DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 50 z 52
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
 #1156730  autor: kondziel
 30 sie 2023, 19:43
Prypadkiem wbiłem do Mój T-Mobile numer z Heyah 01 i o dziwo zalogowało się i pokazuje ile zostało internetu i billing, ale nic nie można włączyć.
 #1156865  autor: kondziel
 02 wrz 2023, 16:34
Ona ma jakiegoś buga ;). Przy migracji z T-M Go! do H01 pokręciło im się imię z nazwiskiem i wita mnie "Cześć, [MOJE NAZWISKO]!"
 #1157642  autor: zioomek65
 20 wrz 2023, 06:13
Witam,
ze względu na ciągłe problemy z zasięgiem ( po wyłączeniu 3G) zmuszony byłem zmienić sieć. Dzisiaj dotrze do mnie nowa karta. Heyah chyba wykorzystała moment i pobrała opłatę 19,99 cztery dni wcześniej...
Czy istnieje możliwość odzyskania tych pieniędzy? Czy już przepadły?
 #1158758  autor: wiertolot
 15 paź 2023, 08:57
Czemu w ta Heyah przy wyłączonej poczcie głosowej i jak dzwoni na ten numer Heyah jest taki krótki czas dzwonienia telefonu tylko 4 sygnały i potem dodatkowo nadal mówi po te 4 sygnały ABONENT CZASOWO NIEDOSTĘPNY PROSZĘ ZADZWONIĆ PÓŹNIEJ i tak dalej? Po co to jest?
Przez to i ten krótki czas nikt do mnie dodzwonić nie może, bo nie dobiegam do telefonu. Gdy dolecę już rozłącza połączenie. A komuś kto dzwoni do mnie, gdy nie odbieram potem po te 4 sygnały mówi abonent czasowo niedostępny. Gdy powinno to mówić tylko w przypadku gdy miałbym całkiem wyłączony, rozładowany telefon lub byłbym całkowicie poza zasięgiem.
 #1159427  autor: marcin19883
 27 paź 2023, 19:56
Taka ciekawostka: aplikacja Heyah01 jest gorsza niż kopia Redbull Mobile. W tej drugiej jest dużo więcej opcji konfiguracji. Nawet można przez appkę zamówić nowy numer.
 #1160932  autor: Hosto
 26 lis 2023, 18:02
Naczytałem się o problemach z Heyah 01 ale dla mojego głównego nr wszystko przebiegło sprawnie.

W mojej okolicy sensowny zasięg ma NetWork (TM+Orange) i Play, Plus to tragedia. Jednak Play i Orange odpadają cenowo. Mam na szczęście tel. bez tego pseudo 5G i wystarcza mi ok. kilkunastu GB/mies. w smartfonie, więc wybór Heyah 01 był oczywisty przy zadowoleniu z sieci TM.

Moje przenosiny z TM do Heyah 01, może się przyda opis procesu jaki przeszedłem:
- Na wszelki wypadek zmieniłem nr przypisany do banku i innych miejsc na mój drugi zapasowy, widząc jakie akcje potrafią odchodzić, po przeczytaniu tego wątku na forum.
- Rozpocząłem w dzień roboczy ok. godziny 12:15 przenoszenie swojego głównego nr z T-mobile Go na kartę do Heyah 01 pakiet 19,99 zł subskrypcja głosowa na 30 dni.
- Zarejestrowałem konto na stronie Heyah 01 i wybrałem promocję pierwszy miesiąc za 1 zł. Dodałem dane karty Visa z Nest Banku i na mail otrzymałem potwierdzenie płatności 1 zł z godz. 12:19.
- Po pewnym czasie zniknął zasięg z karty SIM.
- Zainstalowałem aplikację Moja Heyah przez wifi. Podpięta karta była już widoczna w apce.
- Sprawdziłem na czacie T-Mobile ok. godz. 13 t-mobile.pl/c/kontakt czy na pewno widzą to w systemie. Proces był w toku i przenoszenie według konsultantki miało potrwać około godziny.
- Ok. godz. 15 sprawdziłem w apce i był już dostęp do numeru w aplikacji Moja Heyah, czyli przeniesienie numeru z TM zajęło ok. 2 godz. od jego wyłączenia. Uruchomiłem ponownie telefon jak zalecają i karta zalogowała się już do sieci. Tel widzi ją jako T-Mobile. Przyszły smsy z Heyah z wysokością limitów w roamingu, itp.
- Sprawdziłem i działa bez problemu VoLTE oraz LTE, zasięg i prędkości bez zmian z tych samych nadajników NetWorks (T-Mobile + Orange).

- Wyłączyłem pocztę głosową: ##002#
Na czacie T-Mobile:
- Limit na połączenia, SMSy, MMSy międzynarodowe i w roamingu - zmieniony z 250 zł na 0 zł.
- Limit Wydatków na Usługi Premium – zmieniony z domyślnego 35 zł na 0 zł
- Limit dodatkowych wydatków na transmisję danych w Roamingu z 289 do 0 zł
- SMS głosowy na nr stacjonarny – Nie da się wyłączyć jak twierdzi konsultant
- Aktywny darmowy SMS powiadamiający o próbie połączenia – Usługa: Kto Tam?

