DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 71 z 78
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 78
 #1161393  autor: KC-KARLOS
 06 gru 2023, 18:20
babciagienia1p: no T nie potrafi kumulować niewykorzystanych GB na dłuższy czas, kiedy Ty tego potrzebujesz, a przymusza do doładowania konta. Resztę sama oceń.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1161396  autor: babciagienia1p
 06 gru 2023, 19:20
@Karlos20
Oceniłam i testowo doładowałam, przez aplikację, 200,- zł na pierwszym numerze.
W przypadku doładowań przez aplikację mobilną (pośrednik Przelewy24) nie ma bonusu +10% oraz nie ma nadwyżki 0,01 zł nad sumą doładowania jak w przypadku strony www.doladowania.t-mobile.pl (pośrednik Blue Media), czyli moje poprzednie wydłubki o obniżce kosztów trzeba skorygować z -52,38% na -50,00%. Najtańszy stary pakiet S wychodzi po 10,- zł miesięcznie (jak na razie).

------------Edycja_1------------
Karlos20 pisze:
06 gru 2023, 16:23
byłaby "powalająca" pozytywnie, gdyby to było nie "promocyjnie" a całkowicie na konto główne, w całości do ewentualnego odzyskania.
Zastanawiam się czy T-Mobile, w swojej perfekcyjnej dokładności i profesjonaliźmie, ogarnie oddzielenie środków twardych i promocyjnych na koncie głównym... Może ktoś sprawdzi, ryzykując stratę 20,- zł... W przypadku migracji, "stratę" tylko całości bonusu.
 #1161407  autor: mariusz9a
 07 gru 2023, 08:04
Jak ktoś normalnie ma zamiar używać numeru w tej ofercie to w czym problem i szukanie dziury w całym? Promocja świetna, sam skorzystałem. A jak ktoś ma zamiar codziennie zmieniać oferty czy przenosić numer to niech nie korzysta jak mu się nie podoba.
 #1161417  autor: babciagienia1p
 07 gru 2023, 12:22
@mariusz9a
1) Też uważam, że promocja jest świetna.

2) Doprecyzowanie. Punkt 5.1.1 regulaminu nie jest stosowany przez operatora. Wbrew obawom kolegów, środki promocyjne z bonusu +100% trafiają na konto promocyjne. Identycznie jak w przypadku standardowego bonusu +10%. Tak jak myślałam, T-Mobile nie poradziłby sobie z rozdzieleniem, na koncie głównym, środków rzeczywiście wpłaconych i bonusu.
PS. Może regulamin pisał wolontariusz...
 #1161482  autor: biala1991
 09 gru 2023, 07:38
babciagienia1p pisze:
06 gru 2023, 16:31
@Karlos20
Faktycznie słaba ta promocja... Obniża koszty tylko o 52,38% (więcej niż połowę) 50,00%. Doładowując za 200,- zł można sobie zapewnić 21 20 miesięcy starego pakietu S za 9,53 10,- zł, zakładając że pakiet nie zniknie lub nie zostanie podniesiona cena. Konkurencja ma zdecydowanie lepsze promocje za doładowanie...
I to jedynie słuszny wniosek, promocja, która daje 100% do doładowania i pozwala obniżyć o połowę cenę pakietu albo wykorzystać te środki na rozmowy czy smsy to promocja zasługująca na krytykę i pogardę. Dobra promocja to taka, w której w jednym miesiącu dostajemy jeden prezent (100gb za doładowanie) a w następnym miesiącu dostajemy kolejny prezent, "nowe" 100gb ale pod warunkiem, że nie skorzystaliśmy z promocji miesiąc temu :D

