DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #268794  autor: Alumix
 29 maja 2008, 23:45
-Czy wejście do słuchawek jest takie same jak przy my411x / my700x ?
-Jeśli tak,to czy używał ktoś do 511-tki akcesori np ładowarki/kabla USB od któregoś z wyżej wymienionych modeli?
-Jak sie spisuje ta dość oryginalna klawiatura przy częstym pisaniu sms ?
-Czy soft jest szybszy niż w 411x (tam trochę muliło)
-jak długo trzyma bateria?

[ Dodano: 2008-07-05, 12:29 ]
widzę ze nikt nie odpowiedział na moje pytania więc postanowiłem pochodzić po komisach w moim mieście i samemu odpowiedzieć na zadane wcześniej pytania:) Otóż:
Wejście na akcesoria jest takie same, słuchawki ładowarka itp będą działać.
Jeśli ktoś dobrze sobie radził z klawiaturą przy my411x to przy 511 tez da rade klawisze leżą dość blisko siebie ale mają dobry wyczuwalny skok.
Ten sam soft czasem na pewno zamuli ogólnie widoczne różnice między tymi dwoma modelami to aparat i wyświetlacz...

Alumix

 #278286  autor: MARIO rlz
 19 lip 2008, 13:11
Sofcik jest bardzo OK w tym modelu, nie zawiesza się, menu chodzi szybko :P Mam kabelek USB od my411X i wszystko śmiga, bateria trzyma ok. 5 dni gdy mało używam telefonu, a gdy używam intensywnie (mp3, dużo sms, połączenia, bt) ok. 3 dni więc całkiem nieźle :)

 #278386  autor: Pb
 19 lip 2008, 23:10
Co do klawiatury...cóż,bawiłem się tym telefonem to i wiem.Klawiatura w tym modelu chociaż jest dość kontrowersyjna,nie jest zła,jest nawet wygodna,chociaż na pewno wymaga przyzwyczajenia.Przede wszystkim-nie jest dotykowa,robi tylko takie wrażenie (posiada skok).
Soft jest całkiem szybki (i to Orange).Złącze chyba to samo co w my411x.Wyświetlacz trochę mały,ale poza tym spoko,bardzo ładne odwzrowanie barw.
Jak bateria-nie wiem:).
Pozdro.

 #278390  autor: yagi
 19 lip 2008, 23:21
-Czy wejście do słuchawek jest takie same jak przy my411x / my700x ?
-Jeśli tak,to czy używał ktoś do 511-tki akcesori np ładowarki/kabla USB od któregoś z wyżej wymienionych modeli?
Potwierdzam. Wejscie na ladowarke/akcesoria jest takie samo. Uzywalem ladowarki od 411x i 220x w 511x.
Alumix pisze:-jak długo trzyma bateria?
Jak dla mnie trzyma krotko. 3-4 dni bez wiekszego uzywania to malo (tyle trzymaja te z ktorymi mam do czynienia).

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #284402  autor: pfy
 23 sie 2008, 01:18
jak dla mnie , przy czestym pisaniu sms, klawiatura sie nie sprawdzila. czasem az bolą od niej palce :P bateria trzyma mi dosc krótko, bo zaledwie 2 dni. ale ja strasnzie duzo piszę sms.