Dostałem odpowiedź, że w przypadku kradzieży/zgubienia karty sim mogę uzyskać duplikat z numerem Heyah 01 w punktach T-Mobile.
 #1160943  autor: Tetra
 26 lis 2023, 22:16
Mam tą ofertę od prawie roku o nie narzekam. W większości przypadków mam lte i net ok 30-70mbs ale czasami zdarzy się przełączenie na 2g. W domu czasami używam wifi calling ale to bardziej z tego powodu że mam ogólna dziurę sygnałowa u każdego operatora na parterze. W każdym razie dla nie wymagające osoby oferta bdb. Trzeba jedynie liczyć się z tym że... Czasami może włączyć się 2g rzadko ale czasami się zdarza. Z płatnościami od początku wszystko ok. Ogólnie zawsze mam zasięg. Za 20zl nie ma na co narzekac! Jest WiFi Calling, Volte, 20gb netu pełen no limit i 4,56gb za granicą bdb działa testowałem na Słowacji w tym roku.
 #1161519  autor: mateo1995
 09 gru 2023, 15:45
Przeniosłem numer z Heyah 01 do plusa niecałe 2mc temu. Wczoraj dostałem maila "potwierdzenie aktywacji subskrypcji" i numer pojawił się w aplikacji Heyah01 "w trakcie aktywacji". Nie składałem żadnego wniosku o przeniesienie do Heyah01. O co może chodzić?

Wcześniej miałem też ten numer kilkukrotnie w Heyah01 potem przenosiłem do innych sieci.
 #1161557  autor: marcin19883
 10 gru 2023, 19:30
mateo1995 pisze:
09 gru 2023, 15:45
Nie składałem żadnego wniosku o przeniesienie do Heyah01. O co może chodzić
Olej to. To błąd. U mnie też coś takiego w aplikacji się pojawiło raz. Kiedyś przenosiłem numery z Orange do Playa i na odwrót. Też dostawałem wiadomosć email od operatora z którego odchodziłem, a on mnie witał :lol:
 #1161595  autor: mateo1995
 11 gru 2023, 21:03
Na infolinii polecono napisać maila z opisem problemu. Ten numer miałem już kilkukrotnie w Heyah 01 potem przenosiłem do Plusa. Darmowy miesiąc w Heyah i 3 darmowe w Plusie hehe. Mam nadzieję, że nie zablokują mi możliwości przejścia do Heyah01 w przyszłości....
 #1161597  autor: marcin19883
 11 gru 2023, 21:09
mateo1995 pisze:
11 gru 2023, 21:03
Na infolinii polecono napisać maila z opisem problemu.
Nie ma szans, żeby aktywny numer z innej sieci, nagle przeskoczył do hayah01 i się aktywował :lol:
 #1161598  autor: mateo1995
 11 gru 2023, 21:31
na chwilę obecną jest widoczny w aplikacji Heyah01 ze statusem "Usługa jest w trakcie aktywacji". Podpiętą kartę usunąłem w revolucie ale pytanie bo za 2mc chcę przejść z Plusa do Heyah01 i po miesiącu wrócić do Plusa. Czy może tak, być że ta sytuacja zablokuje mi możliwość przejścia?
 #1161601  autor: mateo1995
 11 gru 2023, 22:18
Zależy mi na większym pakiecie internetu bo nie mam stacjonarnego, wolę mieć duży pakiet na telefonie i udostępniać na laptopa. W Plusie mam 185GB za zero. Przeniesienie fo heyah 01 to praktycznie jedynie odebranie sim z paczkomatu więc szybką sprawa ale racja odkąd w Orange na karte można mieć 475GB za 35zl te ciągle migrację już trochę tracą sens.
 #1164270  autor: Rogi
 26 sty 2024, 07:14
Niby spoko oferta jak ktoś nie wymaga za wiele. TM to jedyny op, który ma zasięg u mnie w biurze, stąd ten wybór, ale zawsze są inne opcje.

Jednak zacofanie w usługach i obsłudze tego wszystkiego skłania mnie do zmian. Nowości typu 5G czy eSIM nie ma. Jakiejś łatwej zmiany taryfy nie ma. Dodatkowych pakietów brak. Sposób rozliczania mimo subskrypcji jest dziwny. Pobrało mi w nocy kasę o 2. Pozostaje 34 dni ważności konta i 3 dni ważności pakietów. za 3 dni się to wyprostuje, ale nie podoba mi się, że już teraz pobierają kasę.

Sama apka to dno, tak jak całego TM. Redbull widzę to samo ze swoją grafiką. Oczywiście przejście w ramach sieci nie jest możliwe, więc na razie spadam do Vikingów. Potem muszę pomyśleć. Szkoda mi Flexa, ale praktycznie brak zasięgu w budynku.
 #1165014  autor: KC-KARLOS
 01 lut 2024, 11:08
Jasiek77: nie ma żadnych, o ile nie doładujesz portfela (środki poza subskrypcją, np. roaming międzynarodowy) lub nie wykonasz zapłaty dodatkowej na 10 zł celem aktywacji dodatkowej paczki 5 GB na 30 dni (pakiet dobrowolny).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1165026  autor: Jasiek77
 01 lut 2024, 12:38
Oki ponieważ szukam czegoś z lepszym zasięgiem bo mam plush na kartę i ostatnio pogorszył się zasięg oraz tylko 10gb neta. T-Mobile chyba lepszy zasięg i więcej neta za około 20 zł miesięcznie więc chyba przyniosę nr:-)
  • Strona 50 z 52
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 1
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52