DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Czy ktos juz znalaz takiego softa??

Tak ??
1
11%
Nie ??
8
89%
 #46815  autor: kamil1221
 20 sty 2006, 21:56
Czy ktos moze juz znalazl softa do myX6-2 po polsku (nie orendzowskiego)??
Moze i nie mam tego dziadoskiego menu orange, ale juz mnie denerwuje to ze telefona mam po angielsku!!!
Bylem juz we wszystkich komisach w miescie i nie maja jeszcze softa do tego telefonu. (na necie tez niczego konkretnego nie znalazlem!!)


Pewnie pytanie idiotyczne --- ale zawsze mozna sprobowac??? :wink:

 #54660  autor: pichu
 18 lut 2006, 17:35
Nie ma jeszcze sprzętu który umożliwiałby flashowanie tego modelu - tak długo jak nie będzie sprzętu tak długo nie będzie softu (bo nie ma go czym zgrać a Sagem nie udostępni)...

Dobry podpis nie jest zły :D

 #54662  autor: kamil1221
 18 lut 2006, 17:41
pichu pisze:Nie ma jeszcze sprzętu który umożliwiałby flashowanie tego modelu - tak długo jak nie będzie sprzętu tak długo nie będzie softu (bo nie ma go czym zgrać a Sagem nie udostępni)...
Widze ze jestes Expertem w tej dziedzinie.
Mnie najbardziej denerwoje to ze mam telefon po angielsku i strasznie brakuje mi polskiego slownika T9.
Kiedys w komisie pytalem sie czy moze wgrac softa - kolos na to ze nie na miejscu.
Wiec zrezygnowalem bo to bylo lekko podejrzane.

A takie jeszcze jedno pytanie czy znasz sie dobrze tylko na Sagemach czy tez na innych telefonach??

 #54709  autor: pichu
 18 lut 2006, 19:54
Znam się ogólnie na telefonach :) Wcześniej miałem już około 25 telefonów różnych marek. Sagemy miałem ostatnio (wcześniej MYX5-m)

Dobry podpis nie jest zły :D