DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1063532  autor: PawlusG
 26 sty 2019, 22:37
maxjan pisze:
25 sty 2019, 16:52
Na ten moment za 25 zł można w VM mieć:
- bez limitu rozmowy
- bez limitu SMS
- paczka internetu 15 GB

Czy gdzieś znajdziemy tańszą alternatywę- mam kilka numerów na kartę i chcę "wejść" w jednego dostawcę na trochę dłużej.
W a2mobile masz mniej więcej to samo za 19,90. Z tym, że prędkości internetu po wykorzystaniu 5 GB spada do 3Mbs, po 10 GB do 1Mbs, a po 15 GB do 512 kbps (Spotify i nawigacja bez problemu działają). Dodatkowo jeszcze MMSy bez limitu.
Ewentualnie Orange na kartę, bardzo zbliżony do tego z VM (brak MMSów), ale jeżeli włączysz pakiet cykliczny za 25 zł miesięcznie, to na start dostajesz 15GB internetu, a pakiet powiększa się o 1 GB po każdym odnowieniu. Po każdym doładowaniu jest jeszcze dodatkowy bonus internetowy do wykorzystania (np. po doładowaniu za 50 zł jest 25 GB), a niewykorzystane GB z pakietu odnawialnego nie przepadają, tylko się sumują.

:)
 #1063536  autor: PawlusG
 26 sty 2019, 22:48
Ryszard Lubicz pisze:
26 sty 2019, 18:19
Podepne sie pod temat. Szukam no limit tylko rozmowy ale zeby dzwoniacy na ten numer mieli Stan Darmowy. Czyli cos w Play lub pochodnych.
Praktycznie wszystkie Playowe nolimity wychodzą po 25 zł miesięcznie. W Fakcie jest pakiet nolimit za 19 zł, ale raczej jest on słabo opłacalny, bo dopłacając 6 zł u innych Playowych są jeszcze nielimitowane SMSy i pakiet internetu.
Zerknij na bilingi, bo jeśli mieścisz się w 300 min miesięcznie, to pewnym wyjściem może być VM Mini 9 zł miesięcznie.
Najtańszy nolimit na wszystkie numery ma a2mobile, bo kosztuje 9,90 zł miesięcznie, ale jest to grupa Polkomtel (Plus).

:)
 #1063553  autor: pablo82
 27 sty 2019, 10:23
Ja używam taryfy RBM Energy w której jest stan darmowy po Play. Doładowuje za 50zł co 3 miesiące przez Play24, co daje 16zł miesięcznie na utrzymanie numeru. Dodatkowo mam 15% z doładowania przez Play24 co mi daje 7,50zł na smsy i mmsy do innych sieci. Z kwoty 50zł uruchomiłem raz pakiet no limit na wszystkie sieci za 20zł, który w następnych miesiącach przedłużam pakietem 100minut za 10zł. Natomiast doładowanie za 50zł daje mi paczkę internetu Gratis 20 GB na 3miesiące. Dodatkowo złotówki promocyjne w tej taryfie mogę przedłużać pakietem 10zł za 5zł z konta głównego. Dla mnie ta taryfa jest ok.
 #1063556  autor: pakierhakierxd
 27 sty 2019, 10:49
Wychodzi podobnie jak Play a trzeba kombinować znalazłem
w Redbull Mobile jeszcze ofertę
https://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/siema-pl#
19zł no limit rozmowy i mms + 1gb
i jak będziesz dzwonić do rbm to będzie jak do Playa ;)
plus tej oferty że można włączać ja cyklicznie.

Pozdrawiam :)
 #1063570  autor: pablo82
 27 sty 2019, 12:58
Nie pisałem o taryfie RBM Siema Pl tylko dlatego, że w niej jest mała paczka internetu, bo tylko 1GB. Ale i tak, jak na taryfę bez kombinowania w cenie 19zł z no limitem rozmów, smsów i mms, to ta taryfa jest bardzo dobra. Zwłaszcza dla tych osób, które są w Play i chcą mieć właśnie stan darmowy do osoby, która też korzysta z taryfy w sieci Play.
 #1063574  autor: pablo82
 27 sty 2019, 13:27
@24bis24 ja używam też taryfę Formuła PnK, gdzie korzystam jeszcze z internetu oraz ze złotówek promocyjnych z czasów kodów z nakrętek z Coca Coli. Także tu mnie koszt utrzymania tej taryfy na miesiąc wychodzi 5zł.