DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 45 z 78
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 78
 #1147085  autor: iphoneski
 04 kwie 2023, 12:20
Dokładnie. Nikt nikogo nie zmusił. Ktoś chciał internet za darmo, to sobie zmienił. Drugi nie chciał, więc został na starych zasadach. Ja nie mam problemów z szanowaniem czyjegoś zdania, o ile to zdanie ma podłoże w faktach. A jeśli ktoś ma zdanie w stylu "Marsjanie wszczepiają nam do mózgów chipy poprzez wodę z kranu" i nie ma żadnych dowodów na potwierdzenie tej opinii, to ciężko takie zdanie szanować. Zanim napisałem posta, sprawdziłem w PWN definicję zmuszania i nie ma ona tu zastosowania. Więc chyba twórcy słownika językowego znają się lepiej na definiowaniu słów od pewnego użytkownika tego forum?
 #1147112  autor: baranke
 04 kwie 2023, 15:21
Karlos20 pisze:
04 kwie 2023, 11:08
iphoneski: Flex to co innego, bo Ty możesz zmienić sobie w każdej chwili plan cenowy.
iphoneski ma rację. Bo Flex zabrał totalnie możliwość korzystania z pakietu za 25 zł. Aż tak nawet Timo nie zrobiło. Bo ci co mieli stary pakiet M za 25 z 10GB i nolimit, albo za 20 zł pakiet S z 1GB i nolimit mogą z nich nadal korzystać. A Flex ubił pakiet najniższy.
 #1147259  autor: biala1991
 06 kwie 2023, 08:51
mariusz9a pisze:
04 kwie 2023, 07:43
iphoneski pisze:Wcześniej postanowiłem się nie odzywać, ale jak któryś raz czytam te same brednie mające na celu jedynie wywoływać zbędny niepokój, to już trochę za dużo.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach :-) Odkąd pojawiła się informacja o nowych pakietach no limit, jestem straszony przez niektórych forumowiczów, że mi wyłączą i zostanę z ręką w nocniku.
Ktoś poczuł się przeze mnie straszony? :D Nie było to moim zamiarem. Rzuciłam luźną uwagę o możliwości wyłączenia starych pakietów a zostało to odebrane jako jakaś nagonka na użytkowników tych pakietów.

mariusz9a pisze:
04 kwie 2023, 07:43
A nawet jak kiedyś w końcu zlikwidują, to mają obowiązek poinformować o tym miesiąc wcześniej (to też niektórym nie pasuje i straszą wyłączeniem z dnia na dzień - paranoja), a na razie takiej informacji brak.
Była już jedna informacja, nie wiem czy będzie kolejna.

mariusz9a pisze:
04 kwie 2023, 07:43
Ja nie wiem, ale chyba niektórzy to mają jakiś wielki problem sami ze sobą - zazdrość że działa czy co? Nikt tu nie ma problemu z tym, że kiedyś te pakiety wyłączą, ale niektórzy mają chyba problem z tym, że to nadal działa :-D Żenujące...
Jak już pisałam sama mam pod opieką stary NL więc interesuje mnie jak długo się utrzyma, żeby właśnie nie obudzić się z ręką w nocniku. Posądzanie mnie o zazdrość to jest dopiero żenujące.

