DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #76899  autor: Marlex
 29 maja 2006, 16:32
Witam !
Mam następujące pytanie: Czy do tego telefonu (sagem myx6-2) pasuje i będzie poprawnie działać karta Transflash o pojemności 1 GB ? Wiem, że są już podobne wątki, jednak potrzebuje sprecyzowanej odpowiedzi :) W opisach tego telefonu czytałem, że może być max 256 MB natomiast na forach że większe również mogą być. Jeśli ktoś ma ten telefon lub jest pewien, że pasują lub nie (karty), proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

 #76991  autor: kamil1221
 29 maja 2006, 22:33
Napewno wejdzie 256 i 512.
Co do 1 giga nie dam glowy uciac - ale chyba tez pociagnie.
Najlepiej jak bys mogl w jakims komputerowym salonie zobaczyc czy dziala.

 #81245  autor: sierga
 22 cze 2006, 22:07
mam powazny i drazliwy problem jak zgrac mp3 czy tez inne pliki na microSD gdy komputer go nie wykrywa??? przesylam dane przez kabel USB! na tym programie co dostalem z telefonem czyli WELLPHONE sciaga ale na pamiec telefonu a nie na microSD co mam zrobic??? blagam pomocy bo juz nie moge wytrzymac

[ Dodano: 2006-06-22, 22:10 ]
jak ktos cos bedzie wiedzial to prosze o katakt na [email protected] czekam na miela z pomoca lub jakis link gdzie ów informacja

 #81340  autor: kamil1221
 23 cze 2006, 13:10
Za pomoca programu Wellphone niczego nie wgrasz na pamiec karty microSD, tylko na pamieć telefonu.

Jedyny sposob to przesylanie za pomoca MPAS, lub bezposrednio do telefonu przez kabel.

Trzeba rowniez przestawic tryb zapisywania pamieci, czy na pamiec telefonu czy karty pamieci (ta funkcja dziala tylko w przypadku odebranych rzeczy z Bluetootha, IrDY, lub kabla USB + funkcja ta nie dziala w telefonach z orangeMenu).

Menu :arrow: Ustawienia telefonu :arrow: Miejsce zapisu :arrow: lokalizacja :arrow: i tam wzbierasz gdzie.

 #84989  autor: Fokus
 09 lip 2006, 22:16
Nie wiem po co komu w telefonie taka duza pamiec.. dla mnie 256 styknie, jak na telefon to i tak duzo.. jak chcesz sobie posluchac muzy to kup sobie lepiej mp3 1GB i taniej cie to wyniesie. Na allegro znajdziesz karty 1GB do sagema 6-2.