DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 95 z 125
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 125
 #1141309  autor: iphoneski
 09 sty 2023, 20:28
W karcie masz więcej neta, nawet kilkaset GB za średnio 30 zł miesięcznie jak dobrze zakombinujesz. Ale nie masz dodatkowych kart, zniżek w klubie, 5G w cenie i aplikacja Flexa jest lepiej pomyślana. Dlatego zależy co potrzebujesz - jak chcesz dużo neta za małe pieniądze to karta, a jak interesują cię nowoczesne dodatki to Flex. Ja tam wolę Flexa: 30GB przeważnie wystarcza a dodatkowa karta do komputera i Apple TV na wyjazdach robi niesamowitą robotę.
 #1141340  autor: szatequ
 10 sty 2023, 11:59
Czy komuś udało się uruchomić usługę „ktoś dzwonił”? Taka odpowiedz otrzymałem na czacie: „ Witamy, sprawdziliśmy zgłoszenie techniczne. Potwierdzamy brak wysyłki powiadomień w ramach usługi Ktoś Dzwonił przy połączeniach głosowych w technologii LTE. Prace nad dostosowaniem działania usługi są w toku ale obecnie nie jesteśmy w stanie podać terminu ich zakończenia. Otrzymywanie powiadomień w ramach usługi będzie możliwe po wyłączeniu połączeń głosowych w technologii LTE (o ile telefon na to pozwala). Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy, Orange Flex.”

Niestety w iPhonie 12 nie ma możliwości wyłączenia VoLTE.
 #1141346  autor: Karlos20
 10 sty 2023, 13:29
U mnie ta usługa działa poprawnie. Czy sprawdzałeś poprawny numer służący do przekierowań do tej usługi?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141422  autor: IC_Current
 11 sty 2023, 13:51
kowjanko pisze:
10 sty 2023, 13:19
Czy dalej niczego nie weryfikują przy studenckiej promocji?
Dalej nie weryfikują. Dodatkowo można uruchomić kilka pakietów na jednym numerze, po wcześniejszej generacji kodu na innym numerze w sieci FLEX.
 #1141423  autor: Karlos20
 11 sty 2023, 14:10
Potwierdzam. Warto jednak odnotować, że te pakiety nie kumulują się, każdy ma swoje saldo, rozliczane są osobno, a niewykorzystane przepadają po odnowieniu. Schodzą jako pierwsze przed głównymi GB z planu, ale po wykorzystaniu salda Promo GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141495  autor: bora1410
 12 sty 2023, 10:43
Po przygodzie z Pixelem wracam z T-Mobile do Flexa. Czy wracając do oferty mogę ponownie skorzystać z promocji studenckiej, czy system rozpoznaje mnie jako starego klienta i blokuje taką możliwość?
 #1141510  autor: Karlos20
 12 sty 2023, 14:19
bora1410: z tej promki skorzystasz ponownie, gdyż działa ona dla każdej osoby we Flex - zarówno z numeru głównego, jak i dodatkowego w Strefie Kart SIM (dawniej Flex Rodzina).
Ciebie nie obowiązują kody dla nowych ani polecające od innych - są zarezerwowane wyłącznie dla "świeżych" numerów PESEL.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141805  autor: bora1410
 16 sty 2023, 09:07
Karlos20: nie działa to chyba w ten sposób. W sobotę w nocy przeniósł mi się numer i nie mogłem skorzystać z kodu studenckiego. Wyskakiwała informacją że kod został już wykorzystany. Konsultant z Flexa również to potwierdził, że nie skorzystam już z tej promocji.
 #1141811  autor: Karlos20
 16 sty 2023, 10:19
bora1410: w jakim czasie odszedłeś z Flexa i kiedy do tej sieci wróciłeś? Bo jest szansa aby ten pakiet ponownie dostać. Migracja z Flexa do OFNK i ponowny powrót. Skoro migrując z Flexa do OFNK możemy skorzystać z promocji starterowej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141823  autor: bora1410
 16 sty 2023, 11:08
Przeszedłem na niecałe 2 miesiące do T-Mobile, bo tam działało Volte na Pixelu. Nic się nie dzieję, bo w sumie i tak nie wykorzystuje w miesiącu obecnych 30GB. Bardziej to działało jako zabezpieczenie się na jakiś wyjazd wakacyjny ze dwa razy w roku. Za chwilę pewnie znowu jakąś promocję na gigabajty we Felxu dadzą i problem zniknie.
 #1141828  autor: Karlos20
 16 sty 2023, 11:29
bora1410: ja bym nie liczył na kolejną promke z GB, o ile nie przedłużą promki studenckiej, z nowym już kodem. Jest wiele niewiadomych. Muszą coś wymyślić, jeśli odczują spadek ilości klientów, którzy uciekli z Flexa do OFNK, gdzie ich siostrzana oferta wita usera fajnymi bonusami już od pierwszego doładowania online za 5 zł (no-limity na 31 dni + minimum 152,5 GB).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141831  autor: iphoneski
 16 sty 2023, 12:02
Gdyby zależało im na kuszeniu ludzi gigabajtami, to by nie uwalili możliwości kumulacji, a i opcji przejścia do karty by nie było. Flex pójdzie raczej w nieco inną stronę, a dla ludzi chcących kombinować i mieć miliardy terabajtów za grosze jest właśnie karta. Tym bardziej, że szefowie działów są raczej średnio zadowoleni z rozwoju Flexa.
 #1141835  autor: Karlos20
 16 sty 2023, 12:56
Remington: bez przesady, info jest na stronie operatora w regulaminach. Część osób czyta też nasze forum czy paprykową stronkę, gdzie ludzie tylko czyhają na wyłapanie promocji i większej cebuli. Poza tym to oferta czysto online, więc w necie szybko znajdą jak dokonać migracji FLEX > OFNK, ludzie nie są głupi, nie należy tego lekceważyć.