Chociaż TM mnie wkurzył wcześniejszą akcją, bo musiałam się upominać o dużo słabszy bonus, to nie mogę przejść obojętnie kiedy Karlos bije operatora za to, że nie pozwala klientowi wypłacić promocyjnych środków, które otrzymał w gratisie :)
 #1161641  autor: mariusz9a
 13 gru 2023, 12:08
Odpaliłem ten cały internet bez limitów na 28 dni i... jest źle :-/ Nie wiem co ten T zaś wykombinował, ale odkąd to włączyłem internet stał się przez większość czasu nieużywalny. Pingi po 500ms, transfer z 300 mega spadł w porywach do 100, a UL ledwo zipie :-/ Ktoś wie jak to wyłączyć? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Tylko kontakt z BOK? Bo jestem wręcz pewny, że przyczyna tej sytuacji jest ten nieszczęsny nielimitowany internet gdyż stało się to od razu po jego aktywacji.
 #1161643  autor: maniek357
 13 gru 2023, 12:34
Może to jakiś zbieg okoliczności z lokalną awarią sieci / rozbudową stacji w okolicy ? U mnie po aktywacji netu bez limitów nic się nie zmieniło - "stabilne" do 2-3 Mbps w ciągu dnia (mega obciążona stacja z samym L1800), pingi w miarę normalne.
Online
 #1161644  autor: fwitkowski17
 13 gru 2023, 12:38
Miałem identyczny problem, tylko że ja nie aktywowałem tej promocji jeszcze (mam 600 GB do wykorzystania). Symptomy te same, tylko że problem występował tylko na moim Samsungu S23+ - karta przełożona do laptopa czy routera działała normalnie (tzn. Z normalnymi opóźnieniami 20-30 ms).
Ten sam problem miałem również na karcie testowej eSIM oraz innej simce T-Mobile. Także najpierw sprawdź na innych urządzeniach z włożoną kartą czy problem występuje.
Ja w tej sytuacji po rozpoznaniu jak ten problem wygląda dzwoniłem do BOK - problem naprawili w ciągu 2 dni.
 #1161645  autor: mariusz9a
 13 gru 2023, 13:08
Urządzenie - może, chociaż byłoby to bardzo dziwne. Bo net działał normalnie, stwierdziłem że "przyjanuszę" na gigabajtach i włączę ten nielimitowany net. Jak tylko przyszedł SMS z aktywacją to internet przestał działać - nawet speedtest nie chciał wystartować, resety telefonu nic nie wnosiły. I tak jest do tej pory i to niezależnie od nadajnika z którym się łączę i w różnych okolicznych miastach. Tak jakby coś się wysypało przy aktywacji tej promocji :-/ Czasami jest trochę lepiej, a czasami w ogóle musze się przełączyć na WiFi bo nawet strony się nie ładują. Przed aktywacją nic takiego nie miało miejsca. Także potwornie dziwny zbieg okoliczności by był, jakby to telefon padł w tym samym momencie... No ale sprawdzę jak będę w domu. Także dla przykładu w moim mieszkaniu z internetu: ping ok 20ms, transfery 200/60 mega, zrobił się z sekundy na sekundę net kompletnie nieużywalny, a punktem zapalnym był SMS potwierdzający aktywację nielimitowanego neta :-/ Przede wszystkim problemem jest ping - jest on tak olbrzymi że "wywala" połączenie (często nie da się połączyć z żadnym serwerem). Test z teraz z terenu Katowic: połączenie do serwera T-Mobile w Krakowie: ping bagatela 429ms, DL:41/UP:3,7. Podczas gdy tutaj na tym nadajniku zawsze prędkość oscylowała w granicach 300/90 a ping 15ms.

prace na sieci? Też jestem sceptycznie nastawiony. Usługę aktywowałem w sobotę o 23:32 i od tego momentu jest problem. Mamy środę, a problem jest nadal i zaczyna irytować :-P Żona nie ma tego pakietu uruchomionego i u niej działa normalnie - także chociażby to wyklucza jakieś działania na sieci.

W każdym razie wieczorem skontaktuje się z BOK w celu wyłączenia tego badziewia, zwłaszcza że mam masę uzbieranych GB neta - nie wiem co mnie podkusiło to uruchamiać :-/ Czyżby moja karta SIM dostała najniższy z możliwych priorytet w sieci?!
 #1161647  autor: pingpong123a
 13 gru 2023, 13:53
mariusz9a pisze:
13 gru 2023, 13:08
Czyżby moja karta SIM dostała najniższy z możliwych priorytet w sieci?!
Tak, jest to możliwe. W "Regulaminie Świadczenia Usług" znajdziesz całą stronę, na której opisują swoje metody.
Między innymi priorytetyzacja, blokowanie, spowalnianie, i największą karę czyli lejek do 16 kbps. Nigdzie tam nie jest opisane, jak mocne musi być to obciążenie. Mogą to zrobić na podstawie własnego widzimisię.
Zachęcam do przeczytania od rozdziału 4: https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... 708f7ead7d
 #1161648  autor: mariusz9a
 13 gru 2023, 14:30
Jeśli to jest to, to że tak powiem - no bez jaj :smt005 Moje używanie internetu jest od kilku lat takie same i nagle by uruchomili ta procedurę bo włączyłem pakiet nielimitowanego neta? :smt005 Ja nawet nie zużywam 10GB miesięcznie :smt005 Widać niezbadane są wyroki T-Bombaj...


