Australia:
Do sieci komórkowych
i stacjonarnych 0,69 zł z VAT
Wybrane kraje Unii Europejskiej: Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy,
Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska,
Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg,
Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia,
Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Włochy, Wyspy Kanaryjskie:
Do sieci komórkowych i
stacjonarnych 0,59 zł z VAT

Reklamacje dotyczące oferty Tańsze połączenia międzynarodowe należy zgłaszać drogą elektroniczną: [email protected]
pisemnie na adres: T-Mobile Polska S.A. Biuro Obsługi Użytkownika Heyah, ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa, lub
telefonicznie: +48 888002222.

Dzwoniąc jednak pod podany nr 888002222 na infolinii Pani może nic nie wiedzieć na temat tej oferty....

Taki urok T-mobile.pl / Heyah.pl

Natomiast by mieć rozmowy na Ukrainę za 9 gr/ min brutto wystarczy wpisać kod:
*150*156*2#
i dotyczy sieci komórkowych: Vodafone, Lifecell, Kyivstar
oraz NIE dotyczy numerów stacjonarnych na Ukrainę.