iphoneski: Flex chce upodobnić się do abonamentu, tyle, że w wersji "eko" i bez długoterminowej umowy. I tak jest, wiele opcji jest dostępna tylko we Flexie a część również w abonamencie, czego nie uświadczymy w typowo data ofercie na kartę. Zobaczymy co jeszcze wymyślą - bez modernizacji oferty nadal Flex nie będzie zadawalał "góry" z Francji i Polski, a że jest to "eko" oferta, mogą poszaleć z promocjami, byleby mądrze zrobione, aby ich nie wykorzystano przeciwko klientom i na szkodę operatora (np. Promo GB, które ciężko przedłużyć, i trzeba kombinować, aby je przedłużyć; czy też sytuacja z Passami).

Ron: z migracją nie miałem problemu między FLEX > OFNK, po prostu część funkcjonalności po migracji została utracona i jest zależna od danego modelu telefonu (np. IMS), które wrócą po powrocie do Flexa - o tym wspomniałem poprzednio.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141946  autor: Karlos20
 18 sty 2023, 07:59
klaudia123:
> podstawowa zaleta Flexa, której niektórzy jej nie doceniają to bezpieczeństwo kosztowe w roamingu - nie kupisz pakietu to nie ma roamingu, tym samym nie ma ekstra kosztów.
> A propo kart SIM / eSIM - brak jakichkolwiek opłat za aktywację / wymianę tychże kart. "Duży" Orange za wymianę karty woła nawet 40 zł w abonamencie (salon), 15-25 przy samodzielnej wymianie z nowego startera ze sklepu.
> Przesyłanie GB dokupionych / nabytych z planu - idealna dla planu za 15 zł.
> Passy (stan dzisiejszy) - wyraźnie powodują niezjadanie sporej ilości GB - a kupowane w opcji jednorazowej powodują sumowanie ich ważności, w porównaniu do opcji cyklicznej - no i ważne - bez sztucznych lejków jak w T-Mobile na kartę
> korzystne rozliczanie połączeń międzynarodowych z Polski (doskonała promocja z akcji Ukraina - 100 minut na wszystkie kraje UE, Norwegię, Liechtenstein, Islandię, Szwajcarię, UK, USA, Kanadę i na Ukrainę) - naliczanie sekundowe, a ważność minut można sumować i przedłużać do 30 dni. Bez kombinacji z VoIPami czy "telegrosikami"
> jeśli mamy coś w Orange to z Flexa bezpłatnie zadzwonisz do BOK (w innych sieciach nie jest to oczywiste)
> elastyczność i brak umów, wypowiedzeń - nie podoba się, przenosisz numer wybierając tryb transferu z oferty na kartę bądź uciekasz wewnątrz Orange (OFNK, nju itd)
Jeszcze bym wymieniał i wymieniał... :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 95 z 125
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 125
  • 1
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 125