EDYCJA:
Ta sieć mnie nie przestanie zadziwiać... Napisałem na czacie - wyłączyć się nie da tego badziewnego nielimitowanego pakietu. Dobra, trudno (a może ten ktoś nie umiał - nie istotne). Zgłosiłem że net, w skrócie mówiąc zamula, a na innym numerze działa normalnie. No i dobra - po rozmowie nagle cud - zaczęło działać :smt005 Ping 23ms, 190/40 mega - no cuda. Może faktycznie dostałem niesłusznie jakiegoś bana w nagrodę że aktywowałem nielimitowanego neta? I jak na razie działa od kilku godzin... odpukać...
 #1161678  autor: mariusz9a
 14 gru 2023, 09:37
Nie da się już edytować poprzedniego posta, więc pisze nowy.

W Katowicach też już jest ok (ping 23ms, 255/31 mega - co prawda UL już nie taki fajny jak jeszcze tydzień temu, ale nie narzekam). Także chyba po kontakcie przez czat nagle magicznie wszystko się odblokowało :-]
 #1161770  autor: darekka
 17 gru 2023, 12:35
Ja przez 14dni darmowego neta na karcie GO!XXS przewaliłem ponad 1,8TB(bywały dni, ze ponad 240GB szło, a rekordowo dobowo poszło 340GB) i zero problemów-jak było 100-190Mb(wiadomo wachania zależne od obciążenia sieci) tak cały czas tak samo działało.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1161777  autor: pingpong123a
 17 gru 2023, 22:41
Mój rekord, to ban na świeżej karcie z nielimitowanym po 2-3 dniach, z niewielkim zużyciem kilku GB dziennie. Procedura lejka, zlikwidowała to potężne zagrożenie dla nadajnika T :lol:
Na innej karcie gdzie przewalane było dużo więcej kary nie było. Może losują tą nagrodę :)
 #1162058  autor: iphoneski
 24 gru 2023, 20:23
Pytanko, wie ktoś czy można wydać złotówkę z karty T będącej w iPadzie? Muszę zrobić aktywność w xxs, ale wrzuciłem kartę w iPada z uwagi na nielimitowanego neta. Niestety nie da się z niego dzwonić ani pisać, także może jakieś kombinacje z apn pozwoliłyby naliczyć jakiegoś mmsa?
 #1162082  autor: iphoneski
 25 gru 2023, 13:18
@ babciagienia1p
Też tak myślę, ale zawsze lepiej zapytać. Wolałem napisać posta niż bawić się z tymi kartami, szufladkami i igiełkami.
 #1162283  autor: biala1991
 28 gru 2023, 22:25
macqmacq pisze:
22 gru 2023, 19:09
Wpada wszystkim "cały" bonus za zgody, czyli 200GB (z tym raczej problemu nie ma...) oraz 5zł? (tutaj jest już problem...) :?:
Właśnie na wszystkich numerach odebrałam 200gb i 5zł za zgody (sumuje się ze środkami promocyjnymi z podwójnego doładowania). Oba bonusy wpadły bardzo szybko. Może nie spełniłeś warunku doładowania konta?
 #1162310  autor: macqmacq
 29 gru 2023, 11:32
biala1991 - w tym sęk, że wszystkie numery kiedyś były doładowywane, a regulamin nie określa, kiedy takowe miało by być wykonane. Poza tym, czemu wpada 200GB, a 5zł już nie? Przecież warunki dla obu bonusów są takie same...
  • Strona 71 z 78
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 78
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 78