DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #47130  autor: Alucard
 22 sty 2006, 08:57
jest taka sprawa, chodzi mi o tel Sagem myX6-2, dokladniej chodzi o to ze dostalem mms, i dzwonek wyslany "normalnie" w sensie nie przez blueboth i nie irde ;p nie wiem jak to fachowo sie nazywa, w kazdym razie "normalnie" :) i nie moge zapisac tych rzeczy ;o, jak biore "pobierz" zmienie nazwe i wyskakuje mi komunikat "odmowa" jak nie zmienie nazwy bo nazwa domyslna to "?" to pisze ze gotowe, ale nigdzie tego nie ma ;/ prubowalem juz w opcjach wiadomosci, pozmienialem i nic ;(

moze wie ktos jak mam zapisac te wiadoosci na telefon ? ;/ , dodam jeszcze ze nie sa to jakis bm wiadomosci tylko mms ma 34 kb ;/

HLP HLP ;/

 #47158  autor: kamil1221
 22 sty 2006, 10:36
Jest wiele mozliwsci. Jedna z nich moze byc zly format zalaczonej melodi.
Tu masz "sciage" jakie formaty melodi on odtwarza: iMelody, Midi, wav, mp3, AAC, AAC+, AMR. Moze masz zamalo pamieci?? Padaj wiecej szczegolow.

 #47194  autor: Irek
 22 sty 2006, 11:49
Może ktoś wysłał Ci coś co jest chronione prawami autorskimi i dlatego nie możesz tego zapisać u siebie w telefonie!

"And one more thing..."

 #47316  autor: Alucard
 22 sty 2006, 15:21
pamieci mam duzo, okolo 4mb w telefonie i cala pamiec microSD 64mb , mms i dzwonek napewno nie jest chronione prawami autorskimi :( , do tego nei znam sie na takich telefonach ;p bo mialem nokie 3410 a teraz mam tego sagemika ; ) ale raczej jestem na tyle kumaty, ze sie orietuje mniej wiecej o co b ;/ ale tego nie moge rozkmicic,

otwieram wiadomisc, widze zdjecie, wybieram "opcje" , "pobierz" , "obrazki" , "pobierz" , zmieniam nazwe, naciskam potwierdzenie i wyskakuje mi komunikat "odmowa" ;/

tak samo z medodyjka, nie wiem co mam zmienic w opcjach wiadomosci prubowalem wszystko (chyba wszystko :P ) i nic , jak jeszcze potrzebujecie informacji aby mi pomuc pytajcie ;p

 #47942  autor: Th0mas
 23 sty 2006, 20:17
Rozumiem, że dostałeś obrazek i melodyjkę MMSem? :>

 #48087  autor: Alucard
 24 sty 2006, 13:15
obrazek oddzielnie i melodyjke odddzielnie, tak mms ;)

do tego prubowalem cos przestawic w ustawieniach i "chyba" cos przestawilem do kabelka usb, bo teraz mi koma wykryc nie moze ;/ , i nie mam pojecia co mam zrobic, same klopoty ze mna ;) , jak ktos moze tu napisac jak to powinno wygladac w telefonie zeby kabelek dzialal ;P

 #48092  autor: Th0mas
 24 sty 2006, 13:33
Napiszę z pamięci, więc mogę się pomylić.
Instalujesz sterowniki do USB, potem sterowniki do kabla i oprogramowanie do sterowania telefonem. Podłączasz kabel i restartujesz komputer. Po uruchomieniu podłączasz do kabla tel i powinno działać.

 #48122  autor: Alucard
 24 sty 2006, 16:26
:) dobrze dobrze :p , ale jest takiproblem ze ja tak robie i nie dziala ;P , pozatym moglem cos w telefonie przestawic ze nie wykrywa mi telefonu na kompie? :)

 #48180  autor: Th0mas
 24 sty 2006, 19:41
Nie, w telefonie nic nie zrobisz.

 #48256  autor: Alucard
 24 sty 2006, 22:06
to chyba cos zbroilem ;o dobra a moze wie ktos co z ta melodia i mms? :o

[ Dodano: 2006-01-26, 18:51 ]
zrobilem ten kabelek, dziala ;)

ale serio nikt nie wie co zrobic z tym zeby zapisac mms na koma? ;/

MMS

 #49192  autor: Kropek
 27 sty 2006, 19:22
Jeśli nie rozwiązałeś jeszcze tego problemu to może ci pomogę.Otóż sam miałem kiedyś taki problem...Musisz zadzwonić do biura obsługi klienta i poprosić o informację jak rozwiązać dany problem :).Jeśli się nie uda to idź do salonu,zabiorą ci telefon na 2 może 3 dni i zrobią to za darmo w ramach gwarancji,chyba,że nie masz gwarancji to wtedy za małą opłatą :)