DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #90418  autor: malsssh
 01 sie 2006, 17:21
witam! moj telefonik lapie konkretne zawiechy od jakiegos czasu. neidlugo mu stuknie rok, mniej wiecej wyglada to tak: zwiesza się zegarek (widac go ale jest nie podswietlony) nastepnie po przycisniecu jakiegos klawisza zapala sie (tak jak bym go wlaczal dopiero) pozniej pojawia sie zegarek znow ale juz podswietlony i po odblokowaniu szuka zasieg (gdy jest zawieszony: abonent czasowo niedostepny tzn nie ma zasiegu) i juz jest dobrze. zdarza sie tak bardzo czesto w ostatnim czasie, boje sie zaniesc go na gwarancje poniewaz panel mam ostro zdezelowany. jak kupie panel zwykly to czy przyjma mi telefon na gwarancje??
mam nadzieje ze mniej wiecej zrozumiecie to co napisalem:)

pozdrawiam

Obrazek

 #90421  autor: kamil1221
 01 sie 2006, 17:29
Że co się dzieje ?
U mnie nigdy nie było czegoś takiego !
Widocznie orangemenu.
Nieważne jak wygląda przedni panel - on może być poharatany - ważne, aby nic w środku nie było odkręcane, lub coś w tym stylu.

 #90424  autor: Irek
 01 sie 2006, 17:31
Ta wypowiedź to troche taki bełkot, ale da się zrozumieć ;) Telefon muszą przyjąć skoro jest jeszcze na gwarancji.

"And one more thing..."

 #90427  autor: malsssh
 01 sie 2006, 17:47
ciężko jest to opisać :) poprostu zawiesza się ;) jak dam panel zmasakrowany to powiedzą że z mojej winy ze mi upadł albo coś w tym rodzaju. po pijaku o telefon piwo otwieralem... ehh głupota;p

Obrazek

 #90464  autor: Irek
 01 sie 2006, 20:42
malsssh pisze:ciężko jest to opisać :) poprostu zawiesza się ;) jak dam panel zmasakrowany to powiedzą że z mojej winy ze mi upadł albo coś w tym rodzaju. po pijaku o telefon piwo otwieralem... ehh głupota;p
Ta to to już jest szczyt wszystkiego telefonem piwo otwierać, hah co też ludzie nie wymyślą. :smt011

"And one more thing..."

 #90704  autor: malsssh
 02 sie 2006, 10:10
i przez to sie panel delikatnie zdezelowal... :smt010 wiec, co moze byc przyczyna zawieszek telefonu ?

Obrazek

 #90706  autor: mol
 02 sie 2006, 10:13
malsssh pisze:i przez to sie panel delikatnie zdezelowal... :smt010 wiec, co moze byc przyczyna zawieszek telefonu ?
Może jest zbyt zapchany, sprawdź ile masz wolnej pamięci...

 #90776  autor: malsssh
 02 sie 2006, 13:48
usunąłem troszke rzeczy, zobaczymy jak będzie.

>Dalej to samo :smt010, jakies inne propozycje??

>Zauważyłem, że gdy podłączony telefonik jest pod ładowarkę nie zawiesza się.

Obrazek