DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #49677  autor: szaleniec12
 29 sty 2006, 12:13
Jak zrobić aby w sagemie myX5-2, mozna bylo nagrywać po 1 min., a nie 30sek. pomóżcie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 #49696  autor: kamil1221
 29 sty 2006, 13:17
[quote="szaleniec12"]Jak zrobić aby w sagemie myX5-2, mozna bylo nagrywać po 1 min., a nie 30sek. pomóżcie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:[/quote]

Nie wiem jak to jest w 5-2 ale w 6-2 jezeli chcesz miec dluzsze notatki glosowe to musisz wejsc w kalendaz i zrobic notatke glosowa, wtedy tam masz do dyspozycji 1 minute.
Poszukaj czegos podobnego.
:wink:
Powodzenia!!
 #50280  autor: Kropek
 31 sty 2006, 17:01
Będe ci podawał w co możesz wejść aby móc nagrywać dzwięki dłuższe niż 30 sekund:
1.menu->aplikacje->zdanie->menu zadań(bo tylko to masz tam do wyboru)->utwórz zadanie->ustne(bedziesz mial wybor miedzy pisemnym a ustnym) dalej dasz sobie rade .
2.menu->widomości->utwórz->MMS->potem w oknie pisania bedziesz mial w lewym dolnym rogu OPCJE (nacisnij na nie)->dodaj obiekt->nagraj komenta.(teraz nagrywasz komentarz,melodie i potwierdzasz i dodajesz obiekt)->bierzesz znowu opcje(bo powrociles do okna pisania MMSa)->zapisz(ale nie wysylaj...no chyba ze bardzo chcesz :)).Teraz wyszedles z pisania bierzesz (dalej w menu wiadomosci) edytowane->jest tam twoja wiadomość (wygląda to mniej-więcej tak " ",ale nie zawsze)wybierasz ja bierzesz POKAŻ wyswietla ci sie wiadomosc teraz (jak juz skonczy ci sie wyswietlac)bierzesz OPCJE->pobrać.Telefon zapyta sie jakie elementy ma pobrac mozesz wybrac melodie i wyswietla ci sie wszystkie melodie zawarte w tej wiadomosci bierzesz POBRAĆ i dana melodia trafia do folderu MULTIMEDIA->MOJE DŹWIĘKI...
Wiem,że to skomplikowane ale tylko za pierwszym razem potem idzie jak po maśle :)