DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #260071  autor: Vieslav
 04 kwie 2008, 19:47
Zainstalowałem ostatnio w telefonie jakiś odtwarzacz muzyki w javie. Wszystko ładnie działało tylko telefon pytał co chwilę, czy zezwalam na odczyt/zapis danych. Zgadzałem się i po jakimś czasie się zawiesił. Wyjąłem baterie bo to mi się często zdarzało ale teraz po włączeniu, wpisaniu pinu i pojawieniu się pulpitu telefon przestaje reagować i po jakimś czasie wyłącza się. Kilka razy tylko udało mi się wejść w menu. Poza tym nic nie da się zrobić. Kolega doradził mi, żebym przywrócił ustawienia fabryczne (znalazł skrót i jak uda mi się wejść w menu to wpisać szybko), ale ten telefon nawet nie ma takiej opcji! W instrukcji też pusto na temat ustawień fabrycznych. Czy jest na to jakaś rada czy telefon do wyrzucenia?

 #260114  autor: kamil1221
 04 kwie 2008, 23:26
Serwis wita... ewentualnie wobacz na stronie sagema czy nie ma dostępnego softa do twojego telefonu.