DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sagem oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #46319  autor: radgast
 19 sty 2006, 12:52
dzieki za odp. narazie zadowole sie 256MB.. moze w przyszlosci zmienie na wieksza. pozdro 3mcie sie

[ Dodano: 2006-01-23, 19:30 ]
hej. kupilem 256mb i dziala spoko. no prawie spoko, bo trace cierpliwosc jak zbyt dlugo laduje mp3 albo obrazki:/ no i zywotnosc baterii tez pozostawia wiele do zyczenia. chyba ze to tylko u mnie takie objawy wystepuja? wczesniej mialem s55 i bateria jak trzymala krocej niz 3-4 dni (po 2 latach uzytkowania) to bylo kiepsko. a w nowym myX6-2, 3 dni max:/ no coz pozostaje chyba tylko przyzwyczaic sie.. a tak wogole to jak dlugo laduje sie bateria do pelna?? aha.. jeszcze jedno: co sie stanie jesli zaktualizuje oprogramowanie z innym kodem telefonu, niz moj?? thx za answer i pozdro

'your friendship is a fog that disseapers, when the wind redirects you'

 #47972  autor: Przemek
 23 sty 2006, 20:54
Skoro test był 18 list.to już chyba nie musi być przyklejony :wink:
 #49430  autor: Kropek
 28 sty 2006, 16:01
Nie wiem co wam sie w nim nie podoba...To po prostu telefon który idzie z biegiem lat.Mam tu na myśli to, że ma wszystkie funkcje jakie powinien posiadac zwykły telefon :)