mariusz9a pisze:
04 kwie 2023, 07:43
Wyłączą, to wyłączą - taka kolej rzeczy, jak nie "dzisiaj" to "za miesiąc", "poł roku", "rok" - nie wiem, kiedyś może i wyłączą, ale co z tego? Przejdzie się na nowy pakiet i tyle.
Tu zgoda, jasne że to nie koniec świata, tym bardziej nie rozumiem dlaczego mój wpis podziałał tak zastraszająco :D
 #1147264  autor: mariusz9a
 06 kwie 2023, 09:58
@biala1991
Te wypowiedzi nie były w kontekście tego co Ty napisałaś odnośnie mojej wypowiedzi że jeszcze działa aktywacja poprzednich pakietów, tylko ogólnie całej wcześniejszej rozmowy i wciskaniu na siłę przez pewne osoby że zlikwidują z dnia na dzień i nic nie poinformują o likwidacji, mimo że sam T wprowadził zapis do regulaminu o konieczności poinformowania o tym minimum miesiąc wcześniej. Tego to dotyczyło :-) Takiego straszenia nie wiadomo co mającego na celu. Ty też powinnaś się dowiedzieć minimum miesiąc wcześniej że pakiety zostaną wyłączone, także nie powinno być sytuacji obudzenia się z ręką w nocniku. Zakładam że jak ktoś w regulaminie wprowadza takie zapisy to nie po to żeby je łamać i narażać się na reklamacje i skargi :-D Także się już nie denerwuj bo nie dotyczyło to Twojej wypowiedzi, a wcześniejszych wydarzeń (żenujących przepychanek nie wiadomo po co) :-D
 #1147270  autor: iphoneski
 06 kwie 2023, 11:45
@mariusz9a
Świetnie ujął to o co i mi chodziło, także pozostaje się tylko pod tym podpisać co niniejszym czynię :)
 #1147284  autor: babciagienia1p
 06 kwie 2023, 14:57
Straszymy, ponieważ są tylko dwaj operatorzy godni uwagi. Jeden na literę O... drugi na literę K....
Mają najlepsze oferty, są najbardziej przyjaźni dla klientów, mają najlepsze aplikacje. Nawet jak wprowadzają kontrowersyjne oferty lub ceny, nawet jak podmieniają regulaminy, to są nieistotne drobiazgi w porównaniu z pozostałymi operatorami. Oferty tych dwóch spełniają oczekiwania wszystkich, którzy chcą komfortowo i bez problemów korzystać z ofert głosowych i internetu. Mają najlepsze zasięgi i prędkości transmisji.
 #1147295  autor: Remington
 06 kwie 2023, 17:28
Innego innego na K nie kojarzę, ale tak samo nie kojarzę apki Klucza, a twierdzis, że z Orange ma najlepszą. Tu punktem odniesienia jest TM, więc w czym kluczowa lepsza od Mój T-Mobile?
 #1147298  autor: babciagienia1p
 06 kwie 2023, 17:45
@Remington
Pytanie skierowane nie pod ten adres. Powinieneś zapytać apologetę tych dwóch operatorów. Akurat ja, z O... jestem słaba (apka MO jest dla mnie zbyt pokręcona), a o K... to tylko słyszałam jaki jest świetny. Nie mam doświadczeń.

PS. Jeśli masz chwilę, przeczytaj wymianę postów od strony 58, może łatwiej załapiesz kontekst.
 #1147307  autor: KC-KARLOS
 06 kwie 2023, 19:56
babciagienia1p: Klucz ma tylko świetnie rozbudowany serwis SMSowy, gdzie dostaniesz info o usługach i je właczysz, bez wklepywaniu "długich" kodów USSD. Nie mają aplikacji czy konta klienta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147341  autor: iphoneski
 07 kwie 2023, 10:09
@babciagienia1p
Zapomniałaś jeszcze o takim jednym operatorze na V - on też jest najlepszy na całym świecie, mimo że czasem na przeniesienie czekasz milion lat ;)
 #1147837  autor: babciagienia1p
 15 kwie 2023, 11:14
Dzisiaj ostatni dzień internetu NL na 14 dni w ramach akcji Happy Fridays
https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... 07_1001834
Ciekawe czy będzie kontrolowana obsuwka?

-------------Edycja------------------
Zapis
3.Warunkiem skorzystania z Bonusu jest:
3.1.Posiadanie aktywnej zgody marketingowej „T-Mobile Marketing” oraz
Załącznik nr 1 do Regulaminu „Nielimitowany Internet w prezencie od serca” dla Abonentów MIX i Użytkowników T-Mobile na kartę”
są martwe. Można aktywować NL bez względu na zgody.
 #1148255  autor: bxx1
 21 kwie 2023, 10:09
W aplikacji znikły pakiety internetu za 0 zł ,został mi tylko jubileuszowy bonus 20GB ale jest ważny do końca dzisiejszego dnia.
 #1148284  autor: iphoneski
 21 kwie 2023, 15:50
Ale teraz będzie można zamówić darmowy esim i testować neta przez 3 miesiące. Niby nie trzeba podpisywać umowy, wystarczy zamówić esim na stronie i można używać.
  • Strona 45 z 78
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 78
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 78